Zwierz (magazyn)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Zwierz (magazyn). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Zwierz (magazyn) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Zwierz (magazyn) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Zwierz (magazyn). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Zwierz (magazyn)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Zwierz (magazyn), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Das Tier - midzynarodowy magazyn Grzimka i Sielmanna powicony zwierztom, ludziom i naturze

opis Niemiecki magazyn o zwierztach
Pierwsza edycja 1960
nastawienie Luty 2000
Czstotliwo publikacji na miesic
ISSN (druk)

Das Tier (podtytu: midzynarodowy magazyn dla zwierzt, ludzi i przyrody; póniej: Grzimeks i Sielmanns midzynarodowy magazyn dla zwierzt, ludzi i natury ) to tytu miesicznego magazynu midzy 1960 a 2000 r . Zaoyli j Bernhard Grzimek , Heini Hediger i Konrad Lorenz . Póniej doczyli do nich Karl von Frisch i Wolf Herre . Magazyn zosta pierwotnie opublikowany przez Hallwag Verlag, a póniej przejty przez Egmont Ehapa . Pierwsze wydanie ukazao si 1 padziernika 1960 roku w nakadzie 60 000 egzemplarzy. Pierwsza broszura skadaa si z 54 stron, z których cztery byy kolorowe. W kolejnym okresie powikszono zakres i zaprojektowano magazynek w kolorze

Das Tier by jednym z pierwszych niemieckich czasopism, które zajmoway si tematem ochrony gatunków i zwierzt , a Bernhard Grzimek bardzo otwarcie krytykowa hodowl przemysow i klatki bateryjne .

Artykuy miay czciowo charakter naukowy, czciowo popularny lub trywialny i w wikszoci byy bogato ilustrowane. Spektrum czasopisma obejmowao artykuy autorstwa znanych naukowców, takich jak byy dyrektor generalny WWF Claude Martin , serie zdj fotografów przyrody, takich jak Hans Dionys Dossenbach czy Willi Dolder, a take reportae o dowiadczeniach ze zwierztami domowymi. Gównymi tematami byy dzikie zwierzta, zwierzta domowe, dobrostan zwierzt i ochrona rodowiska. By te targ zwierzt z ogoszeniami i wskazówkami dla amatorów przyrody.

W 1981 r. Das Tier poczy si z magazynem Sielmanns Tierwelt , wydawanym przez Heinza Sielmanna od 1977 r. , Zachowujc tytu Das Tier, a Sielmann by drugim redaktorem obok Grzimka. Po mierci Bernharda Grzimka w 1987 r. Wspóredaktorem zosta Harald Schliemann.

W 1998 roku Ehapa-Verlag w Leinfelden-Echterdingen przeja prawa wydawnicze do magazynu. Barbara Hauter zostaa nowym redaktorem naczelnym. Ostatni numer ukaza si w lutym 2000 roku, a Das Tier trafi do magazynu natur + kosmos .

Indywidualne dowody

  1. a b Claudia Sewig: Czowiek, który kocha zwierzta: Bernhard Grzimek . Lübbe, 2009, ISBN 3-7857-2367-9 , s. 269-270.
  2. The Animal zmienia waciciela. W: Horizont.net - wydawnictwo marketingowe, reklamowe i medialne. Deutscher Fachverlag, 5 lutego 1998, obejrzano 16 marca 2009 .
  3. Claus M. Schmidt: Nie ma ju miejsca na Zwierz . W: Die Welt , 9 lutego 2000

Opiniones de nuestros usuarios

Ireneusz Marciniak

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Zwierz (magazyn).

Marina Zakrzewski

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Zwierz (magazyn).

Wioletta Dziedzic

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Zwierz (magazyn), są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.