Miejsce | |||
---|---|---|---|
Obiekt | |||
Nawierzchnia |
Ceglana | ||
Data |
27.05–10.06.2018 | ||
ATP Tour | |||
Kategoria |
Wielki Szlem | ||
Pula nagród |
39 197 000 € | ||
Drabinka |
128S/128Q/64D | ||
WTA Tour | |||
Kategoria |
Wielki Szlem | ||
Pula nagród |
39 197 000 € | ||
Drabinka |
128S/96Q/64D | ||
Zwycięzcy | |||
Gra pojedyncza mężczyzn Rafael Nadal | |||
Gra podwójna mężczyzn Pierre-Hugues Herbert Nicolas Mahut | |||
Gra pojedyncza kobiet Simona Halep | |||
Gra podwójna kobiet Barbora Krejčíková Kateřina Siniaková | |||
Gra mieszana Latisha Chan Ivan Dodig | |||
| |||
Strona internetowa |
French Open 2018 – drugi w sezonie tenisowy turniej wielkoszlemowy, który odbył się w dniach 27 maja–10 czerwca 2018 roku, tradycyjnie na ceglanych kortach Stade Roland Garros w 16. dzielnicy Paryża. Była to 117. edycja rozgrywek. Pula nagród wyniosła 39 milionów euro.
W grze pojedynczej mężczyzn Rafael Nadal pokonał 6:4, 6:3, 6:2 Dominica Thiema. W grze pojedynczej kobiet Simona Halep triumfowała nad Sloane Stephens wynikiem 3:6, 6:4, 6:1. W deblu mężczyzn Pierre-Hugues Herbert i Nicolas Mahut pokonali Olivera Maracha i Mate Pavicia 6:2, 7:6(4). W grze podwójnej kobiet zwyciężyły Barbora Krejčíková i Kateřina Siniaková, które w finale pokonały Eri Hozumi i Makoto Ninomiyę 6:3, 6:3. W grze mieszanej Latisha Chan wraz z Ivanem Dodigiem pokonali w meczu o mistrzostwo Gabrielę Dabrowski oraz Mate Pavicia wynikiem 6:1, 6:7(5), 10–8.
Tseng Chun-hsin zwyciężył w rozgrywkach singlowych chłopców z Sebastiánem Báezem 7:6(2), 6:2. W rozrywkach dziewcząt Cori Gauff pokonała Caty McNally wynikiem 1:6, 6:3, 7:6(1). Ondřej Štyler i Naoki Tajima wygrali 6:4, 6:4 z Ray Ho i Tseng Chun-hsin w grze podwójnej chłopców. Caty McNally wraz z Igą Świątek zwyciężyły w finale debla dziewcząt 6:2, 7:5 z Yūki Naitō i Naho Sato.
Shingo Kunieda poprzez pokonanie Gustava Fernándeza 7:6(5), 6:0 został mistrzem w grze pojedynczej mężczyzn na wózkach. Yui Kamiji zwyciężyła w grze pojedynczej kobiet na wózkach, pokonując w finale Diede de Groot 2:6, 6:0, 6:2. W deblu na wózkach mistrzami zostali Stéphane Houdet oraz Nicolas Peifer, którzy w ostatnim meczu pokonali Frédérica Cattaneo i Stefana Olssona 6:1, 7:6(5). W grze podwójnej kobiet na wózkach triumfowały Diede de Groot i Aniek van Koot dzięki wygranej 6:1, 6:3 odniesionej nad Marjolein Buis i Yui Kamiji.
W turnieju legend poniżej 45 lat Àlex Corretja i Juan Carlos Ferrero pokonali w finale 6:3, 6:3 Jewgienija Kafielnikowa i Marata Safina. Mansur Bahrami i Fabrice Santoro pokonali Johna McEnroe i Cédrica Pioline’a 6:1, 2:6, 12–10 w turnieju legend powyżej 45 lat. W rozgrywkach legend kobiet zwyciężyły Nathalie Dechy i Amélie Mauresmo, które pokonały 6:7(4), 6:4, 15–13 Kim Clijsters i Nathalie Tauziat.
