Zaginiony labirynt (film telewizyjny)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Zaginiony labirynt (film telewizyjny). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Zaginiony labirynt (film telewizyjny) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Zaginiony labirynt (film telewizyjny) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Zaginiony labirynt (film telewizyjny). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Zaginiony labirynt (film telewizyjny)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Zaginiony labirynt (film telewizyjny), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Zaginiony labirynt
Tytu oryginalny labirynt
Kraj produkcji Niemcy , Wielka Brytania , Republika Poudniowej Afryki
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2012
dugo 187 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Christophera Smitha
scenariusz Kate Mosse ,
Adrian Hodges
produkcja Ridley Scott ,
Tony Scott ,
Moritz Polter
muzyka Trevor Jones
aparat fotograficzny Robert Humphreys
skaleczenie Stuart Gazzard ,
Thomas Goldser
zawód

Zaginiony labirynt (tytu oryginalny: Labirynt ) to dwuczciowy film telewizyjny z 2012 roku . Opiera si na powieci Kate Mosse pod tym samym tytuem . Adaptacja zostaa wyprodukowana przez Tandem Communications , Scott Free i Sat.1 .

wtek

2012: Moda nauczycielka Alice Tanner znajduje jaskini podczas wykopalisk archeologicznych w pobliu Carcassonne . Znajduje w nim malowida cienne przedstawiajce labirynt, dwa szkielety i stary piercie. Kiedy Alice zakada piercionek, ma dziwne wizje, z którymi na pocztku nie moe nic zrobi. Ale szybko zdaje sobie spraw, e jest zwizana z 17-letnim Alaïsem Pelletierem z XIII wieku.

Alaïs mieszka w Carcassonne, oblonym podczas krucjaty albigensów w 1209 r. , Poniewa miasto to jest domem dla wielu katarów , których Koció katolicki uwaa za heretyków. W tej sytuacji Alaïs dowiaduje si od swojego ojca, e jest jednym z opiekunów trzech ksig, które w poczeniu z piercieniem chroni witego Graala w labiryncie. Przyrodnia siostra Alaïsa, Oriane, chce posiada Graala i bierze dwie ksiki w swoje posiadanie.

Alice odkrywa, e jej koleanka z wykopalisk, Shelagh, jest czonkiem tajnego stowarzyszenia poszukujcego Graala. Jej przywódczyni Marie-Cecile porywa swojego przyjaciela Willa i zabiera go do jaskini. Okazuje si, e Alice jest potomkiem Alaïsa.

Krzyowcy podbili Carcassonne, ale ciarna Alaïs ucieka z ostatni ksik i przyjacielem. Po kilku latach mieszkaj z córk Alaïsa Bertrande, ale krzyowcy ponownie ich odnajduj. Uciekaj do jaskini, w której czeka na nich Oriana.

W ostatecznej rozgrywce na obu poziomach czasowych próbuje si zachowa tajemnic Graala.

produkcja

W marcu 2011 r. Donosi Variety, o którym Ridley Scott napisa w telewizyjnej adaptacji midzynarodowego bestsellera Kate Mosses The Lost Labyrinth (ang. Labyrinth ). Produkcja jest wynikiem wspópracy Scotts Scott Free , firmy producenckiej Tandem Communications i Film Afrika Worldwide . Scott Free i Tandem wczeniej wspólnie wyprodukowali miniserial Pillars of the Earth . Scenariusz napisa Adrian Hodges, producent Primeval - Return of the Primeval Monsters . Christopher Smith zosta zatrudniony jako reyser . W padzierniku 2012 roku Sat.1 ogosi, e nadawca bdzie zaangaowany w produkcj. W sumie wydano budet w wysokoci 20 milionów dolarów.

Zdjcia rozpoczy si 10 padziernika 2011 roku w redniowiecznym miecie Carcassonne w poudniowo - zachodniej Francji . Produkcja zakoczony w dniu 10 grudnia 2011 roku w Cape Town , RPA .

Casting i dubbing

Niemiecki dubbing zostao zrobione przy kopiowaniu firmy FFS Film- & Fernseh-Synchron w Monachium pod kierunkiem dialogu z Ulrich Johannson .

