Zawstydzone dzieckoInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Zawstydzone dziecko. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Zawstydzone dziecko zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Zawstydzone dziecko i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Zawstydzone dziecko. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Zawstydzone dziecko! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Zawstydzone dziecko, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Zawstydzone dziecko
Kraj produkcji Niemcy
Rok wydania 1938
dugo 93 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Peter Paul Brewer
scenariusz Ottokar Vomhof
Franz Rauch
produkcja UFA
muzyka Hans Ebert
aparat fotograficzny Robert Baberske
zawód

The Embarrassment Child (póniejszy tytu dystrybucji Schütt 'die zmartwie w kieliszku wina ... ) to film komediowy oparty na sztuce Franza Streichera pod tym samym tytuem . W 1938 czarno-biaego filmu przez Petera Paula Brauer , Paul Klinger , Hilde Schneider , Ida Wüst , Maria Paudler i Ludwig Schmitz gra gówne role.

wtek

Producent wina Peter Vierköttel i jego przyjaciel, ogrodnik Jupp Spriestersbach, czsto i szczliwie wspominaj o winie wytwarzanym z winnic Vierköttel, którego ona Vierköttel, Anna, nie lubi oglda, poniewa odpowiada za finanse gospodarstwa domowego. Anna sprawia, e mowi brakuje pienidzy, podobnie jak szwagierka Juppa, Camilla, zatrzymuje swojego szwagra. Anna martwi si równie, e jej m daje zy przykad ich synowi Bartelowi. Dlatego byaby bardzo wdziczna, gdyby jej syn polubi Bees, córk Juppa. Ale ju zakochaa si w modym ogrodniku Reinholdie Bocku.

atwo dostpne pienidze s bardzo wane dla czworonoga, którego pilnuje jego ona, dlatego wraz ze swoim przyjacielem Juppem wymyla plan. Ma to wyglda na kupienie od niego najlepszej winnicy. Jupp poycza pienidze od swojej szwagierki Camilli. Jednak wkrótce potem nie jest pewien caej sprawy, wic nie chce ju zamyka transakcji. Syn Piotra Bartel, który auje zwizego ojca, rozmawia z matk. Anna uwaa, e jej m potrzebuje pienidzy jako posagu dla nielubnej córki. Wykazuje zrozumienie dla pomyki ma, który, jak wierzy, by przed lubem i daje mu 2000 marek.

Anna uwaa, e rozpoznaa nielubn córk swojego ma w nowej kelnerce Lore. Nie podejrzewa, e jej syn Bartel zakocha si w Lore. Poniewa matka uwaa, e Lore jest jego przyrodni siostr, Bartel jest w trudnej sytuacji. Kiedy Lore si o tym dowiaduje, dostaje swoj matk Kättchen Schmitz, która rozpoznaje ojca jej nielubnego dziecka na stanowisku burmistrza Gerharda Schlünkesa. Wtedy wszystko ukada si najlepiej: Bartel zdobywa wiedz, Bock swoj ma pszczók, a Camilla równie znajduje odpowiedniego czowieka w asesorze Heinrichu Fitze.

Uwagi produkcyjne

Firm produkcyjn by Universum-Film AG ( UFA ) (Berlin) (grupa producencka Peter Paul Brauer). Strzelanina miaa miejsce w Beilstein nad Mozel i zakoczya si 20 czerwca 1938 roku. Film zosta poddany testowi FSK w dniu 20 stycznia 1953 roku pod numerem 5495 i zosta uznany za odpowiedni dla dzieci powyej 16 roku ycia z dopiskiem nie jest wolny od wit pastwowych.

Piosenka pochodzi z filmu Nalej zmartwienia do kieliszka wina, który reklamuje take póniejszy plakat filmowy.

Przyjcie

publikacja

Pierwszym przedstawieniem byo Dziecko zawstydzone 22 listopada 1938 roku; 23 grudnia 1938 r. film zosta po raz pierwszy pokazany na UT Friedrichstrasse w Berlinie.

krytyka

Krytyk i autor Karlheinz Wendtland napisa: Ten film potwierdza, e nie by taki mydlany , jak chcieliby niektórzy liderzy opinii, aby zobaczy go z perspektywy czasu w filmie z tamtego okresu .

Nagroda

  • Zawstydzone dziecko otrzymao ocen wartociowe artystycznie.

Zobacz te

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. The Embarrassed Child Fig. Movie poster
  2. Ida Wüst - plakat filmowy The Embarrassment Child ( Wlej swoje zmartwienia do kieliszka wina ... , 1938) zobacz europeanfilmgateway.eu/de
  3. a b Karlheinz Wendtland: Ukochany Kintopp. Wszystkie niemieckie filmy fabularne z lat 19291945 z licznymi biografiami artystów. Urodzony w 1937 i 1938 roku. Wydanie poprawione. Verlag Medium Film Karlheinz Wendtland, Berlin, ISBN 3-926945-02-8 , Film 103/1938, s. 211.

Opiniones de nuestros usuarios

Krzysztof Maciejewski

Ten wpis na Zawstydzone dziecko pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Aneta Sroka

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

David Kaczmarek

Świetny post o Zawstydzone dziecko.

Robert Dudek

Podane informacje o zmiennej Zawstydzone dziecko są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Boguslaw Cichocki

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.