Wymarzony hotelInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wymarzony hotel. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wymarzony hotel zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wymarzony hotel i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wymarzony hotel. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wymarzony hotel! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wymarzony hotel, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek z serii Das Traumhotel
Tytu oryginalny Przyldek Dobrej Nadziei
Hotel marze Logo4.jpg
Kraj produkcji Niemcy
Austria
Oryginalny jzyk Niemiecki

Firma produkcyjna
Lisa Film
w imieniu
ARD / Degeto
dugo 90 minut
Klasyfikacja Odcinek 12 ( lista )
Pierwsza transmisja 23 stycznia 2009 na Das Erste
Prt
Dyrektor Otto Retzer
scenariusz Ulrike Münch
Hans Münch
produkcja Karl Spiehs
muzyka Michael Hofmann de Boer
aparat fotograficzny Claus Peter Hildenbrand
skaleczenie Uschi Erber
zawód
chronologia

  Poprzednik
Wymarzony hotel - Malezja

Nastpca  
The Dream Hotel - Chiang Mai

Przyldek Dobrej Nadziei to tytu niemiecko-austriackiego filmu romantycznego z 2009 roku . Film telewizyjny jest dwunast czci serii filmowej Das Traumhotel .

akcja

Markus Winter wituje spotkanie ze swoim starym przyjacielem Jonathanem Beckettem w swoim luksusowym hotelu w Kapsztadzie. Jonathan od wielu lat przebywa za granic i chce wróci do rodzinnej winnicy, któr prowadzi jego brat. Kiedy przybywa do posiadoci, musi si dowiedzie, e jego brat od tamtej pory nie yje. Jego szwagierka Hanna Beckett i jej syn Lennard próbuj wyremontowa winnic, która popada w ruin. Jonathan równie chce pomóc, ale sceptyczny Lennard go stanowczo odrzuca. aden z nich nie podejrzewa, e Lennard jest synem Jonathana. Dopiero, gdy Hanna nalaa oba czyste wino, nastpuje zblienie. W kocu razem udao im si uratowa winnic.

Moda weterynarz Katharina Kühn przyjechaa do Kapsztadu na sta. Jest przeraona, gdy dowiaduje si, e jej sta wanie si skoczy. Z pomoc Markusa pozna zrzdliwego weterynarza dr. Mike Kubach poredniczy. Mike potrzebuje pomocy, poniewa zama nog. Pocztkowo nie myla duo o wsparciu dla kobiet, ale Katharina, która miaa do czynienia nie tylko ze zwierztami, ale take z kusownikami w buszu, stopniowo przekonaa go, e jest odwrotnie.

Architekt Natalie Wagner ma poprowadzi projekt duego stadionu pikarskiego w Kapsztadzie. Niestety stadion ma powsta w miejscu, które wczeniej suyo jako poligon dla modych pikarzy. Kiedy Natalie zakochuje si w zaangaowanym trenerze maych pikarzy Lukasa Hafnera, który walczy o zachowanie boiska, szuka rozwizania satysfakcjonujcego obie strony. Markus Winter kontaktuje si z Franz-Josefem Wolfem, szefem Natalie. Ma serce dla maych pikarzy i razem znajduj wyjcie.

produkcja

Wymarzony hotel - Przyldek Dobrej Nadziei by krcony od 22 wrzenia do 17 padziernika 2008 roku w Johannesburgu i Kapsztadzie. Heike Werner stworzya kostiumy, a Walter Dreier - scenografi . Film mia premier 23 stycznia 2009 na Das Erste .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Zobacz The Dream Hotel - Cape of Good Hope na crew-united.de

Opiniones de nuestros usuarios

Jaroslaw Graczyk

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Wymarzony hotel, jest to bardzo dobra opcja.

Ilona Romanowski

Ten wpis o Wymarzony hotel był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

John Bednarz

Ten artykuł o zmiennej Wymarzony hotel przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.