Wyrok (Grisham)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wyrok (Grisham). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wyrok (Grisham) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wyrok (Grisham) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wyrok (Grisham). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wyrok (Grisham)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wyrok (Grisham), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Wyrok (tytu oryginalny: Uciekinier Jury ) to powie z amerykaskiego autora Johna Grishama z 1996 roku powie zosta nakrcony w 2003 roku przez reysera Gary'ego Fledera i opublikowanego równie pod tytuem Orzeczenie . Jednak przemys tytoniowy zosta zastpiony przemysem zbrojeniowym, co doprowadzio do procesu przeciwko firmie zbrojeniowej w filmie.

akcja

W Biloxi , maym miasteczku w stanie Mississippi , zachodzi proces, który wywouje poruszenie na caym wiecie. Wdowa z palaczem , który zmar na raka puc pozwaa firm tytoniu za szkody. Sdzia ma do jury uszczelniony od wiata zewntrznego, jak czuj, e s stale monitorowane i zagroone.

Okazuje si, e koncerny tytoniowe utworzyy fundusz, za pomoc którego zamierzaj manipulowa procesem za porednictwem jury na swoj korzy. Nicholas Easter, jeden z jurorów, próbuje z pomoc swojego zewntrznego przyjaciela oszuka przemys tytoniowy z pienidzy z tego funduszu, obiecujc przemysowi tytoniowemu korzystny werdykt. Mikoajowi udaje si stopniowo usuwa z jury niektórych czonków jury, których nie lubi, i zastpowa ich jurorami zastpczymi, których lubi.

W kocu umowa jest idealna, a czowiek, który prowadzi manipulacje przysigych w imieniu przemysu tytoniowego, paci dane pienidze. Nicholas Easter skutecznie przekona wtedy jury, by skazao firm tytoniow na zapacenie wysokich odszkodowa, poniewa rodzice jego dziewczyny równie zmarli na raka puc.

interpretacja

Powód w niniejszej sprawie próbuje tworzy si precedensem , który pozwoliby póniejsze dziaania klasy pozwy przez innych ofiar nikotyny do dochodzenia odszkodowania na drodze sdowej lub pozasdowej. Obrona pozwanych firm tytoniowych próbuje temu zapobiec za pomoc wszelkich legalnych i nielegalnych rodków. Temat ten zosta równie poruszony w ksice Grishama The Judge . Tam, podobnie jak w ksice Grishama The Guilt, chodzio o pozwy zbiorowe w sektorze farmaceutycznym. W wyroku nadal chodzi o podatno amerykaskiego systemu prawnego na manipulacj przez skorumpowanego czonka awy przysigych, podczas gdy sdzia zabiera sdziowi pienidze od zwyciskiej strony. Chocia sdzia ten nie jest skorumpowany, zosta specjalnie wybrany przez penomocnika powoda w sprawie. Ostatecznie obie ksiki dotycz ogólnie manipulacji systemem prawnym.

literatura

Opiniones de nuestros usuarios

Martin Wasilewski

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Wyrok (Grisham) jest tym, którego szukałem.

Sandra Janiak

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Wyrok (Grisham) i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Katarzyna Wojciechowski

Artykuł o Wyrok (Grisham) jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.

Teresa Wrona

W tym poście o Wyrok (Grisham) dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.