Miejsce | |||
---|---|---|---|
Obiekt |
Aviation Club Tennis Centre | ||
Nawierzchnia |
Twarda | ||
Data |
10–13.01.2021 | ||
WTA Tour | |||
Kategoria |
Wielki Szlem | ||
Drabinka |
128Q | ||
Dyrektor |
Craig Tiley | ||
Zwyciężczynie | |||
Gra pojedyncza Kaja Juvan Francesca Jones Greet Minnen Sara Errani Whitney Osuigwe Clara Burel Tímea Babos Mayo Hibi Olga Danilović Chloé Paquet Rebecca Marino Elisabetta Cocciaretto Walerija Sawinych Cwetana Pironkowa Ludmiła Samsonowa Majar Szarif Ysaline Bonaventure (LL) Mihaela Buzărnescu (LL) Margarita Gasparian (LL) Anna Karolína Schmiedlová (LL) | |||
| |||
Strona internetowa |
Australian Open 2021 – kwalifikacje gry pojedynczej kobiet – kwalifikacje do zawodów singlowych kobiet, w ramach pierwszego w sezonie wielkoszlemowego turnieju tenisowego, Australian Open. W związku z pandemią COVID-19 zmagania miały miejsce w dniach 10–13 stycznia na twardych kortach Aviation Club Tennis Centre w Dubaju.
Numer | Tenisistka | Osiągnięcie |
01 | Kaja Juvan | zakwalifikowano |
02 | Océane Dodin | 1. runda |
03 | Greet Minnen | zakwalifikowano |
04 | Anna-Lena Friedsam | 1. runda |
05 | Katarzyna Kawa | 1. runda |
06 | Anna Kalinska | 2. runda |
07 | Tímea Babos | zakwalifikowano |
08 | Stefanie Vögele | 1. runda |
09 | Katarina Zawacka | 2. runda |
10 | Irina Bara | 1. runda |
11 | Tereza Martincová | 2. runda |
12 | Caty McNally | 2. runda |
13 | Ysaline Bonaventure | Lucky Loser |
14 | Margarita Gasparian | Lucky Loser |
15 | Ludmiła Samsonowa | zakwalifikowano |
16 | Majar Szarif | zakwalifikowano |
Numer | Tenisistka | Osiągnięcie |
17 | Sara Errani | zakwalifikowano |
18 | Elisabetta Cocciaretto | zakwalifikowano |
19 | Wolha Hawarcowa | 1. runda |
20 | Anna Karolína Schmiedlová | Lucky Loser |
21 | Cwetana Pironkowa | zakwalifikowano |
22 | Mihaela Buzărnescu | Lucky Loser |
23 | Viktorija Golubic | 2. runda |
24 | Wiktorija Tomowa | 2. runda |
25 | Eugenie Bouchard | 2. runda |
26 | Renata Zarazúa | 2. runda |
27 | Francesca Di Lorenzo | 1. runda |
28 | Monica Niculescu | 1. runda |
29 | Natalja Wichlancewa | 1. runda |
30 | Łesia Curenko | 3. runda |
31 | Kristína Kučová | 1. runda |
32 | Barbara Haas | 1. runda |
1. runda | 2. runda | Runda finałowa | ||||||||||||||||
1 | Kaja Juvan | 7 | 6 | |||||||||||||||
WC | Storm Sanders | 64 | 2 | 1 | Kaja Juvan | 6 | 6 | |||||||||||
Anhelina Kalinina | 6 | 6 | Anhelina Kalinina | 2 | 4 | |||||||||||||
Pemra Özgen | 1 | 1 | 1 | Kaja Juvan | 6 | 6 | ||||||||||||
Rebecca Šramková | 6 | 6 | Rebecca Šramková | 1 | 2 | |||||||||||||
Dalila Jakupović | 1 | 3 | Rebecca Šramková | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||
Anastasija Komardina | 3 | 4 | 26 | Renata Zarazúa | 4 | 6 | 3 | |||||||||||
26 | Renata Zarazúa | 6 | 6 |
1. runda | 2. runda | Runda finałowa | ||||||||||||||||
2 | Océane Dodin | 5 | 2 | |||||||||||||||