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||||||||
1 | Rafael Nadal | 4 | 6 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
11 | Diego Schwartzman | 6 | 3 | 2 | 2 | ||||||||||||||||||||
1 | Rafael Nadal | 6 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
5 | Juan Martín del Potro | 4 | 1 | 2 | |||||||||||||||||||||
3 | Marin Čilić | 65 | 7 | 3 | 5 | ||||||||||||||||||||
5 | Juan Martín del Potro | 7 | 5 | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
1 | Rafael Nadal | 6 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
7 | Dominic Thiem | 4 | 3 | 2 | |||||||||||||||||||||
Marco Cecchinato | 6 | 7 | 1 | 7 | |||||||||||||||||||||
20 | Novak Đoković | 3 | 64 | 6 | 611 | ||||||||||||||||||||
Marco Cecchinato | 5 | 610 | 1 | ||||||||||||||||||||||
7 | Dominic Thiem | 7 | 7 | 6 | |||||||||||||||||||||
7 | Dominic Thiem | 6 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||||
2 | Alexander Zverev | 4 | 2 | 1 |
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Simona Halep | 62 | 6 | 6 | |||||||||||||||
12 | Angelique Kerber | 7 | 3 | 2 | |||||||||||||||
1 | Simona Halep | 6 | 6 | ||||||||||||||||
3 | Garbiñe Muguruza | 1 | 4 | ||||||||||||||||
3 | Garbiñe Muguruza | 6 | 6 | ||||||||||||||||
28 | Marija Szarapowa | 2 | 1 | ||||||||||||||||
1 | Simona Halep | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||
10 | Sloane Stephens | 6 | 4 | 1 | |||||||||||||||
Julija Putincewa | 65 | 4 | |||||||||||||||||
13 | Madison Keys | 7 | 6 | ||||||||||||||||
13 | Madison Keys | 4 | 4 | ||||||||||||||||
10 | Sloane Stephens | 6 | 6 | ||||||||||||||||
10 | Sloane Stephens | 6 | 6 | ||||||||||||||||
14 | Darja Kasatkina | 3 | 1 |
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
13 | Rohan Bopanna Édouard Roger-Vasselin |
64 | 2 | ||||||||||||||||
8 | Nikola Mektić Alexander Peya |
7 | 6 | ||||||||||||||||
8 | Nikola Mektić Alexander Peya |
3 | 4 | ||||||||||||||||
6 | Pierre-Hugues Herbert Nicolas Mahut |
6 | 6 | ||||||||||||||||
Máximo González Nicolás Jarry |
4 | 68 | |||||||||||||||||
6 | Pierre-Hugues Herbert Nicolas Mahut |
6 | 7 | ||||||||||||||||
6 | Pierre-Hugues Herbert Nicolas Mahut |
6 | 7 | ||||||||||||||||
2 | Oliver Marach Mate Pavić |
2 | 64 | ||||||||||||||||
12 | Feliciano López Marc López |
6 | 62 | 7 | |||||||||||||||
3 | Henri Kontinen John Peers |
4 | 7 | 63 | |||||||||||||||
12 | Feliciano López Marc López |
4 | 5 | ||||||||||||||||
2 | Oliver Marach Mate Pavić |
6 | 7 | ||||||||||||||||
5 | Juan Sebastián Cabal Robert Farah |
6 | 4 | 3 | |||||||||||||||
2 | Oliver Marach Mate Pavić |
3 | 6 | 6 |
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Tímea Babos Kristina Mladenovic |
64 | 3 | ||||||||||||||||
Eri Hozumi Makoto Ninomiya |
7 | 6 | |||||||||||||||||
Eri Hozumi Makoto Ninomiya |
6 | 6 | |||||||||||||||||
8 | Chan Hao-ching Yang Zhaoxuan |
2 | 2 | ||||||||||||||||
Irina Bara Mihaela Buzărnescu |
