ycie i jaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o ycie i ja. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o ycie i ja zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących ycie i ja i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat ycie i ja. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o ycie i ja! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o ycie i ja, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Serial telewizyjny
Tytu niemiecki ycie i ja
Tytu oryginalny Chopiec poznaje wiat
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok (y) 1993-2000
dugo 30 minut
Odcinki 158 w 7 sezonach
gatunek muzyczny Komedia sytuacyjna
pomys Michael Jacobs ,
April Kelly
muzyka Ray Colcord ,
Phil Rosenthal
Pierwsza transmisja 24 wrzenia 1993 (USA) na ABC

Pierwsza audycja w jzyku niemieckim
6 stycznia 1996 na RTL
zawód

Das Leben und Ich (tytu oryginalny: Boy Meets World , w Austrii Boy Meets World - Das Leben und Ich ) to amerykaski serial komediowy, który zawiera 158 odcinków w siedmiu sezonach. Oryginalna wersja zostaa po raz pierwszy wyemitowana w ABC od 1993 do 2000 roku , wersja niemiecka od 1996 do 2002 roku w RTL .

akcja

Jedenastoletni Cory Matthews mieszka ze swoj rodzin (ojciec: Alan; matka: Amy; starszy brat: Eric; modsza siostra: Morgan) na przedmieciach Filadelfii . Caa jego uwaga skupia si nie tylko na swojej dziewczynie Topanga, ale take na pytaniu, jak powinien radzi sobie z dojrzewaniem i samym yciem. Pomaga mu jego przyjaciel Shawn Hunter, a czasami dyrektor szkoy, George Feeny. Przed nim lata burzliwych przygód.

synchronizacja

Niemiecka synchronizacja zostaa stworzona pod kierunkiem dyrektora dialogu Ivara Combrincka przez synchroniczn firm Bavaria Atelier z Monachium.

rola aktor Aktor gosowy
Cory Matthews Ben Savage Butz Combrinck
Alan Matthews William Russ Ivar Combrinck
Amy Matthews Betsy Randle Katharina Lopinski
Eric Matthews Will Friedle Dirk Meyer
Shawn Hunter Rider Strong Benedikt Weber
Topanga Lawrence Danielle Fishel Angela Wiederhut
Angela Moore Trina McGee
Jack Hunter Matthew Lawrence Dominik Auer
George Feeny Williama Danielsa Franz Rudnick
Jonathan Turner Anthony Tyler Quinn Marcus Off
Chet Hunter Blake Clark Thomas Rau

Krzyowanie

Byy trzy crossovery z innymi sitcomami w ramach serii :

kontynuacja

Disney Channel rozpocza si w listopadzie 2012 roku pod tytuem Das Leben und Riley (Engl. Dziewczyna poznaje wiat ) rozwija si sequel do Das Leben und ich . Kontynuacja obraca si wokó 13-letniej córki Cory'ego Matthewsa i Topangi Lawrence, Riley i jej przyjacióki Mayi, którzy s razem w 7 klasie. Gówne role przypady Rowanowi Blanchardowi i Sabrinie Carpenter . Kilku aktorów z oryginalnej serii powrócio do swoich dawnych ról w sequelu, w tym Ben Savage i Danielle Fishel jako Cory i Topanga Matthews oraz William Daniels jako George Feeny. Emisja serialu rozpocza si 27 czerwca 2014 roku. Po trzech sezonach i 72 odcinkach serial zakoczy si emisj finau serialu 20 stycznia 2017 roku. Pierwsza niemieckojzyczna emisja odbya si w maju 2015 roku.

Nagrody

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. a b ycie i ja. W: synchronkartei.de. Niemiecki plik dubbingu , dostp 4 sierpnia 2020 r .

Opiniones de nuestros usuarios

Gerard Sawicki

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Agnes Kucharski

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej ycie i ja, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Dominika Nawrocki

Artykuł o ycie i ja jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Bohdan Walczak

Dzięki za ten post na ycie i ja, właśnie tego potrzebowałem

Adam Janiak

To dobry artykuł dotyczący ycie i ja. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.