Zawoalowany wizerunek Groß-KleindorfaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Zawoalowany wizerunek Groß-Kleindorfa. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Zawoalowany wizerunek Groß-Kleindorfa zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Zawoalowany wizerunek Groß-Kleindorfa i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Zawoalowany wizerunek Groß-Kleindorfa. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Zawoalowany wizerunek Groß-Kleindorfa! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Zawoalowany wizerunek Groß-Kleindorfa, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Zawoalowany wizerunek Groß-Kleindorfa
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1913
dugo ok. 28 (1913) ok. 37 (1922) minut
Prt
Dyrektor Joe May
scenariusz Alfred Schirokauer
produkcja Joe May
dla Continental-Film GmbH, Berlin
aparat fotograficzny Max Fassbender
zawód

Zawoalowany obraz Groß-Kleindorfa to krótki, niemiecki, tajemniczy film Joe Maya z 1913 roku .

akcja

Obraz z prowokacyjn kobiet porodku zwraca uwag mczyzn z maego miasteczka Groß-Kleindorf, zwaszcza ze wzgldu na zmysowe ksztaty przedstawionych. Obudne oburzenie szybko narasta, a dzieo sztuki jest dyskretnie zakryte. Jednak po kilku innych zdarzeniach zasonity obraz cakowicie znikn. Film koczy si pytaniem publicznoci: Kto móg ukra obraz Jeden z dwóch malarzy wystpujcych w sztuce Albo nauczyciel Czy moe jedn ze szczególnie skromnych buruazyjnych kobiet Albo zakochana moda dziewczyna A moe nawet mistrz krawiecki

Uwagi produkcyjne

Zawoalowane zdjcie Groß-Kleindorfa zostao zrobione jesieni 1913 roku w Continental Film Atelier przy Chausseestrasse 123 i ocenzurowane w listopadzie tego samego roku. Premiera dwuaktowego filmu odbya si 26 grudnia 1913 roku. Kiedy zosta ponownie ocenzurowany w 1922 roku, film mia trzy akty i by o okoo dziewi minut duszy. Sporadycznie film by te pokazywany pod tytuem The Mona Lisa von Groß-Kleindorf . Zawoalowany obraz Groß-Kleindorfa zosta pokazany w trzech kinach w Wiedniu w marcu 1914 roku. Za prawidowe rozwizanie sprawy przyznano tu 1500 koron.

Koszty produkcji wyniosy 823 marki (4467 euro). Tutaj zadebiutowa w filmie Victor Janson .

Zawoalowany wizerunek Groß-Kleindorfa jest typowym przykadem gatunku nagradzanego filmu, który istnia na krótko przed pierwsz wojn wiatow . Pewne wydarzenia zostay pokazane na ekranie, nie koczc historii. Widzowie mogli nastpnie przesa pisemne sugestie do gazet, takich jak Berliner Tageblatt, co do tego, jak film powinien si zakoczy. Zwycizca zosta nagrodzony nagrod pienin w wysokoci 8500 marek (46138 euro). Film zerwania mia ukaza si 20 lutego 1914 roku. Mimo znacznych sum pienidzy gatunek nagrodzonego filmu nie móg si w Niemczech zadomowi.

To, co jest niezwyke w tym maym filmie, to obfito póniejszych znanych aktorów, którzy póniej mieli prawie konsekwentnie imponujce kariery filmowe.

Film uwaany jest za zaginiony.

Indywidualne dowody

  1. Neue Freie Presse z 22 marca 1914, str.26
  2. ^ Gerhard Lamprecht: Niemieckie filmy nieme 19131914, s. 55. Berlin 1969
  3. Lost Films Joe Maya na stronie lost-films.eu

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Jadwiga Krzemiński

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Zawoalowany wizerunek Groß-Kleindorfa pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Zawoalowany wizerunek Groß-Kleindorfa tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Zenon Tomczak

Dzięki za ten post na Zawoalowany wizerunek Groß-Kleindorfa, właśnie tego potrzebowałem

Patrick Jasiński

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.