yjca zagadkaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o yjca zagadka. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o yjca zagadka zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących yjca zagadka i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat yjca zagadka. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o yjca zagadka! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o yjca zagadka, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny yjca zagadka
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1916
dugo 55 lub ok. 68 minut
Prt
Dyrektor Harry Piel
scenariusz Harry Piel
produkcja Isidor Fett
Karl Wiesel
zawód

ywa ukadanka to niemiecki film science fiction - niemy film Harry'ego Piel'a z 1916 roku .

wtek

Bogaty Olaf Peer cierpi na notoryczn bezsenno. W swojej piwnicy mia wbudowany sklepienie pancerne, które suyo równie jako sypialnia. Aby wreszcie móc zasn, korzysta z pomocy pewnego dr. Castell, który opracowa metod usypiania osób z zaburzeniami snu za pomoc magnetyzmu. W maju 1900 r. Dochodzi do powanego poaru, w którym dom ulega cakowitemu zniszczeniu. Od tego czasu uwaa si, e Olaf Peer znikn.

Dokadnie sto lat póniej. Profesor Mikett chce zbudowa laboratorium dokadnie w miejscu, w którym kiedy sta dom Peera. Podczas prac budowlanych robotnicy odkrywaj zakopane sklepienie pancerne, w którym Peer ley jakby gboko we nie. Profesorowi udaje si sprowadzi Peera z powrotem do ywych. Jest bardziej ni zdumiony postpem, jaki dokona si na wiecie w cigu ostatnich 100 lat. Peer zakochuje si w Melyi, córce profesora. Budzi to zazdro asystenta prof. Miketta, Mastona, który zabija Olafa Peera tzw. Promieniami Marsa wytworzonymi przez profesora.

Uwagi produkcyjne

Film czteroaktowy, produkcja monachijska o dugoci 1129 metrów, przeszed cenzur filmow w lipcu 1916 roku i zosta zakazany modym ludziom. wiatowa premiera odbya si prawdopodobnie w tym samym roku, w Austro-Wgrzech premiera Das lebende Rätsel odbya si na tzw. Oddzielnym pokazie 29 wrzenia 1916 r. Tam film mia okoo 1400 metrów dugoci, co odpowiada okoo 68 minuty.

krytyka

Na listach filmów Paimanna mona przeczyta: Substancja tajemnicza. Zdjcia bardzo dobre, gry i sceneria super. "

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Kalkulator dugoci filmu , liczba klatek na sekund : 18
  2. Das Leben Rätsel ( pamitka z oryginaem z 14 marca 2016 w Internet Archive ) Info: archiwum Link zosta wstawiony automatycznie i nie zostaa jeszcze sprawdzona. Sprawd oryginalny i archiwalny link zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie. na listach filmów Paimanna @ 1@ 2Szablon: Webachiv / IABot / old.filmarchiv.at

Opiniones de nuestros usuarios

Gabriel Nowacki

Dzięki. Pomógł mi artykuł o yjca zagadka.

Klaudia Klimczak

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o yjca zagadka.

Radoslaw Karpiński

Dla takich jak ja szukających informacji na temat yjca zagadka, jest to bardzo dobra opcja.