ycie poInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o ycie po. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o ycie po zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących ycie po i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat ycie po. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o ycie po! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o ycie po, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny ycie po
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2017
dugo 88 minut
Ocena wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Nicole Weegmann
scenariusz Ewa i Volker A. Zahn
produkcja Christoph Bicker , Valentin Holch
muzyka Florian van Volxem , Sven Rossenbach
aparat fotograficzny Aleksander Fischerkoesen
skaleczenie Florian Drechsler
zawód

Life Afterwards to niemiecki film telewizyjny z 2017 roku. Opowiada o traumatycznych ofiarach wypadku podczas Love Parade w 2010 roku .

wtek

Skupiamy si na 24-letniej Antonii Schneider. Bya obecna podczas wypadku Love Parade w 2010 roku i od tego czasu cierpiaa z powodu ataków paniki. Po tym, jak zdewastowaa pomnik w tunelu, musiaa ucieka przed dwoma policjantami i zostaa zabrana przez przejedajcego obok taksówkarza Sasch. To ich nie pokazuje, chocia osoba poszukiwana to tzw. Antonia dowiaduje si od lidera Paula z grupy samopomocy Rampe, e Sascha jako ekspert by wspóodpowiedzialny za katastrof w tamtym czasie. Antonia chce go teraz za to ukara. Informuje jego 14-letniego syna Jaspera o zym postpowaniu ojca, a nastpnie uwodzi syna. Ojciec Antonii, Thomas, jest równie agresywny wobec Saschy i obraa go jako morderc. Antonia zostaje wyrzucona z domu za swoje wykroczenie.

W grupie samopomocy Antonia wyznaje Sasch swoj mio. Czonek wypycha j z grupy. Antonia pojawia si na koncercie zespou jej ojca. Nastpuje kolejny atak paniki i koncert trzeba przerwa, ale ojciec nadal jest z niej dumny. Antonia wsiada do taksówki Saschy i oboje odjedaj.

wystp

Premiera filmu odbya si 23 czerwca 2017 roku na Festiwalu Filmowym w Monachium . Dramat startowa take w konkursach o Nagrod Sztuki Filmowej i Nagrod Publicznoci na Festiwalu Filmów Niemieckich w Ludwigshafen. Tam montaystka WDR Lucia Keuter otrzymaa równie nagrod Media Culture Prize 2017 za prac nad projektem filmowym. Na festiwalu filmowym Lünen w 2017 roku Life Afterwards zdobyo nagrod publicznoci RuhrPott. Na pocztku 2018 roku dramat by równie nominowany do nagrody Grimme . Ponadto autorzy Eva i Volker A. Zahn oraz reyserka Nicole Weegmann otrzymali Robert Geisendörfer Prize 2018, nagrod medialn Kocioa Ewangelickiego. Telewizyjna premiera odbya si 27 wrzenia 2017 roku w FilmWittwoch im Erste .

krytyka

Czuje si przytaczajco i prawie nieswojo, gdy zrozpaczona moda kobieta tkwi w swoim gniewie i bezradnoci. Jella Haase przekonuje w brutalnej roli fundamentalnie zaburzonej osobowoci, która nie moe znale adnej perspektywy w swoim yciu.

- Johannes Giewald : Gazeta Osnabrück

Ze wszystkimi okropnymi rzeczami, które nosz Sascha i Toni, które w nich wnikaj, które w retrospekcjach i kilku scenach z filmów dokumentalnych s wyblake jako koszmary bez adnej dzy sensacji, z tym wszystkim ycie po pozostaje gboko ludzki film. Taki, który jest oczywicie bliski codziennoci. ywy. I smutny. I nie pozwol ci odej .

- Elmar Krakeler : wiat The

ycie po mierci to wielka telewizja.

- Heike Hupertz : Frankfurter Allgemeine Zeitung

Rezultatem nie jest sprytny dramat dworski, aden tykajcy film katastroficzny, adna abdzi piew dla pokolenia Rave, nie oczywisto, ale bardzo szczególna historia miosna, w której mio przeywa bardzo trudne chwile.

- Thomas Bärnthaler : Süddeutsche Zeitung

Klasyczny film telewizyjny na rody: due znaczenie spoeczne, twierdzenie edukacyjne! W tych produkcjach wielkie tematy czsto przytaczaj mae postacie. To, e tak nie jest, zawdziczamy równie reyserce Nicole Weegmann (Nagroda Grimme'a za Cz nas) oraz scenarzystom Evie i Volkerowi A. Zahn. Caa trójka bya wspóodpowiedzialna za samorozrywajc podró maych i rednich firm pod nazw Mobbing. Temat spoeczno-polityczny moe by na pocztku jej pracy, ale ten temat jest zawsze osadzony w spoecznym kosmosie, którego bohaterowie tchn yciem. adne, ohydne ycie .

- Christian Buss : Spiegel Online

Sposób, w jaki ten film czy te emocjonalne ciosy z precyzyjnie stopniowanymi i wspaniaymi portretami postaci, czyni go wyjtkowym dramatem. Waciwie wszystko jest na miejscu, a nawet cie nadziei i przebaczenia nie wydaje si ostatecznie sztuczny .

- Ulrich Feld : Frankfurter Neue Presse

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. wiadectwo zwolnienia na cae ycie . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej (PDF; numer testu: 170675/V). Szablon: FSK / konserwacja / typ nieustawiony i par.1 duszy ni 4 znaki
  2. Johannes Giewald: recenzja telewizyjna ycie póniej. Katastrofa Love Parade: To film ARD. W: noz.de. Neue Osnabrücker Zeitung, 27 wrzenia 2017, dostp 3 padziernika 2017 .
  3. Elmar Krekeler: Nadal yj, to moja wina welt.de, 27 wrzenia 2017 r.
  4. Heike Hupertz: Dlaczego musiae umrze FAZ.net, 27 wrzenia 2017 r.
  5. Thomas Bärnthaler: Przegldy prasy - ycie po zahns.com. ródo 2 lutego 2018.
  6. Christian Buß: Duisburg Calling Spiegel Online, 26 wrzenia 2017 r.
  7. ^ ycie póniej: wybitne dzieo Frankfurter Neue Presse, 28 wrzenia 2017 r.

Opiniones de nuestros usuarios

Adam Bielecki

Uważam, że ten wpis o zmiennej ycie po jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Kacper Bednarz

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej ycie po

Ernest Banach

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o ycie po.

Henryk Wolski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o ycie po jest tym, którego szukałem.