ycie to plac budowyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o ycie to plac budowy. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o ycie to plac budowy zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących ycie to plac budowy i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat ycie to plac budowy. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o ycie to plac budowy! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o ycie to plac budowy, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny ycie to plac budowy
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1997
dugo 115 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Wolfgang Becker
scenariusz Wolfgang Becker,
Tom Tykwer
produkcja Stefan Arndt
muzyka Jürgen Knieper ,
Christian Steyer
aparat fotograficzny Martin Kukula
skaleczenie Patricia Rommel
zawód

ycie to plac budowy to niemiecki film fabularny z 1997 roku Wolfganga Beckera i Toma Tykwera z Jürgenem Vogelem i Christiane Paul w rolach gównych. Film opowiada histori nieszczsnego Jana Nebela, który zakochuje si w tajemniczej Very.

akcja

Jan mieszka w Berlinie. Pewnego dnia traci prac w fabryce misa. Ponadto jego bya dziewczyna mówi mu, e jest nosicielem wirusa HIV i moga go zarazi. Tam spotka muzyka i bon vivant Ver, kiedy przypadkiem wda si w bitw uliczn i obroni j przed dwoma policjantami w cywilu. Zostaje aresztowany i ukarany grzywn. Próbuje stumi myl o moliwym zakaeniu wirusem HIV, ale potem chce sobie z tym poradzi. Z powodu zwizku, który wanie rozpocz z Ver, czasami zapomina o nietolerancji swojego istnienia. Odwaa si zacz od nowa, podczas gdy Vera ma sekrety. Noc po nocy wymyka si z óka, nie wyjaniajc swojego zachowania.

to

Film jest koprodukcj przez X Films Twórczej Pool , Westdeutscher Rundfunk oraz Arte , finansowanego przez w Film- und Medienstiftung NRW i Medienboard Berlin-Brandenburg . Za zarzdzanie produkcj odpowiada Tom Spieß . Zdjcia w Berlinie i Westermark rozpoczy si 28 listopada 1995 roku i trway do lutego 1996 roku. Gos Buddy zosta nazwany przez Wolfganga Hessa .

krytyka

Film zebra przychylne recenzje niemieckich krytyków. Rudolf Worschech uwaa nawet film za wspaniae dzieo sztuki. W nim codzienne rzeczy w yciu otrzymuj to wiksze ni ycie, którego potrzebuje kino. Michael Fischer z Associated Press opisa film jako codzienny szkic z dzisiejszego Berlina.

Film epizodyczny, oscylujcy midzy komedi a melancholi. Kwitnie dziki precyzji swojej przypadkowoci i rysuje trzewy obraz ycia w stolicy Niemiec w sprytnie powizanej sekwencji indywidualnych losów. Niezwykle stymulujca próba odzwierciedlenia codziennej rzeczywistoci i kurczcych si wzorców relacji spoecznych w komedii .

Nagrody

Film bra udzia w konkursie Berlinale w 1997 roku , ale nie otrzyma adnych nagród. Jürgen Vogel zdoby tam filmow zota w tych niemieckich Film Awards w kategorii Najlepszy Acting Performance - Mczyzna wiodc rol . Martina Gedeck zdobya nagrod w kategorii Najlepsza kreacja aktorska - drugoplanowa rola kobieca (obok Rossiniego ) . Produkcja otrzymaa srebrn tam filmow w kategorii Najlepszy film . Podczas ceremonii wrczenia Zotej Kamery Christiane Paul zdobya w 1998 roku Nagrod Modego Aktora za kamer pamiciow Lilli Palmer & Curd Juergens . W 1997 Wolfgang Becker otrzyma nagrod Niemieckich Krytyków Filmowych za najlepszy film fabularny.

Niemiecka Agencja ds. Oceny Filmu i Mediów FBW w Wiesbaden przyznaa filmowi ocen wartociow.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Rudolf Worschech Life is a construction site na filmportal.de, dostp 10 padziernika 2013
  2. Michael Fischer: Recenzja: tragiczna komedia Wolfganga Beckera ycie to plac budowy w Rhein-Zeitung z 15 stycznia 2010 r., Dostp 10 padziernika 2013 r.
  3. ycie to plac budowy. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 26 wrzenia 2016 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Ela Okoń

Ten wpis o ycie to plac budowy był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Wanda Marzec

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Marta Tomaszewski

W tym poście o ycie to plac budowy dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Aneta Zalewski

Artykuł o ycie to plac budowy jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.