Izabełła Szinikowa | 7 | 6 | Izabełła Szinikowa | 2 | 5 | |||||||||||||
Lu Jiajing | 6 | 6 | Lu Jiajing | 6 | 7 | |||||||||||||
Jovana Jović | 1 | 2 | Lu Jiajing | 0 | 1 | |||||||||||||
Ekaterine Gorgodze | 3 | 3 | Francesca Jones | 6 | 6 | |||||||||||||
Jana Fett | 6 | 6 | Jana Fett | 67 | 6 | 1 | ||||||||||||
Francesca Jones | 6 | 6 | Francesca Jones | 7 | 2 | 6 | ||||||||||||
28 | Monica Niculescu | 3 | 2 |
1. runda | 2. runda | Runda finałowa | ||||||||||||||||
3 | Greet Minnen | 6 | 6 | |||||||||||||||
WC | Alexandra Bozovic | 3 | 4 | 3 | Greet Minnen | 7 | 6 | |||||||||||
Verónica Cepede Royg | 6 | 6 | Verónica Cepede Royg | 5 | 3 | |||||||||||||
Asia Muhammad | 3 | 4 | 3 | Greet Minnen | 6 | 3 | 6 | |||||||||||
Caroline Dolehide | 3 | 7 | 5 | Varvara Lepchenko | 2 | 6 | 4 | |||||||||||
Ellen Perez | 6 | 5 | 7 | Ellen Perez | 4 | 6 | 3 | |||||||||||
Varvara Lepchenko | 3 | 6 | 6 | Varvara Lepchenko | 6 | 2 | 6 | |||||||||||
27 | Francesca Di Lorenzo | 6 | 2 | 0 |
1. runda | 2. runda | Runda finałowa | ||||||||||||||||
4 | Anna-Lena Friedsam | 2 | 7 | 4 | ||||||||||||||
WC | Ana Konjuh | 6 | 65 | 6 | WC | Ana Konjuh | 6 | 6 | ||||||||||
Çağla Büyükakçay | 6 | 6 | Çağla Büyükakçay | 4 | 2 | |||||||||||||
WC | Victoria Jiménez Kasintseva | 4 | 4 | WC | Ana Konjuh | 6 | 2 | 4 | ||||||||||
Anastasija Zacharowa | 0 | 0 | 17 | Sara Errani | 3 | 6 | 6 | |||||||||||
Georgina García Pérez | 6 | 6 | Georgina García Pérez | 6 | 3 | 2 | ||||||||||||
Liang En-shuo | 1 | 7 | 2 | 17 | Sara Errani | 3 | 6 | 6 | ||||||||||
17 | Sara Errani | 6 | 5 | 6 |
1. runda | 2. runda | Runda finałowa | ||||||||||||||||
5 | Katarzyna Kawa | 4 | 3 | |||||||||||||||
Whitney Osuigwe | 6 | 6 | Whitney Osuigwe | 6 | 6 | |||||||||||||
Lara Salden | 6 | 5 | 3 | WC | Olivia Gadecki | 2 | 4 | |||||||||||
WC | Olivia Gadecki | 2 | 7 | 6 | Whitney Osuigwe | 2 | 7 | 6 | ||||||||||
Claire Liu | 7 | 6 | 22 | Mihaela Buzărnescu | 6 | 61 | 2 | |||||||||||
Indy de Vroome | 65 | 2 | Claire Liu | 66 | 6 | 4 | ||||||||||||
Lara Arruabarrena | 4 | 3 | 22 | Mihaela Buzărnescu | 7 | 2 | 6 | |||||||||||
22 | Mihaela Buzărnescu | 6 | 6 |
1. runda | 2. runda | Runda finałowa | ||||||||||||||||
6 | Anna Kalinska | 6 | 65 | 6 | ||||||||||||||
Dalma Gálfi | 4 | 7 | 3 | 6 | Anna Kalinska | 3 | 6 | 4 | ||||||||||
Clara Burel | 6 | 6 | Clara Burel | 6 | 3 | 6 | ||||||||||||
Eva Guerrero Álvarez | 4 | 0 | Clara Burel | 6 | 6 | |||||||||||||
Wiktorija Kan | 62 | 2 | María Camila Osorio Serrano | 4 | 3 | |||||||||||||
Hailey Baptiste | 7 | 6 | Hailey Baptiste | 64 | 63 | |||||||||||||
María Camila Osorio Serrano | 6 | 3 | 7 | María Camila Osorio Serrano | 7 | 7 | ||||||||||||
32 | Barbara Haas | 3 | 6 | 5 |
1. runda | 2. runda | Runda finałowa | ||||||||||||||||
7 | Tímea Babos | 6 | 6 | |||||||||||||||
Marina Mielnikowa | 3 | 3 | 7 | Tímea Babos | 6 | 2 | 6 | |||||||||||