3 | 6 | 4 | ||||||||||||||||
8 | Chan Hao-ching Yang Zhaoxuan |
6 | 1 | 6 | |||||||||||||||
Eri Hozumi Makoto Ninomiya |
3 | 3 | |||||||||||||||||
6 | Barbora Krejčíková Kateřina Siniaková |
6 | 6 | ||||||||||||||||
6 | Barbora Krejčíková Kateřina Siniaková |
6 | 6 | ||||||||||||||||
3 | Andreja Klepač María José Martínez Sánchez |
3 | 3 | ||||||||||||||||
6 | Barbora Krejčíková Kateřina Siniaková |
6 | 6 | ||||||||||||||||
2 | Andrea Sestini Hlaváčková Barbora Strýcová |
3 | 2 | ||||||||||||||||
Lara Arruabarrena Katarina Srebotnik |
3 | 1 | |||||||||||||||||
2 | Andrea Sestini Hlaváčková Barbora Strýcová |
6 | 6 |
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Gabriela Dabrowski Mate Pavić |
6 | 6 | ||||||||||||||||
Demi Schuurs Matwé Middelkoop |
4 | 4 | |||||||||||||||||
1 | Gabriela Dabrowski Mate Pavić |
6 | 6 | ||||||||||||||||
Katarina Srebotnik Santiago González |
4 | 4 | |||||||||||||||||
María José Martínez Sánchez Marcelo Demoliner |
63 | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Katarina Srebotnik Santiago González |
7 | 2 | 10 | ||||||||||||||||
1 | Gabriela Dabrowski Mate Pavić |
1 | 7 | 8 | |||||||||||||||
2 | Latisha Chan Ivan Dodig |
6 | 65 | 10 | |||||||||||||||
8 | Anna-Lena Grönefeld Robert Farah |
7 | 6 | ||||||||||||||||
Abigail Spears Juan Sebastián Cabal |
63 | 4 | |||||||||||||||||
8 | Anna-Lena Grönefeld Robert Farah |
6 | 5 | 8 | |||||||||||||||
2 | Latisha Chan Ivan Dodig |
4 | 7 | 10 | |||||||||||||||
Nicole Melichar Alexander Peya |
6 | 4 | 7 | ||||||||||||||||
2 | Latisha Chan Ivan Dodig |
2 | 6 | 10 |
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Sebastián Báez | 1 | 7 | 7 | |||||||||||||||
Nick Hardt | 6 | 65 | 5 | ||||||||||||||||
1 | Sebastián Báez | 6 | 6 | ||||||||||||||||
8 | Thiago Seyboth Wild | 2 | 2 | ||||||||||||||||
SE | Brandon Nakashima | 1 | 4 | ||||||||||||||||
8 | Thiago Seyboth Wild | 6 | 6 | ||||||||||||||||
1 | Sebastián Báez | 62 | 2 | ||||||||||||||||
4 | Tseng Chun-hsin | 7 | 6 | ||||||||||||||||
9 | Nicolás Mejía | 2 | 3 | ||||||||||||||||
4 | Tseng Chun-hsin | 6 | 6 | ||||||||||||||||
4 | Tseng Chun-hsin | 6 | 7 | ||||||||||||||||
2 | Sebastian Korda | 2 | 5 | ||||||||||||||||
Carlos López Montagud | 2 | 3 | |||||||||||||||||
2 | Sebastian Korda | 6 | 6 |
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
Caty McNally | 6 | 6 | |||||||||||||||||
8 | Wang Xiyu | 2 | 1 | ||||||||||||||||
Caty McNally | 3 | 7 | 6 | ||||||||||||||||
Iga Świątek | 6 | 66 | 4 | ||||||||||||||||
Iga Świątek | 7 | 7 | |||||||||||||||||
10 | Yūki Naitō | 5 | 5 | ||||||||||||||||
Caty McNally | 6 | 3 | 61 | ||||||||||||||||
16 | Cori Gauff | 1 | 6 | 7 | |||||||||||||||
Joanna Garland | 4 | 1 | |||||||||||||||||
15 | Leylah Annie Fernandez | 6 | 6 | ||||||||||||||||
15 | Leylah Annie Fernandez | 4 | 3 | ||||||||||||||||
16 | Cori Gauff | 6 | 6 | ||||||||||||||||
6 | Eléonora Molinaro | 2 | 61 | ||||||||||||||||