Nazwa roli Aktorka Aktor gosowy
Audric Baillard John Hurt Fred Maire
Will Franklin Sebastian Stan Dirk Meyer
Alaïs Pelletier du Mas Jessica Brown Findlay Maria Koschny
Alice Tanner Vanessa Kirby Tatiana Pokorny
Guy D'Evreux Tony Curran Ole Penny
Wicehrabia Trencavel Tom Felton Moritz Pertramer
Simon de Montfort John Lynch Matthias Klie
Esclarmone Janet Suzman Ilona Grandke
Oriane Congost Katie McGrath Solveig Duda
Marie-Cecile de l'Oradore Claudia Gerini Claudia Urbschat-Mingues
Guilhem du Mas Emun Elliott Torben Liebrecht
Bertrand Pelletier Danny Keough Thomas Fritsch
Paul Authie Bernhard Schir Bernhard Schir
Rixende Lena Dörrie Lena Dörrie
Shelagh O'Donnell Erica Wessels Karoline Guthke
Yves Biau Patrick Rapold Patrick Rapold
Sajhe Matthew Beard Tim Schwarzmaier
Simeon Gawn Grainger
Francois Paul Hilton

Charyzma

Pierwsza audycja w jzyku niemieckim odbya si 10 i 11 stycznia 2013 na kanale ORF eins . W Niemczech Sat.1 pokaza dwuczciowy 14 i 15 stycznia 2013 roku. W Kanadzie , Korei , Polsce i Portugalii dwuczciowy program zosta wyemitowany jesieni 2012 roku, aw Szwecji w grudniu 2012 roku.

Przyjcie

krytyka

Podobnie jak w przypadku filmów Follett, urok dwuczciowego Zaginionego labiryntu polega na autentycznie wygldajcej rekonstrukcji redniowiecznych warunków i pretensji; troch erotyzmu, zowrogich spisków, zabójstw i rónych krwawych obrazów bitewnych. Ogromn si tej dnej przygód wróki telewizyjnej jest kompozycja obrazu (kamera: Robert Humphreys). wiato na ujciach wntrz przypomina obrazy dawnych mistrzów. Ale s saboci aktorów i estetyka wydaje si wymienna. Dla fanów!

- tittelbach.tv

Oceny odbiorców

Pierwsz transmisj The Lost Labyrinth 14 stycznia 2013 obejrzao w sumie 2,53 miliona widzów w Niemczech i osigna udzia w rynku na poziomie 7,6% w sobot 1 . W grupie docelowej majcej znaczenie dla reklamy film obejrzao 1,22 miliona widzów i da stacji udzia w rynku na poziomie 9,7%.

Druga cz chciaa zobaczy 15 stycznia 2013 roku 1,96 mln widzów, co dao udzia w rynku na poziomie 6,0%. 6,9% z nich pochodzio z grupy docelowej zwizanej z reklamami.

linki internetowe

Indywidualne dowody

 1. b Certyfikat wersji dla The Lost Labirynt . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej, listopad 2012 (PDF; numer testu: 135 776 V).
 2. ^ Morgan Jeffery: Ridley Scott wyprodukuje Labirynt . W: Digital Spy . 21 marca 2011 r. ródo 30 grudnia 2012 r.
 3. Scott Roxborough: Emun Elliott z Game of Thrones, John Hurt to Star w miniserialu Labyrinth . W: The Hollywood Reporter . 29 wrzenia 2011 r. ródo 30 grudnia 2012 r.
 4. Todd Brown: Zadania Christophera Smitha dla witego Graala w Ridley Scott wyprodukowa LABIRYNT . W: Twitchfilm . 19 padziernika 2011 r. ródo 30 grudnia 2012 r.
 5. a b Manuel Weis: Sat.1 uczestniczy w nowym dwuczciowym serialu telewizyjnym . W: quotemeter.de . 10 padziernika 2011 r. ródo 30 grudnia 2012 r.
 6. The Lost Labyrinth na Crew United . W: Zaoga zjednoczona . ródo 30 grudnia 2012 r.
 7. a b Zaginiony labirynt. W: synchronkartei.de. Niemiecki indeks synchroniczny , dostp 30 grudnia 2012 r .
 8. Manuel Weis: Sat 1 pokazuje nastpny redniowieczny epos w styczniu . W: quotemeter.de . 4 grudnia 2012 r. ródo 30 grudnia 2012 r.
 9. Wieloczciowy The Lost Labyrinth , dostp 30 grudnia 2012.
 10. Manuel Weis: Dwuczciowa sobota 1 tak naprawd nie dziaa . W: quotemeter.de . 15 stycznia 2013 r. ródo 15 stycznia 2013 r.
 11. Uwe Mantel: Dwuczciowa sobota 1 okazuje si wielkim rozczarowaniem . W: DWDL.de . 16 stycznia 2013 r. ródo 16 stycznia 2013 r.

Opiniones de nuestros usuarios

Iwona Augustyniak

Musiałem znaleźć coś innego na temat Zaginiony labirynt (film telewizyjny), co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Arkadiusz Piasecki

To dobry artykuł dotyczący Zaginiony labirynt (film telewizyjny). Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Alina Sobczak

W tym poście o Zaginiony labirynt (film telewizyjny) dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.