ycie i RileyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o ycie i Riley. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o ycie i Riley zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących ycie i Riley i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat ycie i Riley. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o ycie i Riley! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o ycie i Riley, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Serial telewizyjny
Tytu niemiecki ycie i Riley
Tytu oryginalny Dziewczyna poznaje wiat
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok (lata) 2014-2017

Firma produkcyjna
To Laugh Productions
ABC Studios
Michael Jacobs Productions
dugo 22 minuty
Odcinki 72 w 3 sezonach ( lista )
gatunek muzyczny Serial modzieowy , sitcom
Muzyka tematyczna po angielsku:
Zmierz si ze wiatem - Sabrina Carpenter i Rowan Blanchard
pomys Michael Jacobs
Kwiecie Kelly
produkcja Michael Jacobs
Kwiecie Kelly
muzyka Ray Colcord
Phil Rosenthal
Pierwsza transmisja 27 czerwca 2014 (USA) na Disney Channel

Pierwsza transmisja w jzyku niemieckim
11 maja 2015 na Disney Channel
zawód

Dziewczyna poznaje wiat (tytu oryginalny: Dziewczyna poznaje wiat ) to amerykaska modzie - sitcomu z Walt Disney Company , która opowiada o codziennym yciu z Riley Matthews, córka Cory i Topanga, a jej najlepsza przyjacióka Maya Hart. Ponadto opowiada o przygodach tej dwójki z przyjaciómi, ich zmartwieniach i problemach w codziennym yciu szkolnym i dorastaniu. Seria komedia jest kontynuacj tej ABC serii ycia i Me , który trwa ponad siedem sezonów w latach 1990.

Pierwszy odcinek by w zwizku z 27 czerwca 2014 Disney Channel Original Movie American US Ferngesteuert przez kana telewizyjny Disney Channel na antenie.

5 stycznia 2017 roku oficjalnie ogoszono zakoczenie serii po trzecim sezonie. Fina serialu wyemitowany w Stanach Zjednoczonych 20 stycznia 2017 roku.

wtek

Serial opowiada o dwóch najlepszych przyjaciókach, Riley Matthews i Mayi Hart, które s razem w siódmej klasie gimnazjum w Nowym Jorku . Dwie dziewczyny wspólnie pokonuj wyzwania zwizane z byciem nastolatk. Co gorsza, rodzice Riley s bliej niej, ni ona lubi. Ojciec Riley, Cory, jest jej nowym nauczycielem historii. Jej matka Topanga pracuje jako prawnik.

produkcja

Powstanie

Pierwsze doniesienia o planowanej follow-up serii do ycia i mnie , który przebieg pod oryginalnym tytuem Chopiec poznaje wiat w cigu siedmiu sezonów na ABC w 1990 , przyszed w listopadzie 2012 roku. Sequel, pierwotnie znany jako Dziewczyna poznaje wiat, opowiada o 12-letniej córce Cory'ego Matthewsa i Topangi Lawrence, Riley i jej przyjacióce Mayi. Jako showrunner wystpuj Michael Jacobs i April Kelly , dwoje twórców Boy Meets World , które teraz opracoway równie sequel.

Filmowanie odcinka pilotaowego odbyo si w marcu 2013 roku. Okoo trzy miesice póniej Disney Channel da zielone wiato na pierwszy sezon z pocztkowo 13 odcinkami. W styczniu 2014 roku liczba odcinków pierwszego sezonu zostaa zwikszona o 8 odcinków do cznie 21. Marketing serii rozpocza si wiosn 2014 roku. Pierwszy zwiastun zosta opublikowany na pocztku maja 2014 r., napisy otwierajce i piosenk przewodni póniej w tym samym miesicu.

6 sierpnia 2014 roku Disney Channel zamówi drugi sezon, którego produkcja rozpocza si w listopadzie 2014 roku.

Trzeci sezon ogoszono 25 listopada 2015 r., A produkcja trwa od stycznia 2016 r., A nadawany jest od 3 czerwca 2016 r.

