ycie mierdziInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o ycie mierdzi. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o ycie mierdzi zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących ycie mierdzi i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat ycie mierdzi. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o ycie mierdzi! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o ycie mierdzi, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki ycie mierdzi
Tytu oryginalny ycie mierdzi
Kraj produkcji USA
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1991
dugo 88 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Mel Brooks
scenariusz Mel Brooks,
Rudy De Luca ,
Steve Haberman
produkcja Mel Brooks
muzyka John Morris
aparat fotograficzny Steven B. Poster
skaleczenie Michael Mulconery ,
David Rawlins ,
Anthony Redman
zawód

Smród ycia (Engl. Tytu Smród ycia ) to amerykaska komedia z roku 1991 z Mel Brooks .

wtek

Miliarder Goddard Bolt jest pozbawionym skrupuów biznesmenem. Do swoich projektów budowlanych, takich jak przystanie i centra handlowe, wypdza rdzennych mieszkaców, chorych i emerytów. Kiedy kupuje ziemi w slumsach pod nowy projekt w Los Angeles , jego konkurent Vance Crasswell bije go i kupuje poow slumsów. Poniewa nikt nie chce sprzeda ziemi drugiemu, oboje stawiaj na zakad: Goddard Bolt musi przetrwa w slumsach przez 30 dni i nie moe traci rodków finansowych ani podawa si za miliardera. Jako kontrol zakada si mu mankiet na kostk, który uruchamia alarm, gdy opuszcza slumsy. Jeli alarm trwa duej ni 30 sekund, Goddard Bolt przegra zakad. Odsonity w slumsach miliarder poznaje z pierwszej rki kontrast midzy bogatymi i biednymi.

Tam pozna by tancerk, która porzucia karier dla ma i po rozpadzie maestwa wyldowaa w rynsztoku. Ta kobieta, zwana Królow Puszek , i on si zakochuje. Udaje mu si wygra zakad, ale od tego czasu jego prawnicy wraz z konkurentem uznali go za szalonego. Jednak po pewnym zamieszaniu udaje mu si przekona konkurenta, by przyzna si przed kamer telewizyjn, e wygra zakad.

Oczyszczona Bolt buduje teraz duy park, darmowe mieszkania dla mieszkaców slumsów i szpital dla nich oraz polubia by tancerk.

Opinie

Magazyn Cinema okreli ten film jako komedi spoeczn z bujnym slapstickiem, która zostaa pogrubiona romantycznymi elementami zestawu. Klisze poczciwych wóczgów s bardzo sentymentalne, a szalestwo starych filmów Brooksa jest wycofane na rzecz subtelnego humoru, ale tu te nie brakuje prawdziwego miechu.

Leksykon filmów midzynarodowych opisuje film jako pytkich komedii penej przemieniajc romantyzm spoecznej. Film pokazuje miejski wiat ubogich w sposób banalny, czsto zawstydzajcy. Reyser stawia bardziej na slapsticku i sentymentalnym patosie ni na zuchwaoci i zuchwaoci swoich wczeniejszych filmów.

Niemiecka Agencja ds. Oceny Filmu i Mediów FBW w Wiesbaden przyznaa filmowi ocen szczególnie wartociowy.

ta

Film zosta nakrcony w Los Angeles oraz w Culver Studios w Culver City . W amerykaskich kinach zarobi okoo 4,1 miliona dolarów .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Kino, dostp 25 stycznia 2008
  2. ycie mierdzi. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  3. Life stinks on fbw-filmb Bewertung.com, dostp 13 lutego 2020 r
  4. Lokalizacje filmowe dla Life Stinks, dostp 25 stycznia 2008
  5. ^ Box office / business for Life Stinks, obejrzano 25 stycznia 2008

Opiniones de nuestros usuarios

Karol Cybulski

Świetny post o ycie mierdzi.

Miroslaw Janiszewski

Podane informacje o zmiennej ycie mierdzi są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.

Stefan Brzozowski

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Jaroslaw Kuczyński

Dzięki. Pomógł mi artykuł o ycie mierdzi.