Wymarzony statek: PerthInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wymarzony statek: Perth. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wymarzony statek: Perth zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wymarzony statek: Perth i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wymarzony statek: Perth. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wymarzony statek: Perth! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wymarzony statek: Perth, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Wymarzony statek: Perth
DasTraumschiff.svg
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2014
dugo 90 minut
Prt
Dyrektor Stefan Bartmann
scenariusz Jürgen Werner
produkcja Wolfgang Rademann
Manuel Schröder
muzyka Hans Günter Wagener Melodia motywu
: James Last
aparat fotograficzny Marc Prill
skaleczenie Urodzony Usch
zawód

Das Traumschiff: Perth to niemiecki film telewizyjny wyreyserowany przez Stefana Bartmanna , który zosta wyemitowany po raz pierwszy 1 stycznia 2014 roku w ZDF . Jest to 71. odcinek serialu telewizyjnego Das Traumschiff .

akcja

Zgodnie z koncepcj serialu róne historie s opowiadane na przemian.

Sonja Blum, bya wacicielka firmy cateringowej, która przez cztery lata walczya z rakiem , wyrusza ze swoimi dwiema najlepszymi przyjaciókami Nicole König i Daniel Lüders na jej coroczn tras koncertow dla dziewczt. Tym razem nie powinno to by trzy dni w Allgäu , ale trzytygodniowy rejs . Nicole, po czterdziestce, przez wiele lat bya sekretark i osobist asystentk, musi dowiedzie si przez telefon od swojego szefa, e zostaa zastpiona przez modszego koleg. Daniela, matka i dwoje dorosych dzieci, otrzymuje telefon od prywatnego detektywa, który mówi jej, e jej m zdradza j ze swoim stayst. Jednak trójka przyjació szybko si pokócia i drwili ze siebie, poniewa Nicole i Daniela nie rozmawiaj otwarcie z Sonj o swoim niezadowoleniu. Sonja chce jednak odkry sekret swoich przyjació i chce, aby byli uczciwi. Z desperacko brzmicym SMS-em, e chce zosta sama, Sonja udaje si wywabi przyjació z rezerwatu. Razem wyruszyli na wycieczk samochodow na australijski buszu . Po awarii samochodu odbieraj ich Aborygeni i lekarz okrtowy Dr. Sander i jego przyjaciele, lekarze lotniczy , uratowali. Trzej przyjaciele wreszcie si wypowiadaj, chc oywi swoj przyja i decyduj si nada swojemu yciu nowy sens. Razem ponownie otwieraj firm cateringow Sonji.

Na pokadzie jest równie Jonas Lennart, dziewicioletni syn owdowiaego modego kucharza na statku Mariusa Lennarta. Jest zdeterminowany do Australii, aby ponownie zobaczy niedwiedzie koala na wolnoci. Jego najwikszym pragnieniem jest zosta póniej obroc koali. Jego babcia, która miaa mu towarzyszy w podróy, miaa wypadek i nie moga przyjecha. Pokojówka Claudia Stricker musi czciej wystpowa jako opiekunka do dzieci. Jonas, który tskni za now mam, bardzo lubi Claudi. Marius zakocha si w Claudii; Podczas wyprawy na brzeg, któr spdzaj razem z Jonasem, oboje zbliaj si. Jonasowi udaje si nawet uwolni koal z rk pozbawionych skrupuów sprzedawców. Pod koniec dnia Claudia i Marius opuszczaj Niemcy, aby wspólnie budowa ycie rodzinne w Hamburgu .

Byy gówny steward Niemiec , Victor Burger, powraca na statek jako nowy kapitan . Do tej pory podróowa tylko statkami towarowymi . Jego frachtowiec zosta porwany przez piratów w Zatoce Adeskiej , zabijajc czonka zaogi. Po otwartej krytyce firmy przewozowej zosta zwolniony. Wkrótce potem otrzyma propozycj powrotu do Niemiec .