Odlew

Rowan Blanchard , jako Riley jedna z dwóch gównych aktorek serialu
Sabrina Carpenter , jako Maya jedna z dwóch czoowych aktorek serialu

Przesuchania do ról rozpoczy si w poowie listopada 2012 r. do gównych ról Riley Matthews, córki Cory'ego i Topangi, Mayi, dowcipnej przyjacióki Rileya, który ma burzliw przeszo, oraz Elliota, starszego brata Rileya. Podobno posta Cory'ego Matthewsa bya nauczycielem historii w siódmej klasie, uczcym Rileya i May.

28 stycznia 2013 ogoszono, e Rowan Blanchard dostanie rol Riley Matthews. Trzy dni póniej, 31 stycznia, Sabrina Carpenter dostaa rol Mayi Hart (chocia Carpenter podpisa kontrakt z wytwórni Hollywood Records , nie byo planów, aby Maya zostaa piosenkark). Nastpnie, na pocztku marca 2013 roku, ogoszono, e Teo Halm dosta rol syna Cory'ego i Topangi oraz starszego brata Riley, Elliota, który zosta usunity ze scenariusza sze miesicy póniej, poniewa Disney zdecydowa, e modszy brat bdzie lepszy w serialu. przechodzi. 20 marca 2013 roku ogoszono, e Peyton Meyer dosta rol Lucasa Friara, który ma suy jako potencjalny przyjaciel Rileya. 22 marca 2013 roku ogoszono, e Corey Fogelmanis dosta rol Farkle Minkusa, który jest synem Stuarta Minkusa i podobnie jak jego ojciec jest geniuszem. Ponadto William Daniels powraca do swojej dawnej roli George'a Feeny'ego.

postacie

gówne postacie

Riley Matthews jest szczliw i bardzo odpowiedzialn mod dziewczyn. Dba o rodzin i przyjació, ciko pracuje w szkole i zawsze stara si postpowa waciwie. Ona i jej najlepsza przyjacióka Maya s w 7 klasie w gimnazjum Johna Quincy Adamsa. Riley jest 12-letni córk Cory'ego i Topangi Matthewsów i urodzia si okoo rok po finale poprzedniej serii Life and Me . Mieszka w Nowym Jorku z reszt rodziny. W szkole zakochuje si w swoim koledze z klasy Lucas. Po wspólnej randce postanawiaj na razie zosta przyjaciómi.

Cornelius Cory Matthews jest ojcem Rileya i Auggiego oraz mem Topangi. Jest nauczycielem historii w gimnazjum Johna Quincy Adamsa, a take prowadzi klas swojej córki Riley. Cory chce tylko tego, co najlepsze dla Riley i jej przyjació. Uczy ich ycia poprzez lekcje historii. Czasami trudno mu zobaczy, jak jego maa córeczka dorasta i staje si bardziej niezalena. Pomimo tego, e jest ojcem Rileya, traktuje May jak wasn córk. By gównym bohaterem poprzedniej serii Life and Me . Na pocztku trzeciego sezonu zostaje nauczycielem w Abigail Adams High School i nadal uczy córk.

Topanga Matthews jest matk Riley i Auggie oraz on Cory'ego. Z oddaniem rozwizuje problemy i potrzeby swoich dzieci. Topanga pracuje w nowojorskiej kancelarii prawniczej, gdzie od pocztku stau braa udzia w finale Life and Me . Od drugiego sezonu prowadzi popularn kawiarni, znan ze swoich puddingowych specjaów i przemianowan na Topanga's .

August Auggie Matthews jest modszym bratem Riley i picioletnim synem Cory'ego i Topangi. Chce jak najszybciej dorosn i by taki jak jego ojciec Cory.

Maya Hart jest siln i niezalen dziewczyn i najlepsz przyjaciók Riley. Chodzi na zajcia z Riley, Lucasem i Farkle. Maya czsto ma zy wpyw na Riley, wyrywa j z jej strefy komfortu i prosi, by towarzyszya jej w jej nowych przygodach. Jej drugie imi to Penélope. W drugim sezonie Maya zakochuje si w Lucasa Friar.

Lucas Friar niedawno przeniós si do Nowego Jorku z Austin w Teksasie. Chodzi na zajcia z Riley, May i Farkle. Lucas zawsze jest bardzo zainteresowany nauczaniem pana Matthewsa. Ma zwizek z Rileyem. Kiedy sprawy staj si powane, na pocztku oboje postanawiaj by tylko przyjaciómi.

