Wymarzony hotelInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wymarzony hotel. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wymarzony hotel zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wymarzony hotel i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wymarzony hotel. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wymarzony hotel! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wymarzony hotel, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek z serii Das Traumhotel
Tytu oryginalny Malediwy
Hotel marze Logo4.jpg
Kraj produkcji Niemcy
Austria
Oryginalny jzyk Niemiecki

Firma produkcyjna
Lisa Film
w imieniu
ARD / Degeto
dugo 90 minut
Klasyfikacja Odcinek 15 ( lista )
Pierwsza transmisja 21 stycznia 2011 na Das Erste
Prt
Dyrektor Otto Retzer
scenariusz Susanne Freund
Krystian Martinek
Hilly Martinek
produkcja Karl Spiehs
muzyka Michael Hofmann de Boer
aparat fotograficzny Claus Peter Hildenbrand
skaleczenie Uschi Erber
zawód
chronologia

  Poprzednik
Wymarzony hotel - Sri Lanka

Nastpca  
The Dream Hotel - Tobago

Malediwy to tytu niemiecko-austriackiego filmu romantycznego z 2011 roku . Film telewizyjny jest 15. czci serii filmowej Das Traumhotel .

akcja

Dyrektor generalny grupy hotelowej Siethoff Markus Winter jedzie na Malediwy, aby z okazji swoich urodzin odwiedzi swoj córk Leonie, która prowadzi tam jeden z luksusowych hoteli grupy. Niespodziewanie Markus ponownie spotyka swoj dawn mio Ev Ruland, która spdza wakacje ze swoj doros córk Nikol w wymarzonym hotelu. Leonie podejrzewa, e Nikola moe by jej przyrodni siostr. Zaciekawiona, a take zazdrosna, szuka dowodów.

Zestresowany menader Alexander Weigand niechtnie rozpocz wymarzon podró na raj na wyspie, który zosta mu podarowany. Nie moe si wyczy na Malediwach i nadal kontroluje swoj firm za pomoc telefonu komórkowego. Cakowicie zirytowany zauwaa po przyjedzie, e po drodze wymieniono mu walizk. Po kilku badaniach okazuje si, e wacicielk drugiej walizki jest biolog morski Sandra Bohland, która zajmuje si hodowl ówi morskich na maej wyspie. Alexander Weigand odwiedza Sandr na jej wyspie. Nie chce tylko zamienia walizek. Niedyskretnie przeczyta pamitnik Sandry, który by w jej walizce i gboko poruszony losem kobiety, naprawd chce j pozna. Spotkanie ostatecznie prowadzi do cakowitej przemiany jego ycia przez Aleksandra.

Stefan Färber ma problemy zupenie innego rodzaju, jego córka Lena nie chce pogodzi si z tym, e Stefan chce si ponownie oeni po mierci matki Leny. Buntownicza dziewczyna cakowicie odrzuca now mio Stefana, Gret Junghans, i nagle znika po kótni. Markus Winter wyrusza na poszukiwania. Znajduje Len i zapewnia szczliwe zakoczenie.

produkcja

Wymarzony hotel - Malediwy by krcony od 19 kwietnia do 18 maja 2010 roku na Malediwach. Heidi Melinc stworzya kostiumy, a Walter Dreier zaprojektowa przedstawienie . Film mia swoj premier 21 stycznia 2011 na Das Erste .

krytyka

Tittelbach.tv tak skomentowa Malediwy w 2018 roku: [] adnie si patrzy nakrajobraz i podwodne obrazy. A bajka o rzuceniu palenia i oczyszczeniu o pracoholiku i ratowniku ówia z mniejszym lub wikszym powodzeniem pozyskuje wspóczucie widza. Ale wszystko inne nas niepokoio: te historie z ich tatusiami na desce krelarskiej i blondynkami w bikini, te cienkie wtki, te gupio spuchnite konflikty i te najbardziej banalne rozwizania.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Zobacz The Dream Hotel - Maldives na crew-united.de
  2. tittelbach.tv. ródo 23 lutego 2020 r .

Opiniones de nuestros usuarios

Paulina Matysiak

Musiałem znaleźć coś innego na temat Wymarzony hotel, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Dominika Kaczyński

Informacje o zmiennej Wymarzony hotel są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.