Zagubiona twarzInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Zagubiona twarz. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Zagubiona twarz zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Zagubiona twarz i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Zagubiona twarz. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Zagubiona twarz! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Zagubiona twarz, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Zagubiona twarz
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1948
dugo 97 minut
Prt
Dyrektor Kurt Hoffmann
scenariusz Harald Braun
Rolf Reissmann
produkcja Harald Braun dla ndf
muzyka Lothar Bruhne
aparat fotograficzny Franz Koch
skaleczenie Adolph Schlyssleder
zawód

Zaginiony twarz jest dramat filmowy przez reysera Kurt Hoffmann od 1948. W roli gównej , Marianne Hoppe ucielenia mod dam, która rzekomo staj si zdezorientowane.

wtek

W Stuttgarcie zdezorientowana kobieta zostaje zatrzymana przez policj i skierowana do opieki medycznej. Poniewa nie mówi po niemiecku, ma azjatyckie rysy twarzy i mówi prawdopodobnie dialektem tybetaskim, zakada si, e pochodzi z Tybetu. Aby móc si do niej zwróci, nadano jej imi Luscha . Opiekuje si ni lekarz Aldenhoffa i stara si j ksztaci zgodnie z europejskimi standardami. W dalszej czci filmu Luscha przypadkowo spotka i zakocha si w prawniku Robercie Lormie.

Oboje postanawiaj wspólnie spojrze w przyszo i zbudowa wasny dom. Aby upamitni ten czas, z twarzy Luschy wykonano odlew gipsowy. Kiedy zdejmuje stwardniay ksztat, wydaje si, e zmienia si w zupenie inn kobiet. Uwaa si, e Luscha bya chwilowo pod postaci hipnozy, która nie tylko wyrzucia jej jzyk z pamici, ale take tymczasowo zmienia rysy twarzy .

Jako Johanna Stegen nie pamita ju czasu swojej przemiany i zarczya si z lekarzem dr. Thomas Martin. Prawnik Lorm próbuje j odzyska wszelkimi sposobami i uywajc swoich hipnotycznych mocy, ale na próno.

Uwagi produkcyjne

Film by krcony od 14 czerwca do 8 wrzenia 1948 roku w studiu Bavaria Film w Geiselgasteig , zdjcia z zewntrz pochodz z Heidelbergu i okolic. Walter Bolz wyreyserowa produkcji . Hubertus Flöter i Ludwig Klughardt pracowali jako fotosmistrzowie . Za konstrukcj filmu odpowiada Hanns H. Kuhnert , a asystowa mu Max Seefelder .

Daty premiery i róne tytuy filmów

Film mia premier w niemieckich kinach (Monachium, Kolonia) 18 listopada 1948 roku. Inne daty publikacji (za granic) to 14 czerwca 1949 w Austrii , 15 wrzenia 1950 w USA (tam pod tytuem Secrets of a Soul ), 11 lipca 1952 w Finlandii (tam pod tytuem Kadonneet kasvot ) i 19 wrzenia, 1955 w Danii (tam pod tytuem Det gådefulde ).

Opinie

Leksykon filmów midzynarodowych opisuje film jako nieco specyficzne przedstawienie wydarzenia, które rzekomo faktycznie miao miejsce, ale narzeka na niejasno w retrospekcjach.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Alfred Bauer : niemiecki film fabularny Almanach. Tom 2: 1946-1955 , s. 33 i nast.
  2. a b Zagubiona twarz. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 23 sierpnia 2015 . 
  3. The Lost Face (1948) - Informacje o wydaniu. W: Internetowa baza danych filmów. ródo 23 sierpnia 2015 r .

Opiniones de nuestros usuarios

Rafa Bednarek

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Zagubiona twarz.

Bernadeta Majchrzak

To dobry artykuł dotyczący Zagubiona twarz. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Dominika Marek

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Zagubiona twarz pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Zagubiona twarz tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Sabina Witek

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Zagubiona twarz.

Czeslaw Niemiec

Bardzo ciekawy ten post o Zagubiona twarz.