Farkle Minkus jest bystrym, pewnym siebie i nieco dziwnym chopcem. Jest jednym z najbardziej lojalnych przyjació, jakich Riley i Maya kiedykolwiek mieli. Farkle jest synem Stuarta Minkusa i podobnie jak jego ojciec jest kujonem. Na pocztku jest zakochany w Riley i Mayi. W drugim sezonie nawizuje relacj ze swoim byym arcy-rywalem Smackle.

Drobne postacie

Katy Hart jest matk Mayi. Pracuje jako kelnerka w barze i marzy, by pewnego dnia zosta aktork. Jej relacje z córk nie zawsze s dobre, a kiedy Maya zaprasza j na szkoln imprez, czsto si nie pojawia lub spónia.

Ava jest szecioletni przyjaciók Auggie. Potrafi bardzo manipulowa nim. Ona nie lubi Topangi.

Evelyn Rand jest starsz kobiet, któr Riley i Maya spotykaj w metrze. Nazywaj j Szalony Kapelusz, poniewa zawsze j nosi. Póniej okazuje si, e jest odnoszc sukcesy kobiet biznesu.

Isadora Smackle uczszcza do szkoy specjalistycznej i jest najwikszym konkurentem Farkle'a w zawodach. Jest bardzo inteligentna i ma zespó Aspergera . Farkle jest w niej zakochany. W trzecim sezonie idzie do liceum z Farkle i innymi.

Zay Babineaux to stary przyjaciel Lucasa z Teksasu, który w drugim sezonie przeprowadza si do Nowego Jorku.

Gocinne postacie z Life and Me

Shawn Hunter by najlepszym przyjacielem Cory'ego od dziecistwa. Od koca Life and Me Shawn udowodni, e jest pisarzem i fotografem.

George Feeny jest byym nauczycielem Corysa, Shawnsa i Topangi w poprzednim serialu Life and Me i uczy ich od podstawówki do college'u. Jest take wszechobecnym mentorem i byym ssiadem Cory'ego.

Harvey Harley Nikt nie jest starym przyjacielem Cory'ego. Dzi pracuje jako wony w szkole Rileya, prac, któr otrzyma dziki Cory'emu.

Stuart Minkus to byy kolega z klasy i stary przyjaciel Cory'ego. Jest ojcem Farkle Minkus.

Alan Matthews jest ojcem Cory'ego, teciem Topangi i dziadkiem ich dzieci.

Amy Matthews jest matk Cory'ego, teciow Topangi i babci ich dzieci.

zawód

Gówna i wtórna obsada

Nazwa roli aktor Gówna rola Rola drugoplanowa Aktor gosowy
Riley Matthews Rowan Blanchard 1,01-3,21 Liv Wagener
Maya Hart Sabrina Carpenter 1,01-3,21 Janne Wetzel
Lucas Brat Peyton Meyer 1,01-3,21 Mio Lechenmayr
Auggie Matthews sierpie maturalny 1,01-3,21 Dominik Schneider
Cory Matthews Ben Savage 1,01-3,21 Patrick Schröder
Topanga Matthews Danielle Fishel 1,01-3,21 Angela Wiederhut
Farkle Minkus Corey Fogelmanis 1.12-3.21 1,01-1,11 Max Schira
Evelyn Rand Jackée Harry 1,01-3,21 Angelika Bender
Ava Morgenstern Ava Kolker 1,03-3,21
Katy Hart Cheryl Texiera 1,07-3,21

Gocinnie z Life and Me

Nazwa roli aktor Rola drugoplanowa Rola gocia Aktor gosowy
Shawn Hunter jedziec silny 1,16-3,21 Dominik Auer
Joshua Matthews Uriah Shelton 1,16-3,21 Tobias Kern
George Feeny William Daniels 1,01, 2,01, 2,04 Ekkehardt Belle
Stuart Minkus Lee Norris 1.07 Manuel Straube
Alan Matthews William Russ 1,16
Amy Matthews Betsy Randle 1,16
Harvey Harley Brak Danny McNulty 1.12-1.13

Wicej gwiazd goci

Charyzma

Stany Zjednoczone

Pierwszy odcinek zosta wyemitowany jako zapowied po premierze Disney Channel Original Movie Remote 27 czerwca 2014 r. Obejrzao go 5,2 mln widzów. Regularna transmisja rozpocza si 11 lipca 2014 roku.

