Wymarzony statek: KaraibyInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wymarzony statek: Karaiby. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wymarzony statek: Karaiby zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wymarzony statek: Karaiby i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wymarzony statek: Karaiby. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wymarzony statek: Karaiby! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wymarzony statek: Karaiby, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek serii The Dream Ship
Oryginalny tytu Karaiby
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
dugo 58 minut
Klasyfikacja Odcinek 9 ( lista )
Pierwsza transmisja 27 listopada 1983 na ZDF
Prt
Dyrektor Alfred Vohrer
scenariusz Ulrich Heinemann-Rufer
Herbert Reinecker
Barbara Noack
produkcja Wolfgang Rademann
muzyka Francis Lai
aparat fotograficzny Gero Erhardt
Horst Peters
skaleczenie Edelgard Gielisch
Karin Kraemer
zawód
chronologia

  Poprzednik
Wymarzony statek: Kenia

Nastpca  
Statek marze: Kenia

Das Traumschiff: Karaiby to niemiecki film telewizyjny przez Alfreda Vohrer od 1983 roku . To dziewity film z serii Das Traumschiff na kanale telewizyjnym ZDF .

wtek

Fabua skada si z trzech historii, z których kada ma wasny podtytu i jak zwykle rozgrywana jest obok siebie.

Biznes

Na pokadzie jest biznesmen Herbert Kullmann ze swoj on Susanne. Susanne i waciciel butiku na pokadzie, Klaus Behringer, byli kiedy par i ponownie zbliaj si do siebie podczas podróy, podczas gdy Herbert jest nieustannie stresujcy. Kiedy ten stres prowadzi do zawau serca , Susanne wraca do ma.

Columbus and Cod

Amanda, sprzedawca ryb z Hamburga, zatrudnia na t wycieczk nauczyciela, Dr. Waseck. Pocztkowo jest zirytowany, poniewa uwaa, e powinien uczy dziecko. Podczas jedzenia oboje siedz przy stole z dwiema spitymi kobietami, w których obecnoci raczej niewyksztacona i pulchna Amanda jest raczej nieprzyjemna. Na ldzie Amanda i Dr. Dobrze zrozumie Wasecka podczas pobytu na play.

Pies

Heinz Karger, jako piekarz na statku, chce odzyska swoj ukochan Rosi. Pijany przyprowadza na statek maego psa, ale to nie daje mu szansy z ni. Musi zabra psa do nastpnego portu i gdzie go wypuci. Jednak pani, przewodniczca stowarzyszenia zajmujcego si ochron zwierzt, chce adoptowa psa, o czym mówi dopiero po jego nieobecnoci. Na polecenie kapitana Victor ma znale psa i przywie go z powrotem.

produkcja

Film zosta nakrcony na statku Astor , który pocztkowo opuszcza port w Hamburgu i na Karaibach .

To trzeci film z serii, w którym Heinz Weiss jako kapitan Heinz Hansen .

publikacja

Pierwsza emisja odbya si w niedziel 27 listopada 1983 roku na antenie ZDF .

Wczeniej wymieniony pod trzema podtytuami poszczególnych opowieci, dodano Puerto Rico . Dzi nadawca prowadzi film pod tytuem Karaiby .

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Roksana Siwek

Ten artykuł o zmiennej Wymarzony statek: Karaiby przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.

Tomasz Bednarz

Myślałem, że wiem już wszystko o zmiennej, ale w tym artykule zweryfikowałem, że pewne szczegóły, które uważałem za dobre, nie były tak dobre. Dziękuję za informacje.

Marzena Szymczak

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Wymarzony statek: Karaiby