Zaczarowana wioska rybackaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Zaczarowana wioska rybacka. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Zaczarowana wioska rybacka zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Zaczarowana wioska rybacka i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Zaczarowana wioska rybacka. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Zaczarowana wioska rybacka! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Zaczarowana wioska rybacka, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Zaczarowana wioska rybacka
Kraj produkcji NRD
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1962
dugo 76 minut
Ocena wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Zygfryda Hartmanna
scenariusz Zygfryda Hartmanna
produkcja DEFA , KAG "beton"
muzyka Karl Schinsky
aparat fotograficzny Hans Heinrich
skaleczenie Hildegarda Conrad
zawód

Zaczarowany Fishing Village jest niemieckim DEFA komedia skierowana przez Siegfried Hartmann od 1962 roku .

wtek

Szef reklamy Mauritius Halbermann, znany jako Mauts, ma trzech pracowników. Zawsze palcy i nadmiernie podekscytowany, przedstawia swoje doskonae projekty Brödel dotyczce projektów, które mona zrealizowa w VEB Gravo-Druck. Podczas gdy Brödel popiera gniew swojego kolegi w pracy, Patzig dostrzega ryzyko, e przy trzech równolegych projektach co najmniej dwa mog si w pewnym momencie nie powie. Sugeruje wysanie Mautsa na wakacje do wasnego domu wakacyjnego w Aaldorp nad Morzem Batyckim, ale Mauts odmawia urlopu. Wolaby i na kongres.

Lore, pracownica Mautsa, któr ju zaplanowa na swoj przysz on, równie chce namówi go na urlop. Kiedy Mauts wyjeda na kongres, podobnie jak Brödel i Patzig jedzie na wakacje do Aaldorp. Mauts wraca z kongresu z wieloma nowymi pomysami, w tym z ju opracowanym rkopisem. Poniewa wszystkie kontakty s na wakacjach w Aaldorp, podróuje z nimi z teczk i maszyn do pisania, aby wykorzysta ich wakacje do szczegóowego omówienia projektu. W popiechu zapomina o rkopisie na biurku.

Architekt Teddy bierze Mauts z nim Aaldorp w nowym Trabant . Teddy chce ponownie owiadczy si swojej wielkiej mioci Lore i nie jest szczliwy, gdy dowiaduje si od Mautsa, e potrzebuje Lore do pracy po jego przybyciu. Obaj próbuj teraz uniemoliwi sobie nawzajem postp, ale w kocu spotykaj si. Teddy skada Lore siódm propozycj maestwa po przybyciu i zostaje przez ni odrzucony po raz siódmy. Mauts najpierw próbuje znale zakwaterowanie, ale wszystkie óka s zajte. Wic pocztkowo umieszcza swoje rzeczy w mieszkaniu Lore w domu wakacyjnym. Jej matka nie jest zachwycona perspektyw, e jej córka zostanie zmuszona do pracy na wakacjach. ona Brödla równie nie chce wiedzie, e jej m powinien pracowa nad planami z pracownikiem na wakacjach. Kiedy Mauts ma wreszcie pokaza Lore rkopis, go brakuje. Podejrzewa Lore i jej matk o kradzie rkopisu. Nieco póniej brakuje te maszyny do pisania, któr dziewczyna Karin pomylia z radiem. Zauwaa swój bd i zamienia maszyn do pisania na radio, dziki czemu Mauts wkrótce zaczyna wierzy w czary.

Pod papierami Mautsa znajduje si teczka z czystym papierem. Matka Fiedler daje go bawicym si chopcom, którzy buduj z niego papierowe odzie. Mauts póniej widzi pust teczk i wierzy, e jego rkopis unosi si teraz jak ód na Morzu Batyckim. Pospiesznie zorganizowa ód i zabra na pokad pielgniark Marianne, aby odebra odzie. Jej córka Ute przekazuje Marianne Karin, która niedugo póniej zostawia dziecko pod opiek Teddy'ego. Mauts i Marianne zbieraj papierowe odzie do pónego wieczora, a ich wioso ginie. Mauts jest zdumiony, e kartka jest czysta, tak jak na niej pisa. Znowu myli, e jest nawiedzony. Mauts i Marianne wyjedaj noc na ld i spdzaj noc na wieym powietrzu. Nastpnego ranka Marianne pojechaa ju do Aaldorp, gdzie znajduje Ute z Teddym. Po spaniu na wieym powietrzu Mauts w kocu odkrywa, jak relaksujce mog by wakacje. Chocia jego sekretarka, pani Haschke, w midzyczasie wysaa rkopis do Aaldorp ekspresow poczt, Mauts ju si nim nie interesuje, chocia pocztkowo ponownie uwierzy w magi, gdy znalaz papiery w swojej marynarce, do której schowa puste strony. Przeprasza Lore'a za jego zachowanie i oboje nie tylko spdzaj razem wakacje, ale take zarczaj si. Z drugiej strony Teddy znalaz now przyjaciók w Marianne.

produkcja

Zaczarowana wioska rybacka oparta jest na filmie Hansa Petera o tym samym tytule . Film by krcony w latach 1961-1962 m.in. nad Batykiem, a premier mia 6 lipca 1962 w berliskim Filmtheater am Friedrichshain. Film wszed do kin w NRD 27 lipca 1962 r., a po raz pierwszy zosta pokazany 28 czerwca 1963 r. w DFF 1 w NRD.

Scenografi stworzy Hans Poppe , kostiumy Gerhard Kaddatz . Lutz Jahoda piewa w filmie kilka piosenek, których teksty pochodz od Franza Feldera i Hansa Petera:

  • Zawsze prosto i dokadnie
  • Lato, soce, wakacje i bkitne morze
  • Chopcze chopcze, co za wspaniay wieczór

krytyka

Dla serwisu filmowego , Dashexte Fischerdorf by mao wymagajca, ale wieo wystawi komedi muzyczn z ycia zawodowego w NRD. Starych znajomych od Marksa i Murks, powiedzia Cinema .

literatura

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Zobacz The Bewitched Fishing Village na defa.de
  2. Zaczarowana wioska rybacka. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 r .Szablon: LdiF / Konserwacja / Uyty dostp 
  3. Zobacz cinema.de

Opiniones de nuestros usuarios

Daria Tomczyk

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Zaczarowana wioska rybacka pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Zaczarowana wioska rybacka tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Damian Kaczor

Uważam, że ten wpis o zmiennej Zaczarowana wioska rybacka jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Justyna Grabowski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Zaczarowana wioska rybacka.

Ryszard Zieliński

Artykuł o Zaczarowana wioska rybacka jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.