Niemcy

W Niemczech program by emitowany na kanale Disney Channel od 11 maja 2015 roku . Tytuowa piosenka wersji amerykaskiej zostaa przetumaczona na wersj niemieck.

Lista odcinków

sezon 1

Nr
( cznie )
nr
( w. )
Tytu niemiecki Tytu oryginalny Pierwsza transmisja w USA Pierwsza publikacja w jzyku niemieckim (D / A / CH) Dyrektor scenariusz
1 1 wiat i Riley Dziewczyna poznaje wiat 27 czerwca 2014 11 maja 2015 John Whitesell Michael Jacobs
Odcinek zaczyna si, gdy Riley i Maya próbuj wymkn si z sypialni Riley, aby pojecha metrem. Jednak ich plan si nie udaje, ale póniej mog i do metra i spotka si z Lucasem Friarem w jednym z pocigów. Dwie dziewczyny spóniaj si na lekcje historii i odkrywaj, e ich nauczycielem historii jest ojciec Riley, Cory. Farkle ma oko na Riley i May.

Gocinne wystpy : William Daniels jako George Feeny i Jackée Harry jako Evelyn Rand

2 2 Chopiec i Riley Dziewczyna spotyka chopaka 11 lipca 2014 12 maja 2015 r. Joel Zwick Michael Jacobs
Cory powierza swoim uczniom zadanie prowadzenia bada w staromodny sposób i odbiera im telefony komórkowe. Riley, Maya, Farkles i Lucas id wic razem do biblioteki, która dla nich wyglda jak miejsce z innego czasu. Robic to, Riley zblia si do swojego uczcego si partnera Lucasa.
3 3 Atak z zaskoczenia i Riley Dziewczyna spotyka podstpny atak 18 lipca 2014 13 maja 2015 Joel Zwick Cindy Fang
Riley jest bardzo szczliwa na pocztku, dopóki nie widzi innej dziewczyny, Missy, zbliajcej si do Lucasa. Niepewna tego, czego chce, czuje si nieswojo, gdy Missy podchodzi do niego i prosi Farkle o pomoc. Poniewa Missy i Lucas musz zosta w szlabanie, ona denerwuje swojego nauczyciela, e te dostaje szlaban. To tam Lucas w kocu decyduje, e wolaby spdza czas z przyjaciómi ni z Missy. Tymczasem Auggie próbuje szybko dorosn i pozby si starych nawyków z dziecistwa.
4. 4. Ojciec i Riley Dziewczyna spotyka ojca 25 lipca 2014 14 maja 2015 r. Joel Zwick Randi Barnes
Riley chce i na bal szkolny, który zbiega si z planowan przejadk kolejk górsk z jej ojcem. Ale Cory nie chce zerwa z t tradycj. Maya dostaje od niego szóstk w pracy, po czym chce rzuci szko, poniewa nie moe si ju niczego nauczy.
5 5 Prawda i Riley Dziewczyna poznaje prawd 1 sierpnia 2014 15 maja 2015 Joel Zwick Mateusz Nelson
Aby nie zrani swoich uczu, Riley Farkle mówi, e byby dobrym aktorem w szkolnej sztuce, ale to nieprawda, a potem chce zosta aktorem. Topanga jest wcieka na Cory za krytykowanie jej umiejtnoci gotowania.
6. 6. Impreza kujonów i Riley 8 sierpnia 2014 18 maja 2015 Jon Rosenbaum Jeff Menell
Riley zostaje zaproszony na przyjcie. Okazuje si, e s tam wszyscy geekowie . Poniewa Riley jest przez nich szanowana, docza do nich i zmienia ca swoj osobowo.