Tessah Andrianjafitrimo | 6 | 6 | Tessah Andrianjafitrimo | 3 | 6 | 2 | ||||||||||||
PR | Naiktha Bains | 1 | 2 | 7 | Tímea Babos | 6 | 65 | 6 | ||||||||||
Chihiro Muramatsu | 6 | 7 | 20 | Anna Karolína Schmiedlová | 2 | 7 | 2 | |||||||||||
Nuria Párrizas Díaz | 2 | 65 | Chihiro Muramatsu | 4 | 3 | |||||||||||||
Usue Maitane Arconada | 7 | 2 | 65 | 20 | Anna Karolína Schmiedlová | 6 | 6 | |||||||||||
20 | Anna Karolína Schmiedlová | 62 | 6 | 710 |
1. runda | 2. runda | Runda finałowa | ||||||||||||||||
8 | Stefanie Vögele | 3 | 4 | |||||||||||||||
Katharina Gerlach | 6 | 6 | Katharina Gerlach | 3 | 4 | |||||||||||||
Mayo Hibi | 6 | 6 | Mayo Hibi | 6 | 6 | |||||||||||||
You Xiaodi | 4 | 2 | Mayo Hibi | 6 | 6 | |||||||||||||
Wang Xinyu | 2 | 61 | Kamilla Rachimowa | 4 | 4 | |||||||||||||
Kamilla Rachimowa | 6 | 7 | Kamilla Rachimowa | 6 | 6 | |||||||||||||
Richèl Hogenkamp | 3 | 7 | 3 | 23 | Viktorija Golubic | 2 | 3 | |||||||||||
23 | Viktorija Golubic | 6 | 66 | 6 |
1. runda | 2. runda | Runda finałowa | ||||||||||||||||
9 | Katarina Zawacka | 6 | 6 | |||||||||||||||
Clara Tauson | 3 | 3 | 9 | Katarina Zawacka | 2 | 6 | 3 | |||||||||||
Réka Luca Jani | 2 | 2 | Ankita Raina | 6 | 2 | 6 | ||||||||||||
Ankita Raina | 6 | 6 | Ankita Raina | 2 | 6 | 1 | ||||||||||||
Cristina Bucșa | 1 | 6 | 2 | Olga Danilović | 6 | 3 | 6 | |||||||||||
Sachia Vickery | 6 | 3 | 6 | Sachia Vickery | 4 | 1 | ||||||||||||
Olga Danilović | 6 | 6 | Olga Danilović | 6 | 6 | |||||||||||||
31 | Kristína Kučová | 2 | 2 |
1. runda | 2. runda | Runda finałowa | ||||||||||||||||
10 | Irina Bara | 65 | 2 | |||||||||||||||
Yūki Naitō | 7 | 6 | Yūki Naitō | 63 | 2 | |||||||||||||
Chloé Paquet | 6 | 6 | Chloé Paquet | 7 | 6 | |||||||||||||
Gabriela Talabă | 4 | 2 | Chloé Paquet | 7 | 6 | |||||||||||||
Yuan Yue | 6 | 6 | Yuan Yue | 63 | 3 | |||||||||||||
Maja Chwalińska | 4 | 2 | Yuan Yue | 6 | 6 | |||||||||||||
WC | Abbie Myers | 2 | 3 | 25 | Eugenie Bouchard | 2 | 4 | |||||||||||
25 | Eugenie Bouchard | 6 | 6 |
1. runda | 2. runda | Runda finałowa | ||||||||||||||||
11 | Tereza Martincová | 6 | 6 | |||||||||||||||
Tereza Mrdeža | 1 | 2 | 11 | Tereza Martincová | 2 | 3 | ||||||||||||
Maryna Zanewśka | 6 | 6 | Maryna Zanewśka | 6 | 6 | |||||||||||||
Laura Ioana Paar | 3 | 2 | Maryna Zanewśka | 4 | 69 | |||||||||||||
PR | Rebecca Marino | 6 | 6 | PR | Rebecca Marino | 6 | 7 | |||||||||||
Jaqueline Cristian | 4 | 4 | PR | Rebecca Marino | 6 | 7 | ||||||||||||
WC | Charlotte Kempenaers-Pocz | 4 | 3 | 24 | Wiktorija Tomowa | 2 | 67 | |||||||||||
24 | Wiktorija Tomowa | 6 | 6 |
1. runda | 2. runda | Runda finałowa | ||||||||||||||||
12 | Caty McNally | 6 | 6 | |||||||||||||||
Darija Snihur | 3 | 1 | 12 | Caty McNally | 1 | 4 | ||||||||||||
Harmony Tan | 7 | 6 | Harmony Tan | 6 | 6 | |||||||||||||
