ycie to graInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o ycie to gra. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o ycie to gra zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących ycie to gra i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat ycie to gra. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o ycie to gra! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o ycie to gra, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki ycie to gra
Tytu oryginalny Rien ne va plus
Kraj produkcji Francja , Szwajcaria
Oryginalny jzyk Francuski , wgierski
Rok wydania 1997
dugo 106 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Claude Chabrol
scenariusz Claude Chabrol
produkcja Marin Karmitz
muzyka Matthieu Chabrol
aparat fotograficzny Eduardo Serra
skaleczenie Monique Fardoulis
zawód

Life is a game to komedia detektywistyczna Claude'a Chabrola z 1997 roku . Oryginalny tytu Rien ne va plus (Nic ju nie dziaa) odnosi si do wykrzyknika w ruletce , po którym nie mona ju obstawia. Film, który zosta czciowo nakrcony w historycznym hotelu Waldhaus , zosta wydany we Francji 15 padziernika 1997 r., Aw Niemczech 8 stycznia nastpnego roku.

akcja

Elbieta (zwana Betty) i Victor zawsze postpuj wedug tego samego schematu. Betty patrzy adnie na bogatego mczyzn i czeka, a zaprowadzi j do swojego pokoju. Nastpnie okrada go po uyciu kropli nokautujcych .

Kiedy oboje byli w Szwajcarii , Betty wpada na kuriera Maurice'a, który mia ze sob pi milionów franków szwajcarskich . Wykazuje zainteresowanie ni, co Victor robi od dawna. Wkrótce okazuje si, e Maurice chce sprzeniewierzy pienidze swojego klienta. Teraz zaczyna si rywalizacja midzy Maurice'em i Victorem, która najwyraniej nie przeszkadza Betty; wydaje si raczej raczej zadowolona.

Recenzje

Beztroski, lekki film, który kwitnie na sprzecznociach bohaterów i ich ambiwalentnym napiciu, które jednoczenie trzyma widza w napiciu. Sympatyczne wiczenie z palcami zainscenizowane jako gra w chowanego o pienidzach, mioci i faszywej tosamoci, która cytuje wiele staych fragmentów gatunku, ale moe by równie rozumiana jako samodeprecjonujca si replika. "

Nagrody

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Certyfikat wydania na cae ycie to gra . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej , luty 2004 (PDF; numer testu: 78 845 DVD).
  2. ycie to gra. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 23 sierpnia 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Mirka Piasecki

Dzięki za ten post na ycie to gra, właśnie tego potrzebowałem

Malgorzata Skiba

Dla takich jak ja szukających informacji na temat ycie to gra, jest to bardzo dobra opcja.

Ernest Polak

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej ycie to gra pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o ycie to gra tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Justyna Witek

Uważam, że ten wpis o zmiennej ycie to gra jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.