ycie pozagrobowe w DenverInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o ycie pozagrobowe w Denver. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o ycie pozagrobowe w Denver zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących ycie pozagrobowe w Denver i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat ycie pozagrobowe w Denver. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o ycie pozagrobowe w Denver! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o ycie pozagrobowe w Denver, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu ycie pozagrobowe w Denver
Tytu oryginalny Atrakcje w Denver, gdy umrzesz
Kraj produkcji USA
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1995
dugo 112 minut
Ocena wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Gary Fleder
scenariusz Scott Rosenberg
produkcja Cary Woods
muzyka Micha Konwertyn
kamera Elliot Davis
ci Richard Marks
zawód

Rzeczy do zrobienia w Denver Kiedy nie yjesz to amerykaski film fabularny reysera Gary'ego Fledera z 1995 roku . Film ma gwiazdorsk obsad, ale nie odniós sukcesu komercyjnego.

akcja

Elegancki Jimmy, znany jako wity , waciwie wycofa si ju z zawiatów. Zaoy firm o nazwie Afterlife Advice, w której nieuleczalnie chorzy mog zamieszcza wiadomoci na wideo dla bliskich krewnych i potomków. Biznes jest ospay, ale Jimmy jest w kredy z szefem gangu z paraplegi , czowiekiem z planem . Z tego powodu jest wic zmuszony do podjcia aktywnoci po raz ostatni. Szef ma chopca cierpicego na parafili, który nie poradzi sobie z rozstaniem ze swoj dugoletni przyjaciók Meg i nadal j opakuje. Jimmy ma przestraszy Bruce'a, nowego chopaka Meg, eby z ni zerwa.

Jimmy wynajmuje swojego byego gangu, w tym psychopatycznego i impulsywnego Critical Bill, który wraz z Pieces ( cierpi na trd ) przebiera si za policjanta, by powstrzyma Bruce'a, który podróuje furgonetk z Meg, i zjecha z Beat up Vans . Poniewa Bruce widzi gr i nie daje si wywabi z samochodu, ale kpi z nich dwojga, Critical Bill traci kontrol i, wbrew instrukcjom Jimmy'ego, zabija Bruce'a. Wtedy Meg, pica z tyu samochodu, budzi si i zostaje zabita przez Piecesa. Cay plan zawiód wic katastrofalnie.

Czowiek z planem konfrontuje Jimmy z decyzji: Jimmy ma 48 godziny, aby znikn jak kamfora. Reszta gangu zostaje wyeliminowana, przez co zabójca o imieniu Mister Shhh ma by tak okrutny, jak to tylko moliwe, strzelajc w odbyt swoich ofiar. Jimmy nie myli jednak o porzuceniu przyjació i nowej mioci Dagney. Zawodowy zabójca zatrudniony przez czowieka z planem zabija wszystkich oprócz Jimmy'ego jeden po drugim, ale zostaje miertelnie ranny przez swoj ostatni ofiar, Critical Bill.

Zanim Jimmy zmierzy si z kolejnym oddziaem zabójców, spenia yczenie przyjaciela, by spodzi jej dziecko, a nastpnie zabija syna swojego byego szefa Manna zgodnie z planem , w którym zabiera ze sob na mier swoje jedyne potomstwo. Narrator, mczyzna z baru , dochodzi do wniosku, e mczyzna z planem nigdy póniej nie popeni kolejnej zbrodni.

przyjcie

Co robi w Denver, gdy nie yjesz, pokazywano tylko w 36 kinach w USA. Tutejsze wyniki brutto wyniosy 529.766 dolarów amerykaskich. Film nie trafi do kin w Niemczech.

Znany krytyk filmowy Roger Ebert napisa, e moesz polubi ten film, jeli nie oczekujesz arcydziea i podobaj ci si dialogi w filmach Tarantino ((...) film, który moe ci si spodoba, jeli (a) nie oczekujesz arcydzieo i (b) lubisz dialogi w filmach Quentina Tarantino ).

Publikacje

Istniej co najmniej dwa niemieckojzyczne wydania DVD. Ostatni z 2005 roku. Film mona znale równie na wkadkach DVD do magazynów.

Uwagi

  • Angielski tytu filmu nawizuje do piosenki amerykaskiego piosenkarza i autora tekstów Warrena Zevona z 1991 roku.

Indywidualne dowody

  1. https://www.boxofficemojo.com/release/rl491750913/weekend/
  2. https://www.rogerebert.com/reviews/things-to-do-in-denver-when-youre-dead-1996
  3. Zobacz Computer Bild 16/2010 ( pamitka z oryginaem z dnia 30 sierpnia 2009 roku w Internet Archive ) Info: archiwum Link zosta wstawiony automatycznie i nie zostaa jeszcze sprawdzona. Sprawd link do oryginau i archiwum zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie.  @1@2Szablon: Webachiv / IABot / www.computerbild.de

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Agnieszka Rudnicki

Ten wpis na ycie pozagrobowe w Denver pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Paul Rogowski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o ycie pozagrobowe w Denver.

Zofia Osiński

Dzięki. Pomógł mi artykuł o ycie pozagrobowe w Denver.