Wymarzony hotelInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wymarzony hotel. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wymarzony hotel zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wymarzony hotel i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wymarzony hotel. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wymarzony hotel! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wymarzony hotel, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek z serii Das Traumhotel
Tytu oryginalny Myanmar
Hotel marze Logo4.jpg
Kraj produkcji Niemcy
Austria
Oryginalny jzyk Niemiecki
dugo 90 minut
Klasyfikacja Odcinek 19 ( lista )
Pierwsza transmisja 4 stycznia 2013 na Das Erste
Prt
Dyrektor Otto Retzer
scenariusz Pagórkowaty Martinek
Krystian Martinek
produkcja Karl Spiehs
dla Lisa Film
muzyka Michael Hofmann de Boer
aparat fotograficzny Claus Peter Hildenbrand
skaleczenie Uschi Erber
zawód
chronologia

  Poprzednik
Hotel marze - Brazylia

Nastpca  
The Dream Hotel - Maroko

Myanmar to niemiecko-austriacki film telewizyjny wyreyserowany przez Otto Retzera z 2013 roku . To 19 odcinek serialu The Dream Hotel .

akcja

Georg Körner przyjecha do Bagan, aby przygotowa swój lub z modelk Ann Pauli w hotelu Markusa Wintera. Personel hotelu ma mao czasu na przygotowania, ale szybko okazuje si, e lub moe w ogóle si nie odby: Anna utkna na lotnisku w Rangunie i nastpny lot moe zosta odwoany. Zdarzyo jej si spotka na lotnisku fotografa Hendrika Feldena, który zosta zmuszony do zabrania jej jeepem do Bagan. Nierówna para nie moe si znie, wic po wizycie w Shwedagon spdzaj pierwsz noc w oddzielnych hotelach. Nastpnego dnia co jaki czas si zatrzymuj, bo Hendrik chce robi zdjcia. Odpoczywajc, Anna przypadkowo przewraca samochód, który uderza w drzewo. Samochód musi zosta naprawiony, a Anna i Hendrik zostaj na jedn noc w wiosce, w której obchodzony jest lub. W nocy pi obok siebie, ale oddzieleni zaimprowizowan zason.

W midzyczasie Georg spotka w hotelu wykwalifikowan kosmetyczk Mari Schneider z Rosenheim . Obaj bardzo szybko si dogaduj i odkrywaj liczne podobiestwa. Maria pomaga Georgowi w przygotowaniach do lubu i oboje udaj si na lot balonem, na którym Georg pokonuje lk wysokoci. Przyjaciel Markusa, architekt Frank Simon i jego ona Verena nie radz sobie tak dobrze. Frank cierpi na syndrom wypalenia , ale odmawia przyznania si do choroby. Ma zaprojektowa nowy kompleks hotelowy dla Markusa w Birmie, ale nie ma adnej inspiracji. Pewnego dnia Frank spotyka mnicha, który daje mu ry, ale nie oczekuje niczego w zamian. Markus mówi Frankowi, e mnisi przyjmuj tylko ywno jako zapat i tylko tyle, ile mog zje w jednym czasie. Frank jest zafascynowany prostym stylem ycia. Otrzymuje mdro od mnicha, który jest przyjacielem Markusa i ostatecznie postanawia uda si do klasztoru na czas nieokrelony, aby si odnale. Verena bdzie na niego czekaa.

Od tego czasu Anna dowiedziaa si od Hendrika, e szuka w Birmie pewnego klasycznego samochodu, który mógby przywie klientowi w Bagan. Otrzyma za to tyle pienidzy, e moe speni marzenie - posiada wasny statek. Ostatniej nocy przed przybyciem do Bagan Anna i Hendrik zbliaj si, nawet jeli nastpnego dnia wini za to alkohol. Hendrik i Anna w kocu docieraj do hotelu w Bagan i Hendrik zdaje sobie spraw, e jego klientem jest nie kto inny jak przyszy m Anny. lub moe odby si w Paacu Królewskim w Bagan. Przed otarzem Anna zdaje sobie spraw, e nie kocha Georga, którego znaa stosunkowo krótko i który jest prawie dwukrotnie starszy, zwaszcza e nie zna nawet koloru jej oczu na otarzu. Spieszy si na pla, z której wanie odpyn Hendrik ze statkiem. Na jej widok wskakuje do wody i do niej podpywa. Oboje si obejmuj. Georg jest rozczarowany, ale Maria pociesza go. Podejrzewa, e to ona jest waciw osob u jego boku i wkrótce potem owiadcza si jej.

produkcja

The Dream Hotel - Myanmar by krcony od marca do kwietnia 2012 roku w oryginalnych miejscach Birmy, w tym w Bagan, Yangon, Ngwe-Saung i nad jeziorem Inle . Film mia swoj telewizyjn premier w dniu 4 stycznia 2013 roku w sprawie pierwszy . Zosta wydany na DVD w kwietniu 2013 roku.

krytyka

Dla serwisu filmowego , Das Traumhotel - Birma bya A sentymentalny (serial telewizyjny) historia wedug zwykego schematu, którego co najmniej ofert fascynujce oryginalne lokalizacje takie jak zabytkowego królewskiego miasta Bagan.

TV Spielfilm da filmowi najgorsza ocena (kciuk w dó), nazwa go TV urlop monzette i podsumowano: Czsto: buki koszmar nad raju.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Pierwszy The Dream Hotel: pocztek zdj w Birmie . presseportal.de, 30 marca 2012.
  2. Hotel marze - Myanmar na crew-united.com.
  3. Hotel marze - Myanmar. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  4. tvspielfilm.de

Opiniones de nuestros usuarios

Luiza Konieczny

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Ewa Grabowski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Wymarzony hotel.

Kazimierz Zaremba

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Kazimierz Cichoń

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Wymarzony hotel i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.