Zagubiona dziewczynaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Zagubiona dziewczyna. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Zagubiona dziewczyna zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Zagubiona dziewczyna i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Zagubiona dziewczyna. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Zagubiona dziewczyna! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Zagubiona dziewczyna, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek wiosennej serii
Tytu oryginalny Zagubiona dziewczyna
Logo wiosny latem.jpg
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki

Firma produkcyjna
Fikcja UFA
dugo 90 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
Klasyfikacja Odcinek 21 ( lista )

Pierwsza audycja w jzyku niemieckim
24 lutego 2019 na ZDF
Prt
Dyrektor Zasada Dirka
scenariusz Natalie Scharf
Leif Alexis
produkcja Natalie Sharp
muzyka Siggi Müller
Sebastian Haßler
aparat fotograficzny Florian Schilling
skaleczenie Moune Barius
zawód
chronologia

  Poprzednik
Kochaj mnie, jeli potrafisz

Nastpca  
piasek pod stopami

Zaginiony dziewczyna to niemiecki film telewizyjny w wiosennej filmowej serii przez Dirk Regel , który zosta po raz pierwszy transmisj na ZDF w dniu 24 lutego 2019 r .

Film opowiada histori wiejskiej pomocniczki Katji Baumann, granej przez Simone Thomalla , która pomaga rodzinom w sytuacjach kryzysowych, a jednoczenie stara si oywi ludzkie serca. To 21. film z serii skupiajcej si na mieszkacach wioski Wiosna .

akcja

Kiedy wiejska pomocniczka Katja Baumann ma zaopiekowa si ma dziewczynk, dziecko nagle gubi si w sklepie meblowym. Katja patrzy z rozpacz i nie moe zrozumie, jak dziecko mogo samo znikn z koszyka. Pozwolia sobie tylko na chwil rozproszy i myli, e to moliwe, e dziecko zostao porwane. Chocia kilka razy przeszukaa cay budynek, chwil póniej Katja znalaza maego Fibi Wolfa w dziale opieki nad dziemi w domu towarowym. wiat znów jest w porzdku dla matki dziecka, ale nie dla Katji. Po prostu nie potrafi tego wyjani i pamita mod kobiet, któr spotkaa w windzie domu towarowego i która czua, e jest uwanie obserwowana. Pamita te uderzajcy tatua na doni. Przez ten tatua Katja dowiaduje si, e kobieta to Marina Grieger. Wraz ze swoim chopakiem blisko wiosny prowadzi wypoyczalni rowerów górskich. Czy istnieje moliwy zwizek midzy Marin Grieger a rodzin Wolf Podczas swoich bada Katja zdaje sobie spraw, e moda kobieta chciaa porwa zupenie inne dziecko i tylko przypadkowo zabraa ze sob Fibi. Kiedy zdaa sobie spraw ze swojego bdu, upucia dziecko w dziale gier.

Katja niedugo bdzie obchodzi swoje pidziesite urodziny i waciwie nie chce witowa ich na wielk skal. Mimo to jest troch zirytowana, gdy nikt w jej otoczeniu nawet jej nie gratuluje. Takie bycie zapomnianym bardzo j gryzie. Wraca do domu smutna i jest zaskoczona Markiem, który wraz z Filipp, Adrianem i pastorem Sonnleitnerami zorganizowa dla Katji przyjcie niespodziank dla wszystkich jej przyjació.

to

Odcinek zosta wyprodukowany przez ZDF we wspópracy z Seven Dogs Filmproduktion i UFA Fiction i wyemitowany w ramach serii ZDF Herzkino . Zdjcia odbyway si pod roboczym tytuem The Child in Me od 6 sierpnia do 2 padziernika 2018 roku.

Przyjcie

Oceny odbiorców

Kiedy po raz pierwszy wyemitowano j 24 lutego 2019 roku, Zaginion dziewczyn obejrzao w Niemczech 5,57 mln widzów, co odpowiadao udziaowi w rynku na poziomie 15,7%.

krytyka

Rainer Tittelbach z tittelbach.tv powiedzia: Ta historia jest bardzo ujmujca. [] Mona te zobaczy na filmie. Wiarygodno historii [] moe by dobra na kilka emocjonalnych przej granicznych. Oczywicie twórcy nie chc tego oczekiwa od widza; poniewa wiarygodno gównego bohatera jest prawdopodobnie sekretem trwaego sukcesu .

Krytycy telewizyjnego magazynu TV Spielfilm bez komentarza ocenili ten odcinek prosto.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Zaginiona dziewczyna w zespole zaogi , dostp 8 stycznia 2020 r.
  2. a b Rainer Tittelbach: Thomalla, do Rego, Girnth, Ferkic, Scharf, Karen / Regel. Troch jak recenzja filmu o powrocie do domu na tittelbach.tv, dostp 8 stycznia 2020 r.
  3. Recenzja filmu na tvspielfilm.de, dostp 8 stycznia 2020.

Opiniones de nuestros usuarios

Damian Podgórski

Świetny post o Zagubiona dziewczyna.

Marek Orzechowski

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Zagubiona dziewczyna.

Lukasz Bartczak

Bardzo ciekawy ten post o Zagubiona dziewczyna.

Roman Piasecki

Musiałem znaleźć coś innego na temat Zagubiona dziewczyna, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.