Zamek w TyroluInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Zamek w Tyrolu. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Zamek w Tyrolu zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Zamek w Tyrolu i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Zamek w Tyrolu. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Zamek w Tyrolu! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Zamek w Tyrolu, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Zamek w Tyrolu
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1957
dugo 86 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Géza z Radványi
scenariusz Gina Kaus ,
Kurt Nachmann ,
Géza von Radványi,
Fritz Eckhardt
produkcja Georg M. Reuther
muzyka Ernst Brandner
aparat fotograficzny Bruno Mondi
skaleczenie Alfred Srp
zawód

Zamek w Tyrolu to film o mioci i ojczynie z 1957 roku . W reyserii Gézy von Radványi w rolach gównych odegraj Erik Remberg i Karlheinza Böhm .

akcja

Wacicielka zamku, hrabina Teresa, zwana przez wszystkich Resi, to typowa przedstawicielka zuboaej szlachty ziemskiej w górach. Twój imponujcy budynek jest dziko romantyczny i piknie pooony, ale dugi s co najmniej tak wysokie, jak wiee zamkowe. Komornik ju przyjecha i przygotowuje si do wyjcia pod czujnym okiem prawnika dr. Altbauer zaproponowa aukcj przejcia caego historycznego inwentarza. Pewnego dnia mody inynier Thomas Stegmann lduje obok zamku we wasnym helikopterze. Ma sugesti w swoim bagau. Chciaby na jaki czas wynaj reprezentacyjn nieruchomo. Wraz z zamkiem w Tyrolu Stegmann chce zaoferowa odpowiednie ramy dla zbliajcych si negocjacji biznesowych z bogatym amerykaskim inwestorem i biznesmenem, panem Hoverem, a przy okazji oszuka go, aby uwierzy, e ten wspaniay budynek naley do niego. Stegmann ma dalszy rozwój silnika, który jest przez niego obsugiwany i rewolucjonizuje technologi helikopterów, ale brakuje mu silnego finansowo partnera biznesowego, który byby gotowy na rynek. Dla hrabiny pojawienie si Stegmanna wydaje si koem ratunkowym, poniewa dochód z wynajmu zamku oznaczaby dla niej ratunek w ostatniej chwili. Jest jednak may problem. Tomasza interesuje cay zamek i wszystko to, a nie tylko goa muszla. A to oznacza take sucych zamku, a take cay historyczny inwentarz, który ma trafi pod motek.

Hrabina Therese, któr Thomas wzi za pokojówk, odkd zobaczy, jak wydoia krow, kiedy przyjecha, nie potrzebuje, poniewa t rol ma przyj dziewczyna i narzeczona Stegmanna, równie zarozumiaa Gloria, próny manekin. Przyjaciele i pracownicy Resi, a take wierzyciele zaduonej pani zamku s gotowi do wzicia udziau w tej szaradzie, aby pomóc Teresie uratowa zamek. Resi próbuje wycign jak najwicej pienidzy od Thomasa i da, aby nie wynajmowa jej zamku tylko przez kilka dni. Bardziej ni entuzjastycznie nastawiony do posiadoci, gono proponuje, e chce zamek na cay rok - pod warunkiem, e umowa z panem Hover zadziaa, bo wtedy inynier uwaa, e bdzie finansowo stworzony czowiek. Hover okazuje si jednak by raczej zbankrutowanym obcokrajowcem, którego do Europy odepchna mio do domu. Natychmiast zakochuje si w dobrej poczmistrz Sophie. Po bankructwie zepsutego snu Resi nie widzi ju szans na uratowanie swojego zamku. Wielki zbieg okolicznoci, typowy dla filmów, chce jednak, by Stegmann pozna przedstawicieli United Motor Works, którzy w kocu dali mu szans na podpisanie wartego miliony dolarów kontraktu. Po tym, jak Thomas dowiedzia si, e Resi to co wicej ni zwyka krowa czy suca, ta dwójka kochanków równie si odnajduje i wygodnie, zamek w Tyrolu ma ju miejsce, w którym mog zatrzyma si na przysze szczcie.

Uwagi produkcyjne

Strzelanie do Das Schloß in Tirol rozpoczo si 25 czerwca 1957 r. I zakoczyo w sierpniu tego samego roku. Tytuowy budynek to zamek Groppenstein niedaleko Obervellach. Premiera filmu odbya si 16 padziernika 1957 roku w Stachus Filmpalast w Monachium.

Kierownik produkcji Rhombus Film Georg M. Reuther przej równie kierownictwo produkcji, a Willy Egger kierownictwo produkcji . Maestwo Otto Pischinger i Herta Hareiter zaprojektowali konstrukcje filmowe, kostiumy Leo Bei . Alfred Norkus nada ton. Herbert Geier zaprojektowa ujcia helikoptera.

krytyka

Nieszkodliwa komedia w ojczystym stylu filmowym.

Indywidualne dowody

  1. The Castle in Tirol in the Lexicon of International Films , dostp 1 kwietnia 2020 Szablon: LdiF / Maintenance / Access used

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Blazej Nawrocki

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Zamek w Tyrolu.

Roksana Wasilewski

W tym poście o Zamek w Tyrolu dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Alina Gajda

To dobry artykuł dotyczący Zamek w Tyrolu. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Dawid Bieniek

Ten artykuł o zmiennej Zamek w Tyrolu przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.