Wymarzony statek: PalauInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wymarzony statek: Palau. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wymarzony statek: Palau zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wymarzony statek: Palau i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wymarzony statek: Palau. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wymarzony statek: Palau! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wymarzony statek: Palau, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Wymarzony statek: Palau
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2016
dugo 89 minut
Prt
Dyrektor Stefan Bartmann
scenariusz Jürgen Werner
produkcja Manuel Schröder,
polifoniczny
muzyka Hans Günter Wagener
Muzyka przewodnia: James Last
aparat fotograficzny Marc Prill
skaleczenie Urodzony Usch
zawód

Das Traumschiff: Palau to niemiecki film telewizyjny z ZDF od roku 2016. Jest to epizod 76-ty z serialu Das Traumschiff . Reyseria Stefan Bartmann .

Pierwsza emisja filmu w ZDF i ORF odbya si w poniedziaek 26 grudnia 2016 roku w godzinach najwikszej ogldalnoci .

akcja

Günther Strobel wchodzi na pokad ze swoj on Angelik. Tobias Reiter proponuje maestwo swojej dziewczynie Mii Schreiber, chocia nie znaj si od dawna. Mia jest przeladowana przez Günthera podczas caej podróy, tak jak ta dwójka spotkaa si kilka lat temu w Monachium, kiedy Mia pracowaa dla agencji towarzyskiej, aby sfinansowa swoje studia. Günther zarezerwowa j, ale Mia nie posza z nim do óka po wspólnym posiku, który Günther chce teraz nadrobi, za co oferuje jej pienidze. W trakcie podróy Angelika zdaje sobie spraw, e po dwudziestu latach maestwa chce rozsta si z mem i wyprowadza si ze wspólnego apartamentu. W midzyczasie Mia przyjmuje drug propozycj maestwa Tobiasza po odrzuceniu pierwszej z powodu niepewnoci.

Martin Koch jest na statku ze swoj córk Evelyn. Jednak Martin cierpi na demencj naczyniow i ma coraz wicej wypadków umysowych. Gubi si na Palau i trafia na wysp, na której yje wiele osób z demencj, które stay si tu spoecznoci. Po tym, jak Martin chce tam zosta pierwszy, Dr. Pod naciskiem Evelyn przekonaj Sandera, by wróci do Niemiec. W drodze powrotnej Evelyn wpada na pomys zaoenia czego podobnego do tego na wyspie, spoecznoci dla osób z demencj.

Romy i Lars Felber podróuj statkiem na Palau, aby podziwia imponujce pikno pod wod. Ale chc te je zniszczy, kradnc chronione gatunki koralowców i sprzedajc je za dobre pienidze. Kapitan Victor Burger i jego przyjaciel Dirk Steffens równie nurkuj w tej samej wodzie i s bardzo blisko Romy i Larsa, którzy bd staranowa ich w drodze powrotnej. Dirk zostaje ranny, wic dwaj zodzieje wracaj i zabieraj Dirka i Victora na brzeg. Podwodna kamera Dirka, która nie zostaa jeszcze wyczona, rejestruje skradzione korale na pokadzie. Na statku kapitan Burger ocenia nagrania i konfrontuje si z dwoma pasaerami. auj tego, co zrobili i decyduj si wspópracowa z wadzami, aby pocign swoich klientów do odpowiedzialnoci.

Zaoyciel firmy przewozowej Hieronymus Claasen odwiedza statek. Po dyskusji na temat tego, kto napisze przemówienie powitalne dla kapitana, gównym hostess Beatrice podejmuje si tego zadania. Kierownik rejsu Oskar Schifferle mówi to do siebie podczas czytania, dlatego te Claasen nazywa go Kapitanem. W zamieszaniu, aby wyj z nieporozumienia, prawdziwy kapitan musi wyjani sytuacj. Ale jak si okazuje, Claasen od samego pocztku rozpozna w mundurze Oskara, e nie jest kapitanem.

produkcja

Film zosta nakrcony po raz trzeci na Amadei .

Oceny odbiorców

Po pierwszej audycji w ZDF obejrzao cznie 5,94 mln widzów, co odpowiadao udziaowi w rynku na poziomie 17,3% ogóu suchaczy. W przypadku osób modszych w wieku od 14 do 49 lat udzia w rynku wyniós 10,4%.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Czek Primetime poniedziaek, Boe Narodzenie 2016 (quotenmeter.de od 27 grudnia 2016)

Opiniones de nuestros usuarios

Norbert Nowak

Ten wpis na Wymarzony statek: Palau sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Jozef Kaczmarczyk

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Wymarzony statek: Palau.