16 | Cori Gauff | 6 | 7 |
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Sebastián Báez Thiago Seyboth Wild |
6 | 1 | 10 | |||||||||||||||
Lorenzo Musetti Deney Wassermann |
3 | 6 | 8 | ||||||||||||||||
1 | Sebastián Báez Thiago Seyboth Wild |
2 | 1 | ||||||||||||||||
Ondřej Štyler Naoki Tajima |
6 | 6 | |||||||||||||||||
Jesper de Jong Yankı Erel |
5 | 1 | |||||||||||||||||
Ondřej Štyler Naoki Tajima |
7 | 6 | |||||||||||||||||
Ondřej Štyler Naoki Tajima |
6 | 6 | |||||||||||||||||
5 | Ray Ho Tseng Chun-hsin |
4 | 4 | ||||||||||||||||
5 | Ray Ho Tseng Chun-hsin |
5 | 7 | 10 | |||||||||||||||
WC | Baptiste Anselmo Émilien Voisin |
7 | 61 | 6 | |||||||||||||||
5 | Ray Ho Tseng Chun-hsin |
6 | 5 | 10 | |||||||||||||||
2 | Hugo Gaston Clément Tabur |
0 | 7 | 5 | |||||||||||||||
Nicolás Álvarez Varona Carlos López Montagud |
0 | 4 | |||||||||||||||||
2 | Hugo Gaston Clément Tabur |
6 | 6 |
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Eléonora Molinaro Clara Tauson |
6 | 6 | ||||||||||||||||
7 | Ana Makatsaria Alexa Noel |
3 | 3 | ||||||||||||||||
1 | Eléonora Molinaro Clara Tauson |
3 | 6 | 8 | |||||||||||||||
3 | Yūki Naitō Naho Sato |
6 | 1 | 10 | |||||||||||||||
3 | Yūki Naitō Naho Sato |
7 | 2 | 10 | |||||||||||||||
6 | María Lourdes Carlé Cori Gauff |
64 | 6 | 4 | |||||||||||||||
3 | Yūki Naitō Naho Sato |
2 | 5 | ||||||||||||||||
Caty McNally Iga Świątek |
6 | 7 | |||||||||||||||||
WC | Julie Belgraver Loudmilla Bencheikh |
6 | 2 | 10 | |||||||||||||||
WC | Mylène Halemai Manon Léonard |
0 | 6 | 8 | |||||||||||||||
WC | Julie Belgraver Loudmilla Bencheikh |
3 | 5 | ||||||||||||||||
Caty McNally Iga Świątek |
6 | 7 | |||||||||||||||||
Chloe Beck Tajsa Paczkalewa |
4 | 3 | |||||||||||||||||
Caty McNally Iga Świątek |
6 | 6 |
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Alfie Hewett | 4 | 4 | ||||||||||||||||
Gordon Reid | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Gordon Reid | 2 | 0 | |||||||||||||||||
Shingo Kunieda | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Shingo Kunieda | 6 | 6 | |||||||||||||||||
Stefan Olsson | 1 | 1 | |||||||||||||||||
Shingo Kunieda | 7 | 6 | |||||||||||||||||
2 | Gustavo Fernández | 65 | 0 | ||||||||||||||||
Stéphane Houdet | 6 | 6 | |||||||||||||||||
WC | Frédéric Cattaneo | 4 | 2 | ||||||||||||||||
Stéphane Houdet | 1 | 7 | 3 | ||||||||||||||||
2 | Gustavo Fernández | 6 | 64 | 6 | |||||||||||||||
Nicolas Peifer | 6 | 5 | 5 | ||||||||||||||||
2 | Gustavo Fernández | 3 | 7 | 7 |
Ćwierćfinały | Półfinały | Finał | |||||||||||||||||
1 | Yui Kamiji | 6 | 6 | ||||||||||||||||
WC | Charlotte Famin | 1 | 2 | ||||||||||||||||
1 | Yui Kamiji | 6 | 7 | ||||||||||||||||
Aniek van Koot | 3 | 68 | |||||||||||||||||
Aniek van Koot | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||||||
Kgothatso Montjane | 1 | 6 | 1 | ||||||||||||||||
1 | Yui Kamiji | 2 | 6 | 6 | |||||||||||||||