Gocinnie: Cloris Leachman jako pani Svorski

7th 7th Sztuka i Riley Dziewczyna spotyka matk Mayi 15 sierpnia 2014 r. 19 maja 2015 John Whitesell Mateusz Nelson
ósmy ósmy Mecz i Riley Dziewczyna spotyka Smackle 12 wrzenia 2014 20 maja 2015 r. Ben Savage Teresa Kale
9 9 Lata szedziesite i Riley Dziewczyna spotyka 1961 19 wrzenia 2014 21 maja 2015 jedziec silny Mateusz Nelson
10 10 Kapelusznik i Riley Dziewczyna spotyka szalony kapelusz 26 wrzenia 2014 22 maja 2015 r. Joel Zwick Lauren Otero
11 11 wiat horroru i Riley Dziewczyna poznaje wiat terroru 2 pa 2014 31 pa 2015 Joel Zwick Teresa Kale
12. 12. Obsuga kuchenna i Riley Dziewczyna spotyka zapomnianych 10 pa 2014 25 maja 2015 r Joel Zwick Jeff Menell
13 13 Dra i Riley Dziewczyna spotyka wady 17 pa 2014 26 maja 2015 Joel Zwick Mark Blutman
14 14 Przyja i Riley Dziewczyna spotyka przyja 21 listopada 2014 27 maja 2015 r. John Whitesell Mark Blutman
15. 15. Brat i Riley Dziewczyna spotyka brata 28 listopada 2014 28 maja 2015 John Whitesell Randi Barnes, Cindy Fang,
Teresa Kale i Lauren Otero
16 16 wita i Riley Dziewczyna spotyka si z domem na wita 05 grudnia 2014 6 grudnia 2015 John Whitesell Jeff Menell
17. 17. Noc gry i Riley Dziewczyna spotyka noc gry 09 stycznia 2015 29 maja 2015 Michael Kelly Cindy Fang, Lauren Otero
i Randi Barnes
18. 18. Plan generalny i Riley Dziewczyna spenia plan gówny 16 stycznia 2015 1 czerwca 2015 Jon Rosenbaum Michael Jacobs
19 19 Ceremonia wrczenia nagród i Riley Dziewczyna spotyka si z wyborem Farkle'a 06 lut 2015 30 maja 2015 r. John Whitesell Mark Blutman
20. 20. Data i Riley Dziewczyna spotyka pierwsz randk 27 marca 2015 r. 2 czerwca 2015 - -
21 21 Nowa sukienka i Riley Dziewczyna spotyka rozbiórk 17 kwi 2015 24 marca 2020 Joel Zwick Jeff Menell
Maya i Riley chc sprzeda swoje stare ubrania w sklepie o nazwie Demolition. Ale Riley zostaje oszukana przez wietrzn sprzedawczyni Aubrey i kupuje przecenion sukienk. Jej ojciec chce to zaatwi, ale sprzedawczyni udaje mu si sprzeda mu strój Justina Timberlake'a , który jest o wiele za drogi . Po tym, jak jej matce równie nie udao si odzyska pienidzy, Riley obmyla inteligentny plan.

Gocinnie : Debby Ryan jako Aubrey
Komentarz : Ten odcinek jest znany jako Dziewczyna poznaje co i po raz pierwszy zosta wyemitowany w ramach weekendu What the What. Chocia wyprodukowany razem z innymi odcinkami drugiego sezonu, ten odcinek nie liczy si jako cz drugiego sezonu.

