XIX wiek w rozwoju NiemiecInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o XIX wiek w rozwoju Niemiec. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o XIX wiek w rozwoju Niemiec zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących XIX wiek w rozwoju Niemiec i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat XIX wiek w rozwoju Niemiec. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o XIX wiek w rozwoju Niemiec! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o XIX wiek w rozwoju Niemiec, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

XIX wiek w rozwoju Niemiec to seria ksiek pod redakcj pisarza Paula Schlenthera . Ukaza si z udziaem znanych uczonych w latach od 1899 roku w berliskim wydawnictwie Georga Bondiego .

Charakter serii ksiek

Tomy serii stanowi - pod wzgldem tematyki - zarówno z osobna, jak i, jak twierdzi, jako dzieo kompletne, prób wszechstronnego przegldu rozwoju kulturowego, politycznego, naukowego i gospodarczego z historycznego punktu widzenia okoo 1900 roku. Niemcy w XIX wieku, czyli do chwili bezporedniej obecnoci autorów i czytelników.

Pojedyncze tomy

 • Theobald Ziegler : Prdy intelektualne i spoeczne XIX wieku (XIX wiek w rozwoju Niemiec. Tom 1), Berlin: Bondi, 1899. (Wydanie cyfrowe pod: urn : nbn: de: s2w-8701 )
  • Wydanie drugie, Berlin: Bondi, 1901.
  • Trzecie wydanie poprawione, Berlin: Bondi, 1910.
  • Prdy intelektualne i spoeczne w Niemczech w XIX i XX wieku do pocztku wojny wiatowej . Wydanie siódme (wydanie popularne 24-30 tys.), Berlin: G. Bondi, 1921.
 • Cornelius Gurlitt : Niemiecka sztuka XIX wieku. Twoje cele i dziaania (XIX wiek w rozwoju Niemiec. Tom 2), Berlin: Bondi, 1899. (Wydanie cyfrowe pod adresem: urn : nbn: de: s2w-8745 )
 • Richard M. Meyer : Niemiecka literatura XIX wieku. 1 - 4 Tsd. (XIX wiek w rozwoju Niemiec. Tom 3), Berlin: Bondi, 1900. (Wydanie cyfrowe pod: urn : nbn: de: s2w-8781 )
  • Wydanie drugie, Berlin: Bondi, 1900.
  • Trzecie wydanie poprawione, Berlin: Bondi, 1907.
  • Wydanie czwarte, poprawione, Berlin: Bondi, 1910.
 • Georg Kaufmann: Political History of Germany in the Nineteenth Century (The Nineteenth Century in Germany's Development. Tom 4), Berlin: Bondi, 1900. (Wydanie cyfrowe pod adresem: urn : nbn: de: s2w-8721 )
 • Siegmund Günther : Historia nieorganicznych nauk przyrodniczych w XIX wieku . 1-3 tys. (XIX wiek w rozwoju Niemiec. Tom 5), Berlin: Bondi, 1901. (Wydanie cyfrowe pod: urn : nbn: de: s2w-8699 )
 • Franz Carl Mueller: Historia nauk przyrodniczych organicznych w XIX wieku . Medycyna i jej nauki pomocnicze, zoologia i botanika (XIX wiek w rozwoju Niemiec. Tom 6), Berlin: Bondi, 1902. (Wydanie cyfrowe pod: urn : nbn: de: s2w-8716 )
 • Werner Sombart : Niemiecka gospodarka narodowa w XIX wieku . 1-5 Tsd. (XIX wiek w rozwoju Niemiec. Tom 7), Berlin: Bondi, 1903. (Wydanie cyfrowe pod adresem: urn : nbn: de: s2w-8451 )
  • Wydanie drugie poprawione, Berlin: Bondi, 1909.
 • Colmar von der Goltz : Historia wojny Niemiec w XIX wieku. Cz 1: W epoce Napoleona. 1 - 4 Tsd. (XIX wiek w rozwoju Niemiec. Tom 8), Berlin: Bondi, 1910. (Wydanie cyfrowe pod adresem: urn : nbn: de: s2w-8556 )
 • Colmar vd Goltz: Historia wojny Niemiec w XIX wieku. Cz 2: W epoce cesarza Wilhelma Zwyciskiego. 1 - 4 Tsd. (XIX wiek w rozwoju Niemiec. Tom 9), Berlin: Bondi, 1914. (Wydanie cyfrowe pod adresem: urn : nbn: de: s2w-8572 )

Opiniones de nuestros usuarios

Szymon Bartkowiak

Artykuł o XIX wiek w rozwoju Niemiec jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Magda Chmielewski

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Albert Matusiak

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.