Wymarzony hotelInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wymarzony hotel. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wymarzony hotel zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wymarzony hotel i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wymarzony hotel. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wymarzony hotel! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wymarzony hotel, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek z serii Das Traumhotel
Tytu oryginalny Sri Lanka
Hotel marze Logo4.jpg
Kraj produkcji Niemcy
Austria
Oryginalny jzyk Niemiecki

Firma produkcyjna
Lisa Film
w imieniu
ARD / Degeto
dugo 90 minut
Klasyfikacja Odcinek 14 ( lista )
Pierwsza transmisja 22 stycznia 2010 na Das Erste
Prt
Dyrektor Otto Retzer
scenariusz Ulrike Münch
Hans Münch
produkcja Karl Spiehs
muzyka Michael Hofmann de Boer
aparat fotograficzny Gero Lasnig
skaleczenie Uschi Erber
zawód
chronologia

  Poprzedni
Wymarzony hotel - Chiang Mai

Nastpca  
The Dream Hotel - Malediwy

Sri Lanka to tytu niemiecko-austriackiego filmu miosnego z 2010 roku . Film telewizyjny jest 14. czci serii filmowej Das Traumhotel .

wtek

Lara Grothe podja prac jako pracownik serwisu w luksusowym hotelu Grupy Siethoff na Sri Lance . Kierownik hotelu Markus Winter szybko zauwaa, e Lara nie jest zaangaowana podczas pracy i dowiaduje si, e szuka na wyspie ojca i siostry, których nie widziaa od dziecistwa. Markus przemyca Lar na plantacj herbaty Thilo Krügera, poniewa, co potwierdza stare zdjcie, podejrzewa, e Thilo jest jego ojcem. W rzeczywistoci Lara znajduje swojego ojca i siostr Nor na plantacji i zakochuje si w menederze Simonie Kernie. Podczas gdy Nora jest bardzo szczliwa z powodu swojej nowej siostry, Thilo wci musi pogodzi si z przeszoci, zanim j uciska.

Nadja Bülow chciaaby pogodzi si ze mierci ukochanego ma na Sri Lance, z którym spdzia tu swoje ostatnie szczliwe wakacje. Markus Winter przyprowadza pogron w aobie Nadj wraz z emigrantem Leonem Großem, który prowadzi na wyspie farm dla osieroconych soni. Midzy Nadj i Leonem szybko rozwija si co wicej ni uczucie i Nadja w kocu postanawia rozpocz nowe ycie z Leonem.

Ekscentryczny go hotelowy przedstawia si jako znany milioner Gregor Pohlmann. Lubi luksusowe oferty hotelu i swoj hojnoci imponuje paniom w postaci przyjacióek Moniki Golz i Lisbeth Harzer. Dla Markusa go jest od razu podejrzliwy i okazuje si, e jest nim szofer Kurt Gramlich, który podróuje pod nazwiskiem swojego zmarego szefa. Gramlich pocztkowo wydaje si niezdolny do uregulowania swoich rachunków. Na szczcie Pohlmann da mu hojne uwzgldnienie w testamencie.

produkcja

Wymarzony hotel - Sri Lanka by krcony na Sri Lance od 16 lutego do 20 marca 2009 roku. Heidi Melinc stworzya kostiumy, a Walter Dreier zaprojektowa produkcj . Premiera filmu odbya si 22 stycznia 2010 w Das Erste .

krytyka

Tittelbach.tv skomentowa Sri Lank w 2018 rokunastpujco: [] Oczywicie 90-minutowa podró na Sri Lank nigdy nie zblia si do wielkiej sztuki telewizyjnej, tego te nikt si nie spodziewa. Filmy powinny by odskoczni od codziennoci i pokazywa piknym ludziom, jak zapanowa nad niezbyt dramatycznymi dramatami; [...] "

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Zobacz Das Traumhotel - Sri Lanka na stronie crew-united.de
  2. tittelbach.tv. ródo 22 lutego 2020 .

Opiniones de nuestros usuarios

Ireneusz Borowski

Ten wpis o Wymarzony hotel był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Urszula Kaczmarek

Mój tata rzucił mi wyzwanie, abym odrobił pracę domową bez używania czegokolwiek z Wikipedii. Powiedziałem mu, że mogę to zrobić, przeszukując wiele innych witryn. Na szczęście znalazłem tę witrynę, a ten artykuł o zmiennej Wymarzony hotel pomógł mi odrobić pracę domową. wpadłem w pokusę pójścia na Wikipedię, bo nie mogłem znaleźć nic o zmiennej _, ale na szczęście znalazłem ją tutaj, bo wtedy mój tata sprawdził historię przeglądania, żeby zobaczyć, gdzie był. przejdź do Wikipedii? Mam szczęście, że znalazłem tę stronę i artykuł o Wymarzony hotel tutaj. Dlatego daję ci moje pięć gwiazdek.

Izabella Ptak

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.