Sezon 2

Nr
( cznie )
nr
( w. )
Tytu niemiecki Tytu oryginalny Pierwsza transmisja w USA Pierwsza publikacja w jzyku niemieckim (A / D / CH) Dyrektor scenariusz
22. 1 Grawitacja i Riley Dziewczyna spotyka grawitacj 11 maja 2015 24 marca 2020 jedziec silny Randi Barnes
23 2 Emocjonalny chaos i Riley Dziewczyna poznaje nowy wiat 12 maja 2015 r. 24 marca 2020 Joel Zwick Teresa Kale
24 3 Sekret ycia Dziewczyna poznaje sekret ycia 13 maja 2015 24 marca 2020 Rider Strong i Shiloh Strong Mark Blutman
25. 4. Kapsua czasu i Riley Dziewczyna spotyka Plutona 14 maja 2015 r. 24 marca 2020 Joel Zwick Mateusz Nelson
26 5 Wielka walka i Riley Dziewczyna poznaje Pana Wiewiórki 15 maja 2015 24 marca 2020 Rider Strong i Shiloh Strong Michael Jacobs
27 6. Impreza studencka i Riley Dziewczyna poznaje bajk Tot 5 czerwca 2015 24 marca 2020 Ben Savage Teresa Kale
28 7th Zasady i Riley Dziewczyna spenia zasady 12 czerwca 2015 24 marca 2020 Rider Strong i Shiloh Strong Randi Barnes
29 ósmy Huragan i Riley Dziewczyna spotyka huragan 19 czerwca 2015 24 marca 2020 William Russ Mateusz Nelson
30. 9 Kampania wyborcza i Riley Dziewczyna poznaje pana wiewiórki jedzie do Waszyngtonu 10 lipca 2015 r. 24 marca 2020 Rider Strong i Shiloh Strong Mark Blutman
31 10 Nowy nauczyciel i Riley Dziewczyna poznaje nowego nauczyciela 17 lipca 2015 24 marca 2020 Joel Zwick Michael Jacobs
32 11 Zota rybka i Riley Dziewczyna spotyka ryby 24 lipca 2015 22 wrzenia 2018 Michael A. Joseph David J. Jacobs i Michael Jacobs
33 12. Rocznik i Riley Dziewczyna spotyka Rocznik 7 sierpnia 2015 24 marca 2020 Rider Strong i Shiloh Strong Teresa Kale
34 13 Bal szkolny i Riley Dziewczyna spotyka póformalne 14 sie 2015 24 marca 2020 Joel Zwick Will Friedle
35 14 Muzyka i Riley Dziewczyna spotyka kreatywno 21 sierpnia 2015 r. 24 marca 2020 Rider Strong i Shiloh Strong Mateusz Nelson
36 15. Nowy Farkle i Riley Dziewczyna poznaje Jestem Farkle 11 wrzenia 2015 24 marca 2020 Willie Garson Mark Blutman
37 16 Idealni rodzice i Riley Dziewczyna spotyka Cory'ego i Topang 18 wrzenia 2015 24 marca 2020 Ben Savage Joshua Jacobs
38 17. Rileytown i Riley Dziewczyna spotyka Rileytown 25 wrzenia 2015 24 marca 2020 Michael A Joseph Lauren Otero
39 17. Duch i Riley Dziewczyna poznaje wiat terroru 2 2 pa 2015 24 marca 2020 Joel Zwick Jeff Menell
Uwaga: Crossover z Austin & Ally i gocinnie Ross Lynch jako Austin Moon, Laura Marano jako Ally Dawson
40 19 Wytrwao i Riley Dziewczyna spotyka Rah Rah 9 pa 2015 24 marca 2020 Joel Zwick Randi Barnes
41
42
43
20.
21
22.
Teksas i Riley Dziewczyna spotyka Teksas 16 padziernika 2015 r.
17 pa 2015
18 padziernika 2015 r.
24 marca 2020 Rider Strong i Shiloh Strong Michael Jacobs i Matthew Nelson
Gocinnie: Maddie i Tae jako siebie
44 23 Projekt przebaczenia i Riley Dziewczyna spotyka projekt przebaczenia 6 listopada 2015 24 marca 2020 Joel Zwick Mateusz Nelson
45 24 Wiara i Riley Dziewczyna spotyka wiar 13 listopada 2015 24 marca 2020 Joel Zwick Jeff Menell
46 25. Nowy rok i Riley Dziewczyna spotyka nowy rok 4 grudnia 2015 r. 24 marca 2020 Joel Zwick Mark Blutman
47 26 Eksperyment i Riley Dziewczyna spotyka STEM 4 grudnia 2015 r. 24 marca 2020 Rider Strong i Shiloh Strong Teresa Kale
48 27 Inwestycje i Riley Dziewczyna spotyka pienidze 22 stycznia 2015 24 marca 2020 Rider Strong i Shiloh Strong Aaron Jacobs i Jeff Menell
49 28 Towarzysze i Riley Dziewczyna spotyka pospólstwo 12 lut 2015 24 marca 2020 Danielle Fishel Joshua Jacobs i Michael Jacobs
50 29 Wykusz i Riley Dziewczyna spotyka okno wykuszowe 19 lutego 2015 24 marca 2020 Ben Savage Joshua Jacobs
51 30. Posiado i Riley Dziewczyna spotyka dziedzictwo 11 marca 2015 24 marca 2020 Joel Zwick Randi Barnes

