Wymarzony hotelInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wymarzony hotel. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wymarzony hotel zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wymarzony hotel i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wymarzony hotel. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wymarzony hotel! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wymarzony hotel, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek z serii Das Traumhotel
Tytu oryginalny Maroko
Hotel marze Logo4.jpg
Kraj produkcji Niemcy
Austria
Oryginalny jzyk Niemiecki

Firma produkcyjna
Lisa Film
w imieniu
ARD / Degeto
dugo 90 minut
Klasyfikacja Odcinek 20 ( lista )
Pierwsza transmisja 31 padziernika 2014 na Das Erste
Prt
Dyrektor Sigi Rothemund
scenariusz Sigi Rothemund
produkcja Karl Spiehs
muzyka Michael Hofmann de Boer
aparat fotograficzny Dragan Rogulj
skaleczenie Uschi Erber
zawód
chronologia

  Poprzednik
The Dream Hotel - Birma

Maroko to tytu niemiecko-austriackiego filmu romantycznego z 2014 roku . Film telewizyjny jest dwudziest i ostatni czci serii Das Traumhotel .

akcja

Dyrektor generalny Markus Winter, wanie wróci z wyczerpujcej podróy subowej, musi ocali swoje hotelowe imperium Siethoff przed zbliajcym si przejciem przez grup akcjonariuszy w byskawicznej operacji. Silnie przeciony, nastpnie cierpi na zapa kreniow. W szpitalu lekarz pilnie radzi mu, aby zrobi dusz przerw, jeli nie chce powaniej naraa swojego zdrowia. Ciotka Dorothea von Siethoff ponownie przejmuje zarzdzanie grup hotelow i wysya Markusa do Maroka, aby odpocz .

Luksusowym hotelem Grupy Siethoff w Maroku zarzdza zdolna Jamila. Córka Markusa, Leonie, jest jej zastpc. Wanie odwiedzia j matka i bya ona Markusa, Gabrielle. Od czasu trudnej separacji rodziców Markus i Gabrielle nie widzieli si, a Leonie stara si zapobiec spotkaniu, aby stare konflikty nie wybuchy ponownie - ale bez powodzenia. Na pocztku midzy Markusem a Gabrielle doszo do ostrego zgrzytu, ale wkrótce zdali sobie spraw: stara mio nie rdzewieje!

Córka Leonie poznaa lekarza Ahmeda w Maroku i chciaaby przedstawi go swojemu ojcu jako przyszemu mowi. Jednak ostatnio midzy Ahmedem a Leonie byo wiele napi. Leonie jest bardzo kapryna, poniewa uwaa, e jest powanie chora. Kiedy w kocu wyznaje to Ahmedowi i jest szczegóowo badana w szpitalu, powód jej dyskomfortu staje si oczywisty: Leonie jest w ciy.

Dyrektor hotelu Jamila informuje Leonie, e hotel znajduje si na nieruchomoci, która rzekomo zostaa nielegalnie nabyta i e wtpliwa grupa nieruchomoci wysuwa milionowe roszczenia przeciwko Grupie Siethoff. Dorothea von Siethoff przybywa bardzo zmartwiona, ale szybko zdaje sobie spraw, e bez wsparcia Markusa ju nie zajdzie. Z pomoc Ahmeda szybko dowiaduje si, e za roszczeniami kryje si oszustwo na du skal, w które zaangaowana jest równie Jamila. Jamila rezygnuje ze stanowiska na rzecz Leonie.

Pod koniec ostatniego odcinka serialu telewizyjnego o wymarzonym hotelu Markus Winter w towarzystwie Gabrielle wyrusza w rejs dookoa wiata, speniajc tym samym dawno pielgnowane marzenie.

Niespójnoci

W odcinku Das Traumhotel - Sterne über Thailand Markus Winter rozmawia przez telefon ze swoj on Susanne . W tym ostatnim odcinku matka Leonie nazywa si teraz Gabrielle .

krytyka

Neue Osnabrücker Zeitung komentuje na ostatnim odcinku serialu, co nastpuje: [...] Przerwanie tej serii z pewnoci nie jest wielka strata. Ale jest moliwe, e aktorzy, kamerzyci i asystenci tego auj: teraz sami musz paci za wycieczki do egzotycznych miejsc. [...] "

produkcja

Wymarzony hotel - Maroko by krcony od 30 padziernika do 23 listopada 2013 roku. Kostiumy stworzy Christoph Birkner , scenografia pochodzi od Waltera Dreiera . Film mia premier 31 padziernika 2014 roku na Das Erste .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Neue Osnabrücker Zeitung z 29 padziernika 2014 r. Dostp 24 lutego 2020 r .
  2. Zobacz The Dream Hotel - Morocco na crew-united.de

Opiniones de nuestros usuarios

Ada Stefański

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Mark Sikorski

Dzięki. Pomógł mi artykuł o Wymarzony hotel.

Rahul Ratajczak

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Wymarzony hotel.

Gregory Makowski

Ten wpis na Wymarzony hotel sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Alex Antczak

Artykuł o Wymarzony hotel jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.