Wymarzony statek: SydneyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wymarzony statek: Sydney. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wymarzony statek: Sydney zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wymarzony statek: Sydney i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wymarzony statek: Sydney. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wymarzony statek: Sydney! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wymarzony statek: Sydney, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Oryginalny tytu Wymarzony statek: Sydney
DasTraumschiff.svg
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1996
dugo 95 minut
Prt
Dyrektor Christine Kabisch
scenariusz Axel Plogstedt
muzyka Robert Schulte Hemming
James Last (muzyka tytuowa)
aparat fotograficzny Michael Steinke
skaleczenie Heidrun Britta Thomas
zawód

Das Traumschiff: Sydney to niemiecki film fabularny Christine Kabisch z 1996 roku. Jest to 27. odcinek serialu telewizyjnego Das Traumschiff .

wtek

Berlin jedzie do Sydney . Na pokad wchodz róni gocie:

Andreas Sessler jest nowym masayst na pokadzie. Po wypadku od piciu lat jest niewidomy. Przyczyn wypadku bya Lisa, dziewczyna jego najlepszego przyjaciela Christiana. Po wypadku Christian przez chwil opiekowa si Andreasem, ale potem znikn bez ladu. Teraz jest równie na pokadzie Berlina z Lis , poniewa bdzie towarzyszy podróy jako fotograf pokadowy . Spotyka Andreasa, który jest szczliwy, e znów go spotka. Christiana drczy poczucie winy, o którym Andreas nie chce wiedzie, poniewa Lisa bya t, która kiedy siedziaa za kierownic samochodu, który uderzy Andreasa. Christian nie moe wyzna Andreasowi, e wci jest z Lis. Andreas i Christian wysiadaj w Sydney, poniewa Andreas chce znale Aborygenów w dungli. Lisa, zmczona zabaw w chowanego, równie wsiada do jeepa, który ma wypadek. Lisa jest ranna i ma wysok gorczk. Andreas i Christian udaj si zabra ich do nastpnej wioski aborygeskiej, skd caa trójka zostaje zabrana helikopterem. Niedugo póniej Andreas dowiaduje si, e to nie Lisa, ale Christian by za kierownic samochodu. Poniewa Andreas nie moe mu wybaczy, Christian próbuje si zabi. Lisa jest z nim, kiedy si budzi.

Maestwo Peter i Ulrike Kelling weszli na pokad ze swoimi dziemi Susanne i Moritzem. Nie znajc dzieci, rodzice oddalili si od siebie. Kiedy Peter zabrania Ulrike ponownego podjcia pracy, jej decyzja o rozwodzie zostaje ostatecznie podjta, zwaszcza e Peter utrudnia jej to swoim zamknitym manierem. Susanne i Moritz dowiaduj si o swoich zamiarach rozdzielenia si i ukrycia w Sydney na pokadzie historycznej aglówki, która szybko odpywa. Na pokadzie jest Joachim Fuchsberger , który krci przez dwa dni. Znajduje pasaerów na gap i informuje rodziców. Ze wzgldu na trosk o dzieci i wgld Petera, e nie powinien ukrywa swoich uczu przed on, znów s razem.

Annemarie Kruse i jej m Hilmar, starszy nauczyciel, równie weszli na pokad. Utrudnia jej ycie swoimi kótniami i wszechwiedz. Annemarie mówi do gównej gospodyni Beatrice, e szkoa jest jedyn faz, w której jest bezpieczna przed naukami ma. Otrzymuje na pokadzie wiadomo, e jego wniosek o wczeniejsz emerytur zosta zaakceptowany, dziki czemu od teraz moe zawsze przebywa w pobliu Annemarie. Szybko si rozpada. Beatrice wie, co zrobi: Annemarie udaje, e podczas awarii doznaa utraty pamici. Lekarz okrtowy Dr. Horst Schröder radzi Hilmarowi odbudowanie relacji. Annemarie moe teraz szybko wyjani, czy zachowanie ma jej nie odpowiada. W kocu oboje znów si zakochuj, tak jak wtedy, gdy si poznali.

produkcja

The Dream Ship: Sydney by 27. odcinkiem serialu The Dream Ship . Film zosta nakrcony w 1995 roku w Sydney i okolicach. Nuscha de Archer stworzy kostiumy . Film wyemitowano po raz pierwszy 7 stycznia 1996 roku w niemieckiej telewizji ZDF . W grudniu 2011 roku film ukaza si na DVD jako cz jubileuszowego pudeka z okazji 30-lecia Das Traumschiff . Sydney ponownie bya scen serialu w 2000 roku w odcinku statku marze Olympia 2000 .

Z okazji mierci Joachima Fuchsbergera ZDF zmieni program 13 wrzenia 2014 roku i wyemitowa odcinek Sydney Dream Ship .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Fuchsberger w telewizji . W: Stuttgarter Nachrichten , 12 wrzenia 2014, s.3.

Opiniones de nuestros usuarios

Iza Nowacki

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Wymarzony statek: Sydney.

Izabela Domański

Ładny artykuł z _zmienna.

Wlodzimierz Marcinkowski

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Wymarzony statek: Sydney, jest to bardzo dobra opcja.