sezon 3

Nr
( cznie )
nr
( w. )
Tytu niemiecki Tytu oryginalny Pierwsza transmisja w USA Pierwsza publikacja w jzyku niemieckim (D / A / CH)
52 1 Liceum i Riley Dziewczyna spotyka liceum: cz pierwsza 3 czerwca 2016 24 marca 2020
53 2 Liceum i Riley cz. 2 Girl Meets High School: Cz druga 5 czerwca 2016 r 24 marca 2020
54 3 Jexica i Riley Dziewczyna spotyka Jexic 10 czerwca 2016 24 marca 2020
55 4. Roberta i Riley Dziewczyna spotyka stay zapis 17 czerwca 2016 24 marca 2020
56 5 Fioletowy kot i Riley Dziewczyna spotyka trójkt 24 czerwca 2016 24 marca 2020
57 6. Metamorfoza i Riley Dziewczyna spotyka si z pónocy 8 lipca 2016 r 24 marca 2020
58 7th Nowa przyja i Riley Dziewczyna spotyka prawdziw May 15 lipca 2016 r. 24 marca 2020
59 ósmy Nature and Riley cz 1 Dziewczyna spotyka schronisko narciarskie: cz 1 22 lipca 2016 r 24 marca 2020
60 9 Natura i Riley cz 2 Dziewczyna spotyka schronisko narciarskie: cz 2 29 lipca 2016 24 marca 2020
61 10 Wesele i Riley Dziewczyna spotyka mnie I 12 sierpnia 2016 24 marca 2020
62 11 Zasady i Riley Dziewczyna spotyka Sassy Halter Top 19 sie 2016 24 marca 2020
63 12. Barry Niedwied i Riley Dziewczyna spotyka niedwiedzia 26 sierpnia 2016 24 marca 2020
64 13 Drzewo genealogiczne i Riley Dziewczyna spotyka Wielk Dam Nowego Jorku 16 wrzenia 2016 24 marca 2020
65 14 Ciao i Riley Dziewczyna spotyka si, e mnie nie lubi 23 wrzenia 2016 24 marca 2020
66 15. Historia Halloween i Riley Dziewczyna spotyka wiat terroru 3 14 padziernika 2016 r. 24 marca 2020
67 16 Bunt i Riley Dziewczyna spotyka swojego potwora 4 listopada 2016 24 marca 2020
68 17. Gwiazdy i Riley Dziewczyna spotyka Hollyworld 18 listopada 2016 24 marca 2020
69 18. Prezenty i Riley Dziewczyna spotyka witeczn Maj 2 grudnia 2016 r 24 marca 2020
70 19 My i Riley wiat spotyka dziewczyn 6 stycznia 2017 24 marca 2020
71 20. Niespodzianka i Riley Dziewczyna spotyka sodk szesnastk 13 stycznia 2017 r 24 marca 2020
72 21 Poegnanie i Riley Dziewczyna spotyka si na poegnanie 20 stycznia 2017 24 marca 2020

Przyjcie

Life and Riley otrzyma w wikszoci pozytywne recenzje od krytyków. Agregatorzy witryny z recenzjami filmów Rotten Tomatoes przyznaj serii 71% oceny na podstawie recenzji 7 krytyków, ze redni bijc 7,6 / 10. Metacritic przyznaje serii ocen 66 na podstawie recenzji od 8 krytyków, którzy przyznali serii ogólnie pozytywne recenzje .

Kevin Fallon z Daily Beast nazwa Life and Riley idealnie przyjemny serial Disney Channel.

Nagrody

rok Cena £ Kategoria odbiorca wynik
2014 Nagrody Teen Choice Wybór letniego programu telewizyjnego Dziewczyna poznaje wiat Mianowany
2015 Nagroda Gildii Pisarzy Ameryki Scenariusz serialu dla dzieci Matthew Nelson za odcinek Dziewczyna spotyka 1961 Mianowany
2015 Nagrody Teen Choice Wybór programu telewizyjnego: komedia Dziewczyna poznaje wiat Mianowany