2 | Diede de Groot | 6 | 0 | 2 | |||||||||||||||
Sabine Ellerbrock | 6 | 7 | |||||||||||||||||
Katharina Krüger | 2 | 5 | |||||||||||||||||
Sabine Ellerbrock | 3 | 1 | |||||||||||||||||
2 | Diede de Groot | 6 | 6 | ||||||||||||||||
Marjolein Buis | 2 | 0 | |||||||||||||||||
2 | Diede de Groot | 6 | 6 |
Półfinały | Finał | ||||||||||||
1 | Stéphane Houdet Nicolas Peifer |
4 | 6 | 13 | |||||||||
Gustavo Fernández Shingo Kunieda |
6 | 3 | 11 | Stéphane Houdet Nicolas Peifer |
6 | 7 | |||||||
Frédéric Cattaneo Stefan Olsson |
6 | 6 | Frédéric Cattaneo Stefan Olsson |
1 | 65 | ||||||||
2 | Alfie Hewett Gordon Reid |
4 | 4 |
Półfinały | Finał | ||||||||||||
1 | Marjolein Buis Yui Kamiji |
6 | 7 | ||||||||||
Sabine Ellerbrock Katharina Krüger |
4 | 61 | 1 | Marjolein Buis Yui Kamiji |
1 | 3 | |||||||
Charlotte Famin Kgothatso Montjane |
0 | 0 | 2 | Diede de Groot Aniek van Koot |
6 | 6 | |||||||
2 | Diede de Groot Aniek van Koot |
6 | 6 |
Finał | ||||||
A2 | Jewgienij Kafielnikow Marat Safin |
3 | 3 | |||
B2 | Àlex Corretja Juan Carlos Ferrero |
6 | 6 |
Finał | ||||||
C1 | John McEnroe Cédric Pioline |
1 | 6 | 10 | ||
D1 | Mansur Bahrami Fabrice Santoro |
6 | 2 | 12 |
Finał | ||||||
A2 | Kim Clijsters Nathalie Tauziat |
7 | 4 | 13 | ||
B2 | Nathalie Dechy Amélie Mauresmo |
64 | 6 | 15 |
Z udziału w zawodach zrezygnowali następujący zawodnicy oraz zawodniczki:
Francuska federacja tenisowa przyznała dzikie karty zawodnikom, którzy nie uzyskali bezpośredniego awansu do turnieju głównego.
Gra pojedyncza mężczyzn Grégoire Barrère Elliot Benchetrit Alex de Minaur Calvin Hemery Maxime Janvier Nicolas Mahut Corentin Moutet Noah Rubin |
Gra pojedyncza kobiet Fiona Ferro Myrtille Georges Amandine Hesse Chloé Paquet Pauline Parmentier Jessika Ponchet Taylor Townsend Isabelle Wallace |
Zawodnikom z miejsc niezapewniających bezpośredniego udziału w turnieju przysługuje prawo startu w kwalifikacjach, zarówno w singlu kobiet, jak i mężczyzn.
Zawodnicy, którzy przegrali w fazie kwalifikacyjnej, mogli wystąpić w turnieju jako szczęśliwi przegrani.
Tabela prezentuje obrońców tytułu oraz mistrzów z roku 2018.
Poniższe tabele prezentują porażki zawodników z rozstawieniem z podziałem na dzień zawodów, datę i rundę, w której tenisista odpadł.
Dzień | Data | Etap | Zwycięzca | Pokonany | Wynik |
– | – | – | Nick Kyrgios (21) | rezygnacja | |
2. | 28 maja | 1. runda | Borna Ćorić | Philipp Kohlschreiber (22) | 6:3, 3:6, 6:3, 6:4 |
Guillermo García-López | Stan Wawrinka (23) | 6:2, 3:6, 4:6, 7:6(5), 6:3 | |||
Ernests Gulbis (Q) | Gilles Müller (29) | 2:6, 6:4, 6:4, 6:3 | |||
3. | 29 maja | Jürgen Zopp (LL) | Jack Sock (14) | 6:7(4), 6:2, 4:6, 7:6(5), 6:3 | |
Steve Johnson | Adrian Mannarino (25) | 7:6(1), 6:2, 6:2 | |||
Serhij Stachowski (LL) | Feliciano López (28) | 6:2, 6:4, 6:2 | |||
4. | 30 maja | Jérémy Chardy | Tomáš Berdych (17) | 7:6(5), 7:6(8), 1:6, 5:7, 6:2 | |
