ycie zaczyna si o ósmejInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o ycie zaczyna si o ósmej. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o ycie zaczyna si o ósmej zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących ycie zaczyna si o ósmej i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat ycie zaczyna si o ósmej. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o ycie zaczyna si o ósmej! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o ycie zaczyna si o ósmej, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny ycie zaczyna si o ósmej
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1962
dugo 100 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Michael Kehlmann
scenariusz Horst Budjuhn
produkcja Utz Utermann
muzyka Peter Sandloff
aparat fotograficzny Kurt Hasse
skaleczenie Gertrud Hinz
zawód

oraz Lissy Arna , Ursula Diestel , Edith Elsholtz , Hans Epskamp , Max Strassberg , Achim Strietzel , Egon Vogel

ycie zaczyna si w wieku 8 lat to niemiecki dramat z 1961 roku w reyserii Michaela Kehlmanna z OE Hasse w roli gównej. Film powsta na podstawie sztuki Die Licht Herzens sind Emlyna Williamsa .

akcja

Akcja historii rozgrywa si w wiecie teatru i na potrzeby tego filmu zostaa przeniesiona z Anglii do Niemiec (Berlina). Akcja skupia si na byej gwiazdy wród aktorów charakterystycznych, starzejcym si i zrujnowanym Mime Thomasie. Jej wielki sukces siga dawnych czasów, dziki narastajcym przerwom w pamici i niekontrolowanemu spoywaniu alkoholu. Ponadto jego ycie jest obcione powanym dugiem osobistym, który zaciga wobec swojej córki: stara gwiazda, która mieszka w obskurnym apartamentowcu, jest odpowiedzialna za fizyczn niepenosprawno Cattrina. Swoim egocentryzmem wie mod kobiet ze sob w taki sposób, e dosownie ogranicza Cattrin powietrze, by moga y wasnym yciem. Na ratunek zblia si mody kompozytor, który z litoci dla pobitego Cattrina obiecuje mu rol.

Pewnego dnia Thomas nie przychodzi na wieczorny spektakl zaplanowany na 20:00, który skdind znaczy dla niego wszystko - std tytu ycie zaczyna si o ósmej - ale potyka si po nocnych ulicach Berlina pijany. Jego wiat si wali, poniewa jego córka nauczya si od patrona, który da mu inn rol, e jest winien jej fizycznych dolegliwoci. W ten sposób skonfrontowany z wasn porak, pijak w kocu popenia samobójstwo, wyrzucajc si melodramatycznie i teatralnie z chaosu miejsca, w którym dokonano jego najwikszych sukcesów. Ale Cattrin, która w kocu nie chciaa decydowa o wasnym yciu i szczciu z czystego poczucia obowizku wobec ojca i powicia si pijanemu, egocentrycznemu, moe teraz w kocu pomyle o maestwie i da szans samookrelonej przyszoci.

Uwagi produkcyjne

Filmowanie Life Begins at 8 rozpoczo si pod koniec listopada 1961 roku i zakoczyo w poowie grudnia tego roku. Film przeszed przez FSK 18 grudnia 1961 roku, a premiera odbya si 5 stycznia 1962 roku w berliskim Marble House .

Film oparty jest na sztuce brytyjskiego pisarza i aktora Emlyna Williamsa .

Johanna Matz , która bya zatrudniona w Burgtheater pod koniec 1961 roku , specjalnie za zdjcia dostaa kilka tygodni wolnego od dyrektora artystycznego Ernsta Haeussermanna . Matz: Reyser Burgtheater, Häussermann, da mi urlop tylko dlatego, e uwaa t rol za bardzo due zadanie.

Bya gwiazda lat 20. i 30. Lissy Arna zagraa tutaj swoj ostatni filmow rol, po 22 latach abstynencji filmowej, a jednoczenie jedyn w ogóle powojenn rol.

Struktury filmowe zostay zaprojektowane przez Hansa Berthela i zrealizowane przez Johannesa Otta .

Recenzje

Smutna historia o alkoholu i samobójstwie zdeprawowanego mima daje aktorowi OE Hasse okazj do skutecznego przebijania si przez dekoracje, parodii przed sprztaczkami jako 'King Lear' i wreszcie rzucenia si z podogi, poniewa jego córka (Johanna Matz) dowiaduje si e jest winien jej kalekich dolegliwoci. Reyser Michael Kehlmann, który nakrci ten film na podstawie sztuki teatralnej Emlyna Williamsa The Light Hearts are, ograniczy si do niewyobraalnego fotografowania naladujcego szalestwa swojego gównego aktora i upikszania go starowieckimi filmowymi sztuczkami. "

- Der Spiegel , nr 5 z 31 stycznia 1962 r

Wikszy ni ycie portret aktora OE Hasse i efektownie kontrastujca pastelowa miniatura jego córki Johanny Matz s bardziej nastawione na perswazj ni przekonanie. Nawet tak dobrzy aktorzy nie mog uwiarygodni tej historii. (...) Michael Kehlmann pody za impasem scenariusza Horsta Budjuhna (opartym na sztuce Emlyna Williamsa) w gb sfery nienaturalnoci i umieci swój film obok rzeczywistoci w piasku sterylnych, ekranowych snów. "

- Hamburger Abendblatt z 21 lutego 1962 r

Chroniczna ndza niemieckiego filmu fabularnego kusi, aby zbyt mocno szuka bezpiecznej przystani. Z telewizji, wmawia si sobie, mode i niewydane pokolenie przychodzi uratowa film. Pikny mira! Michael Kehlmann, reyser filmu ycie zaczyna si o ósmej, pochodzi z telewizji i zdoby tam saw. Ale jeli ogldasz film, jest on tak niewyobraalnie doskonay, jak jego niezliczeni poprzednicy. (...) Film peen faszywych nut i faszywych uczu. Poród przepenionego sentymentalizmu widzimy OE Hasse, który przedziera si przez kinowe bagno z dziecic przyjemnoci .

- Czas 2 marca 1962 r

W leksykonie filmów midzynarodowych jest napisane: Pomimo dobrego aktora pierwszoplanowego, film teatralny zbyt udrczony, peen rozbienoci.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Hamburger Abendblatt , wydanie z 2 grudnia 1961 r
  2. ycie zaczyna si o ósmej. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 31 grudnia 2015 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Filip Stefański

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Mikolaj Komorowski

Informacje o zmiennej ycie zaczyna si o ósmej są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Wioleta Szymański

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej ycie zaczyna si o ósmej pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o ycie zaczyna si o ósmej tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Karol Sosnowski

Ten wpis na ycie zaczyna si o ósmej sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Leszek Cichoń

Dzięki za ten post na ycie zaczyna si o ósmej, właśnie tego potrzebowałem