ycie jest okrutneInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o ycie jest okrutne. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o ycie jest okrutne zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących ycie jest okrutne i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat ycie jest okrutne. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o ycie jest okrutne! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o ycie jest okrutne, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Life is cruel to pierwszy album lipskiego zespou Die Prinzen, który ukaza si 9 wrzenia 1991 roku. Sprzedany w okoo 1,2 miliona egzemplarzy album jest jednym z najbardziej udanych niemieckich albumów muzycznych.

to

Po tym, jak Tobias Künzel doczy do poprzednika Prinzen zespou Herzbuben i od tego czasu caa pitka nazywaa si Die Prinzen , singiel Gabi and Klaus zosta wydany w maju 1991 roku . Debiutancki album grupy, wyprodukowany przez Annette Humpe, ukaza si we wrzeniu tego samego roku .

W Niemczech pitka wokalistów sukcesywnie osigna zot pyt za 250 tys. sprzedanych pyt, platynow pyt (500 tys.), potrójne zoto (750 tys.) i wreszcie podwójn platyn (1 mln) debiutanckim albumem . W sumie album sprzeda si 1,2 miliona razy.

Ksita wydali równie wersj a cappella tego albumu. Raper Bass Sultan Hengzt wykona cover Millionaire w 2006 roku , w tym samym roku taneczny projekt Groove Coverage wyda wersj Man in the Moon z On the Radio .

Lista utworów

 1. Milioner - 2:36 (Muzyka / Tekst: Sebastian Krumbiegel )
 2. Czowiek na Ksiycu - 3:14 (Muzyka / Tekst: Tobias Künzel )
 3. Gabi i Klaus - 3:23 (muzyka/tekst: Krumbiegel)
 4. Kim jest ten facet - 3:15 (muzyka / tekst: Annette Humpe , Künzel)
 5. Dyrektor operacyjny - 2:48 (muzyka / tekst: Krumbiegel)
 6. Chc ci - 3:53 (Muzyka / Tekst: Humpe, Krumbiegel)
 7. Blaues Blut - 3:15 (Muzyka: Humpe / Tekst: Humpe, Krumbiegel, Künzel)
 8. Mein Fahrrad - 2:25 (Muzyka: Krumbiegel / Tekst: Krumbiegel, Künzel)
 9. Ptaki - 3:57 (muzyka: Krumbiegel, Wolfgang Lenk / tekst: Krumbiegel)
 10. Czterdzieci lat - 2:35 (muzyka / tekst: Krumbiegel, Künzel)
 11. Mój najlepszy przyjaciel - 2:34 (Muzyka / Tekst: Krumbiegel)
 12. Tschüssi - Zrób to dobrze - 0:15 (Muzyka / Tekst: Krumbiegel)

Wykresy

album

rok tytu Pozycje na wykresie
DE W CH
1991 ycie jest okrutne 5 39 20

Syngiel

rok tytu Pozycje na wykresie
DE W CH
1991 Gabi i Klaus 24 - 9
1991 milioner 36 29 11
1991 kim jest ten go - - -
1992 czowiek na Ksiycu 30. - -
1992 Mój rower 68 - -

linki internetowe

Indywidualne dowody

 1. ^ Biografia tomu. (Nie jest ju dostpny online). Zarchiwizowane od oryginau w dniu 16 maja 2009 r . ; ródo 10 maja 2009 . Info: Link do archiwum zosta wstawiony automatycznie i nie zosta jeszcze sprawdzony. Sprawd link do oryginau i archiwum zgodnie z instrukcjami, a nastpnie usu to powiadomienie. @1@ 2Szablon: Webachiv / IABot / www.dieprinzen.de
 2. Biologiczne . ( Pamitka z 17 maja 2009 w Internet Archive ) dieprinzen.de, dostp 1 czerwca 2021.
 3. a b róda wykresów: DE AT CH

Opiniones de nuestros usuarios

Liliana Sikorski

Ten artykuł o zmiennej ycie jest okrutne przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Emilia Mazur

Dzięki. Pomógł mi artykuł o ycie jest okrutne.

Marianna Lisowski

Dla takich jak ja szukających informacji na temat ycie jest okrutne, jest to bardzo dobra opcja.