ycie i pisanieInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o ycie i pisanie. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o ycie i pisanie zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących ycie i pisanie i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat ycie i pisanie. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o ycie i pisanie! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o ycie i pisanie, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Life and Writing (w oryginale: On Writing) to ksika non-fiction autorstwa Stephena Kinga , która zostaa opublikowana w 2000 roku przez Scribner-Verlag . W tym samym roku wydawnictwo Ullstein Verlag opublikowao niemieckie tumaczenie Andrei Fischera . Sam King przeczyta t ksik jako ksik audio .

zawarto

Ksika jest podzielona na dwie poowy.

W pierwszej poowie ksiki King opowiada o swoim dziecistwie i studiach oraz podkrela imponujce dowiadczenia lub wydarzenia, które uksztatoway go i relacje z on. King pisze o genezie niektórych swoich powieci, a take zajmuje si swoim uzalenieniem od alkoholu i narkotyków .

W drugiej poowie ksiki Stephen King porównuje pisanie do telepatii . Zawiera instrukcje i pomoc dla czytelników, którzy chc sami zacz pisa powieci. Osobliwoci i osobliwoci jego stylu literackiego s wyjanione bardzo zrelaksowanym tonem. Stephen King analizuje równie fragmenty prac niektórych znanych pisarzy, takich jak John Steinbeck i George V. Higgins .

Po dwóch poówkach znajduje si dodatek, w którym King opisuje wypadek, którego ofiar by w trakcie pisania ksiki, i który wyjania przerw midzy pierwsz a drug poow.

Zacytowa

Pisz tak dugo, jak dugo czytelnik jest przekonany, e jestem w rkach maniaka pierwszej klasy.

- Stephen King

wydatek

Indywidualne dowody

  1. ycie i pisanie. Heyne, dostp 27 czerwca 2017 .

Opiniones de nuestros usuarios

Gregory Czajka

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej ycie i pisanie

Jan Cieśla

Ten wpis na ycie i pisanie pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Julita Sienkiewicz

Ładny artykuł z _zmienna.

Zenon Brzeziński

W tym poście o ycie i pisanie dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.