Allie Kiick | 64 | 1 | Harmony Tan | 3 | 1 | |||||||||||||
WC | Seone Mendez | 0 | 2 | 18 | Elisabetta Cocciaretto | 6 | 6 | |||||||||||
Marie Benoît | 6 | 6 | Marie Benoît | 4 | 62 | |||||||||||||
Gabriela Cé | 3 | 1 | 18 | Elisabetta Cocciaretto | 6 | 7 | ||||||||||||
18 | Elisabetta Cocciaretto | 6 | 6 |
1. runda | 2. runda | Runda finałowa | ||||||||||||||||
13 | Ysaline Bonaventure | 6 | 6 | |||||||||||||||
Natalija Kostić | 3 | 3 | 13 | Ysaline Bonaventure | 6 | 6 | ||||||||||||
Antonia Lottner | 6 | 7 | Antonia Lottner | 1 | 3 | |||||||||||||
Elica Kostowa | 4 | 5 | 13 | Ysaline Bonaventure | 4 | 5 | ||||||||||||
Giulia Gatto-Monticone | 6 | 6 | Walerija Sawinych | 6 | 7 | |||||||||||||
Walentina Iwachnienko | 2 | 3 | Giulia Gatto-Monticone | 4 | 68 | |||||||||||||
Walerija Sawinych | 6 | 6 | Walerija Sawinych | 6 | 7 | |||||||||||||
29 | Natalja Wichlancewa | 2 | 4 |
1. runda | 2. runda | Runda finałowa | ||||||||||||||||
14 | Margarita Gasparian | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||
Martina Di Giuseppe | 3 | 6 | 2 | 14 | Margarita Gasparian | 6 | 7 | |||||||||||
PR | Karman Thandi | 64 | 64 | Mariam Bolkwadze | 3 | 63 | ||||||||||||
Mariam Bolkwadze | 7 | 7 | 14 | Margarita Gasparian | 3 | 5 | ||||||||||||
Han Na-lae | 3 | 6 | 6 | 21 | Cwetana Pironkowa | 6 | 7 | |||||||||||
Julia Grabher | 6 | 3 | 1 | Han Na-lae | 0 | 6 | 1 | |||||||||||
Kyōka Okamura | 0 | 1 | 21 | Cwetana Pironkowa | 6 | 3 | 6 | |||||||||||
21 | Cwetana Pironkowa | 6 | 6 |
1. runda | 2. runda | Runda finałowa | ||||||||||||||||
15 | Ludmiła Samsonowa | 6 | 5 | 6 | ||||||||||||||
Leonie Küng | 0 | 7 | 2 | 15 | Ludmiła Samsonowa | 6 | 62 | 6 | ||||||||||
Robin Anderson | 4 | 6 | 7 | Robin Anderson | 0 | 7 | 3 | |||||||||||
Danielle Lao | 6 | 3 | 5 | 15 | Ludmiła Samsonowa | 7 | 6 | |||||||||||
Kurumi Nara | 4 | 4 | 30 | Łesia Curenko | 61 | 2 | ||||||||||||
Lesley Pattinama Kerkhove | 6 | 6 | Lesley Pattinama Kerkhove | 3 | 2 | |||||||||||||
WC | Ivana Popovic | 6 | 2 | 2 | 30 | Łesia Curenko | 6 | 6 | ||||||||||
30 | Łesia Curenko | 2 | 6 | 6 |
1. runda | 2. runda | Runda finałowa | ||||||||||||||||
16 | Majar Szarif | 6 | 6 | |||||||||||||||
PR | Akiko Ōmae | 0 | 1 | 16 | Majar Szarif | 6 | 2 | 6 | ||||||||||
Grace Min | 7 | 6 | Grace Min | 3 | 6 | 1 | ||||||||||||
Harriet Dart | 5 | 2 | 16 | Majar Szarif | 6 | 6 | ||||||||||||
Daniela Seguel | 6 | 7 | Aleksandra Krunić | 1 | 2 | |||||||||||||
Bibiane Schoofs | 3 | 66 | Daniela Seguel | 2 | 6 | 2 | ||||||||||||
Aleksandra Krunić | 2 | 6 | 6 | Aleksandra Krunić | 6 | 2 | 6 | |||||||||||
19 | Wolha Hawarcowa | 6 | 2 | 2 |
Runda | Pieniądze (A$) | Punkty (WTA) |
Zwyciężczynie | 40 | |
---|---|---|
Finalistki | 52 500 | 30 |
2. runda | 35 000 | 20 |
1. runda | 25 000 | 2 |
Turnieje seniorskie | |
---|---|
Turnieje na wózkach | |
Turnieje na quadach | |
Kwalifikacje |