2. runda | Gilles Simon | Sam Querrey (12) | 1:6, 7:6(3), 6:4, 6:1 | ||
5. | 31 maja | Maximilian Marterer | Denis Shapovalov (24) | 5:7, 7:6(4), 7:5, 6:4 | |
6. | 1 czerwca | 3. runda | Fernando Verdasco (30) | Grigor Dimitrow (4) | 7:6(4), 6:2, 6:4 |
Marco Cecchinato | Pablo Carreño-Busta (10) | 2:6, 7:6(5), 6:3, 6:1 | |||
Novak Đoković (20) | Roberto Bautista-Agut (13) | 6:4, 6:7(6), 7:6(4), 6:2 | |||
Alexander Zverev (2) | Damir Džumhur (26) | 6:2, 3:6, 4:6, 7:6(3), 7:5 | |||
7. | 2 czerwca | Karen Chaczanow | Lucas Pouille (15) | 6:3, 7:5, 6:3 | |
Fabio Fognini (18) | Kyle Edmund (16) | 6:3, 4:6, 3:6, 6:4, 6:4 | |||
Rafael Nadal (1) | Richard Gasquet (27) | 6:3, 6:2, 6:2 | |||
Juan Martín del Potro (5) | Albert Ramos-Viñolas (31) | 7:5, 6:4, 6:1 | |||
David Goffin (8) | Gaël Monfils (32) | 6:7(6), 6:3, 4:6, 7:5, 6:3 | |||
8. | 3 czerwca | 4. runda | Dominic Thiem (7) | Kei Nishikori (19) | 6:2, 6:0, 5:7, 6:4 |
Novak Đoković (20) | Fernando Verdasco (30) | 6:3, 6:4, 6:2 | |||
Marco Cecchinato | David Goffin (8) | 7:5, 4:6, 6:0, 6:3 | |||
9. | 4 czerwca | Marin Čilić (3) | Fabio Fognini (18) | 6:4, 6:1, 3:6, 6:7(7), 6:3 | |
Diego Schwartzman (11) | Kevin Anderson (6) | 1:6, 2:6, 7:5, 7:6(5), 6:2 | |||
Juan Martín del Potro (5) | John Isner (9) | 6:4, 6:4, 6:4 | |||
10. | 5 czerwca | Ćwierćfinał | Dominic Thiem (7) | Alexander Zverev (2) | 6:4, 6:2, 6:1 |
Marco Cecchinato | Novak Đoković (20) | 6:3, 7:6(4), 1:6, 7:6(11) | |||
12. | 7 czerwca | Rafael Nadal (1) | Diego Schwartzman (11) | 4:6, 6:3, 6:2, 6:2 | |
Juan Martín del Potro (5) | Marin Čilić (3) | 7:6(5), 5:7, 6:3, 7:5 | |||
13. | 8 czerwca | Półfinał | Rafael Nadal (1) | Juan Martín del Potro (5) | 6:4, 6:1, 6:2 |
15. | 10 czerwca | Finał | Rafael Nadal (1) | Dominic Thiem (7) | 6:4, 6:3, 6:2 |
Dzień | Data | Etap | Zwycięzcy | Pokonani | Wynik |
4. | 30 maja | 1. runda | Demi Schuurs Matwé Middelkoop |
Chan Hao-ching Michael Venus (6) |
6:3, 6:2 |
5. | 31 maja | María José Martínez Sánchez Marcelo Demoliner |
Kateřina Siniaková Jamie Murray (4) |
6:2, 4:6, 10–5 | |
6. | 1 czerwca | Zhang Shuai John Peers |
Tímea Babos Rohan Bopanna (7) |
6:2, 6:3 | |
7. | 2 czerwca | 2. runda | Abigail Spears Juan Sebastián Cabal |
Xu Yifan Oliver Marach (3) |
3:6, 7:6(3), 10–6 |
8. | 3 czerwca | Katarina Srebotnik Santiago González |
Andreja Klepač Jean-Julien Rojer (5) |
6:2, 7:6(3) | |
11. | 6 czerwca | Półfinał | Latisha Chan Ivan Dodig (2) |
Anna-Lena Grönefeld Robert Farah (8) |
4:6, 7:5, 10–8 |
12. | 7 czerwca | Finał | Latisha Chan Ivan Dodig (2) |
Gabriela Dabrowski Mate Pavić (1) |
6:1, 6:7(7), 10–8 |
Turnieje seniorskie | |
---|---|
Turnieje juniorskie | |
Turnieje na wózkach | |
Turnieje legend | |
Kwalifikacje |
WTA Tour | |
---|---|
ATP World Tour |
Wielki Szlem | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Turnieje Mistrzyń | |||||||
WTA Premier Series |
| ||||||
WTA International Series |
Przed erą open |
|
---|---|
Era open |