W tym artykule szczegółowo zbadamy temat Dyskusja wikipedysty:Fijaneta, analizując jego różne aspekty i możliwe implikacje. Dyskusja wikipedysty:Fijaneta to temat, który jest przedmiotem dyskusji od dłuższego czasu i jest istotny w różnych kontekstach, od sfery osobistej po zawodową. W tym artykule przeanalizujemy różne perspektywy dotyczące Dyskusja wikipedysty:Fijaneta, a także jego ewolucję w czasie. Podobnie postaramy się rzucić światło na możliwe przyszłe implikacje Dyskusja wikipedysty:Fijaneta i jego wpływ na nasze społeczeństwo. Mamy nadzieję, że ten artykuł może zapewnić szeroki i kompleksowy przegląd Dyskusja wikipedysty:Fijaneta, pomagając czytelnikom lepiej zrozumieć ten temat i jego konsekwencje.
Między sobą komunikujemy się na stronach dyskusji. W takiej komunikacji podpisujemy się poprzez wpisanie czterech tyld (~~~~). Po zapisaniu strony w miejsce tyld pokaże się Twój podpis z datą.
Chcąc skontaktować się z innym wikipedystą, wpisz się na jego stronie dyskusji. Wtedy otrzyma on komunikat o wiadomości (taki jak Ty przed chwilą) i będzie mógł Ci odpowiedzieć.
Witaj. Dodając informacje musisz podawać źródła. A czynić to należy za pomocą przypisów, wstawianych w sposób zgodny z mechanizmem Wiki. Zobacz Pomoc:Przypisy - tam jest to omówione. Jakie informacje podawać wskazuje Szablon:Cytuj (oczywiście, w granicach potrzeb i możliwości. Nie podajemy ISBN cytyjąc stronę internetową, ani URLu, cytując książkę).
Hej. Weryfikowalność, jedna z głównych zasad Wikipedii, oznacza, że każdy może sprawdzić, czy w artykule napisano prawdę. Jeżeli piszesz, że w 2001 roku ukończył jakieś szkolenie, to przypisem musi być jakaś oficjalna lista absolwentów czy jakieś poważne źródło podające, że ten kurs ukończył. A co może potwierdzić strona główna szkoły? Że szkoła istnieje? To nie jest przedmiotem artykułu.
Proszę wejść na stronę w przypisach https://www.sgh.waw.pl/kae/zaklad-ekonomii-liberalnej
i sprawdzić że SGH zaznacza „Absolwent Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz studiów MBA w Carlson School of Management i Hubert H. Humphrey Institute of Public Affairs University of Minnesota”
też widać że W 2022 zakończył studia podyplomowe „Blockchain: Biznes, Prawo i Technologia” w SGH.
2 zmiana
wnp.pl zaznacza „ukończył Studium dla Doradców Inwestycyjnych i Analityków Papierów Wartościowych w Insytucie Rozwoju Biznesu Centrum Prywatyzacji.”
3 zmiana
Proszę wejść w zakładkę „Opinie o studiach”, i sprawdzić że pan dr Jakub Karnowski był absolwentem 3 edycji. Blockchain: Biznes, Prawo, Technologia studia podyplomowe | SGH | Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Witaj. Zmiany zostały anulowane gdyż część dodanych, wraz z nową treścią, przypisów nie potwierdzało literalnie owej treści w haśle. Źródła w przypisach muszą potwierdzać treść, a nie tylko być związane z podmiotem/bohaterem hasła. Ented (dyskusja) 02:38, 11 lut 2025 (CET)