Beatrice musi si dowiedzie, e Victor nie jest ju wczeniejszym stewardem i sonecznikiem, ale teraz jest kapitanem z autorytetem i dojrzaoci. Wkada dobre sowo do Mariusa z szefem kuchni, przedostaje si przez swój urlop na ldzie, a take znajduje waciwe sowa jako trener yciowy Claudii, Jonasa i Mariusa.

Uwagi produkcyjne

W ogoszeniu programowym na ZDF.de nadawca napisa: Przez dziesi lat Sascha Hehn by stewardem Victorem (19811987) i pierwszym oficerem Stefanem (19871991) na pokadzie statku marze ZDF. [] 22 lata póniej zataczamy koo. Sascha Hehn powraca i przejmuje dowodzenie nad MS Deutschland jako kapitan Victor Burger. W przypadku Saschy Hehna ster przej czowiek, który z wielk osobowoci i ujmujc charyzm jest idealnym nastpc Siegfrieda Raucha .

Filmowanie odbyo si 5 stycznia 2013 roku w Perth i okolicach. Aktorzy przylecieli na swoje zdjcia, poniewa jest to tasze. Firma produkcyjna nie finansuje ju urlopu na pokadzie w okresie bezczynnoci, co byo powszechne we wczeniejszych latach. Pierwsz transmisj w ZDF 1 stycznia 2014 roku obejrzao 8,66 mln widzów i osigna 23-procentowy udzia w rynku. Dla ZDF bya to najwysza liczba widzów od trzech lat.

krytyka

I kady chce zobaczy kur. Nowy kapitan statku marze daje dugoletniemu hitowi ZDF wymarzony limit w sylwestra Nowe mioty dobrze zamiataj. Okazao si, e byo to ponownie w Nowy Rok. Bo nawet jeli Sascha Hehn nie jest now twarz na pokadzie statku marze - przez dziesi lat w latach osiemdziesitych gra gównego stewarda Victora na rozrywkowym pancerniku ZDF - w rod wieczorem zadebiutowa jako kapitan na stanowisku dowodzenia Niemiec. . Jego powrót po ponad dziesiciu latach na ldzie najwyraniej wzbudzi wielkie zainteresowanie wielu telewidzów .

- Recenzja w: Der Spiegel .

Gówna stewardesa jest zdumiona, gdy nagle na mostku MS Germany stoi stary znajomy w mundurze kapitana i krzyczy Odrzu Sascha Hehn wydaje si by kapitanem, majc 1,92 metra i dwicznym gosem. nie ujawnia zbyt wiele, jeli zaoymy, e (stary) nowy szybko przyzwyczai si do parowca Rademanna. Ju samo rozpoczcie jest fajnym zamachem. Szczególnie Beatrice jest z pocztku w szoku

Ten kapitan Burger (Sascha Hehn) jest w pokoju z samym sob, MS Deutschland i jego zaog, zostaje w kocu pokazany na jego pierwszej wielkiej kolacji kapitaskiej. Przynajmniej teraz jest jasne dla wszystkich, e statek marze faktycznie ma nowego kapitana .

- Krytyka na: Showbiz.de

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Wymarzony statek: Perth , ZDF ; dostp 2 stycznia 2014
  2. Sascha Hehn: Pierwsze zdjcie jako kapitana wymarzonego statku , t-online.de z 3 stycznia 2013. Pobrane 2 stycznia 2014.
  3. a b Sascha Hehn powraca do Nowego Roku na Traumschiff w Neue Osnabrücker Zeitung 30 grudnia 2013 r. Dostp 2 stycznia 2014 r.
  4. a b c Noworoczna kwota: Statek marze wypija Tatort. W: Der Spiegel ; dostp 2 stycznia 2014.
  5. 20:15 - Wymarzony statek: Perth (ZDF) W: Mittelbayerische Zeitung ; dostp 2 stycznia 2014
  6. The Dream Ship : Lecimy do Perth - Sascha Hehn jest nowym kapitanem Na: Showbiz.de ; dostp 2 stycznia 2014

Opiniones de nuestros usuarios

Malwina Kowal

Informacje o zmiennej Wymarzony statek: Perth są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Ireneusz Cichocki

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Wymarzony statek: Perth