linki internetowe

Indywidualne dowody

 1. Sara Bible: oryginalny film Disney Channel Zapped z udziaem Zendayi przed premier w pitek, 27 czerwca . W: TVbytheNumbers.com . 2 maja 2014 . ródo 3 maja 2014 .
 2. Adam Arndt: Dziewczyna spotyka wiat: Koniec serii po potwierdzeniu trzeciego sezonu . W: Serienjunkies.de . 5 stycznia 2017 . ródo 8 stycznia 2017 .
 3. Eileen Reslen: Girl Meets World zacza strzela ju dzi! . W: Remotecontrol.mtv.com . 20 marca 2013 . ródo 28 czerwca 2014 .
 4. Nuzhat Naoreen: Dziewczyna spotyka wiat dostaje zielone wiato od Disneya . W: EntertainmentWeekly.com . 17 czerwca 2013 r. ródo 10 maja 2014 r.
 5. ^ Sara Bible: Disney Channel zamawia 8 dodatkowych odcinków Dziewczyny poznaje wiat przed premier . W: TVbytheNumbers.com . 23 stycznia 2014 r. ródo 3 maja 2014 r.
 6. ^ Sara Bible: Girl Meets World odnowiona na drugi sezon przez Disney Channel (zaktualizowana) . W: TVbytheNumbers.com . 6 sierpnia 2014 . ródo 6 sierpnia 2014 .
 7. Linda Ge: Dziewczyna poznaje wiat wznowiona na sezon 3 na Disney Channel (ekskluzywny). The Wrap News Inc., 25 listopada 2015, dostp 5 maja 2016 .
 8. Shiena Bernardino: Data premiery trzeciego sezonu Dziewczyna spotyka wiat, spoilery: zwizek Riley i Lucasa chwieje si w liceum Christian Today, 5 maja 2016, dostp 5 maja 2016 .
 9. Rowan Blanchard zostaje Rileyem Matthewsem . W: Przewodnik telewizyjny . ródo 10 maja 2014.
 10. Spin-off `` Boy Meets World '' obsada najlepszego przyjaciela Rileya Ogoszenie, e Sabrina Carpenter zagra May Hart, Entertainment Weekly , 10 maja 2014.
 11. Starszy brat . W: The Hollywood Reporter . ródo 10 maja 2014 r. 
 12. Dziewczyna spotyka wiat Axes starszego brata Posta, Teo Halm tweetuje . W: Poczta Huffington . ródo 14 czerwca 2015. 
 13. Podobiestwa midzy postaciami z Girl Meets World i z poprzedniej serii Das Leben und Ich . 1 lutego 2013 . ródo 22 czerwca 2014 . 
 14. William Daniels powraca do swojej dawnej roli pana Feeny'ego. . Nas tygodniowo. 23 marca 2013 . ródo 22 czerwca 2014 .
 15. Odtwarzacz wideo | Disney +. ródo 21 maja 2020 .
 16. ^ Sara Bible: Disney Channel zamawia 8 dodatkowych odcinków Dziewczyny poznaje wiat przed premier . W: TVbytheNumbers.com . 23 stycznia 2014 r. ródo 3 maja 2014 r.
 17. ^ Robert Seidman: Zapped Disneya zwraca 5,7 miliona; Dziewczyna poznaje wiat premier do 5,2 miliona . W: Telewizja w liczbach . 28 czerwca 2014 . ródo 29 czerwca 2014 .
 18. Premiera Dziewczyny poznaje wiat 27 czerwca 2014 r. na Disney Channel (wideo) zaktualizowano
 19. Girl Meets World: Disney Channel pokazuje niemieck premier z maja. ródo 29 maja 2015 .
 20. Dziewczyna spotyka wiat: Sezon 1 (2014) . RottenTomatoes.com. Pobrano 27 czerwca 2014.
 21. Dziewczyna spotyka wiat: Sezon 1 . Metacritic.com. Pobrano 27 czerwca 2014.
 22. Fani Boy Meets World znienawidz Girl Meets World. ródo 29 maja 2015 .
 23. ^ Ogoszono drug fal nominacji do Teen Choice 2014 . 17 lipca 2014 . ródo 18 lipca 2014 .
 24. ^ Nominacje telewizyjne Writers Guild: True Detective, Louie Lead Way, Amazon przebija si z Transparent . 4 grudnia 2014 r.

Opiniones de nuestros usuarios

Antoni Godlewski

Informacje o zmiennej ycie i Riley są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Romuald Socha

Musiałem znaleźć coś innego na temat ycie i Riley, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Eugeniusz Bednarski

Wreszcie artykuł o ycie i Riley, który jest łatwy do przeczytania.

Jan Witek

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o ycie i Riley.