Wymarzony hotelInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wymarzony hotel. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wymarzony hotel zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wymarzony hotel i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wymarzony hotel. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wymarzony hotel! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wymarzony hotel, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek z serii Das Traumhotel
Tytu oryginalny Indie
Hotel marze Logo4.jpg
Kraj produkcji Niemcy
Austria
Oryginalny jzyk Niemiecki

Firma produkcyjna
Lisa Film
w imieniu
ARD / Degeto
dugo 90 minut
Klasyfikacja Odcinek 6 ( lista )
Pierwsza transmisja 3 lutego 2006 na Das Erste
Prt
Dyrektor Otto Retzer
scenariusz Maximilian Krückl
produkcja Karl Spiehs
muzyka Michael Hofmann de Boer
aparat fotograficzny Claus Peter Hildenbrand
skaleczenie Biljana Grafwallner-Brezovska
zawód
chronologia

  Poprzednie
The Dream Hotel - Seszele

Nastpca  
The Dream Hotel - Africa

Indie to tytu niemiecko-austriackiego filmu romantycznego z 2006 roku . Film telewizyjny jest szóst czci serii filmowej Das Traumhotel .

akcja

Dorothea von Siethoff, szefowa globalnej grupy hotelarskiej Siethoff i mioniczka Indii, chciaaby zorganizowa tradycyjny festiwal wiate w swoim indyjskim hotelu marze. Pilnie nakazaa swojemu siostrzecowi i kierownikowi hotelu Markusowi Winterowi uda si do Indii, aby zorganizowa planowanie obchodów. Obecno Maharady z Jaipur nadaaby festiwalowi dodatkowy blask, ale na pocztku pomacha. Jak si wkrótce okazuje, Markus ma duo wicej powodów do zmartwie ni festiwal wiate.

Ksi Shandro, syn Maharady, jest starym przyjacielem Markusa z czasów wiedeskich. Zakocha si w pracowniku hotelu Nadine, ale maharada wybra ju dla swojego syna indyjsk pann mod, która odpowiada tradycyjnym standardom i stanowczo odrzuca powizania midzy Shandro a europejsk Nadine. Markus jest proszony o wpynicie na Maharad, pocztkowo bez powodzenia. Dopiero gdy Shandro ostatecznie decyduje si na korzy Nadine i zrzeka si linii sukcesji, maharada staje si samowiadomy.

Jochen i Ella Prinz spdzaj wakacje w wymarzonym hotelu z dziemi ukaszem i Sabin. Jochen, stateczny taksówkarz, tskni za zwykymi wakacjami na Majorce i nie moe zrozumie entuzjazmu swojej ony dla Indii. Wolaby nie oddala si od hotelowego basenu i jak zwykle poprosi on o podanie zimnego piwa. W kocu oboje wypadaj, Ella opuszcza hotel i oddaje si pod opiek guru. Markus pilnie czyta Jochenowi akt zamieszek i sprowadza teraz cakowicie zdesperowanego i skruszonego mczyzn z powrotem do swojej ony.

Charlotte Thieme równie chciaaby spdzi kilka beztroskich dni w Indiach ze swoim mem Rainerem. Ale Rainer wydaje si roztargniony, niecierpliwy i porywczy. Dopiero po pewnym czasie 50-letni Rainer wyznaje onie, e na krótko przed wakacjami straci prac i teraz martwi si o swoj przyszo. Ostatecznie oboje znajduj rozwizanie: Charlotte wznawia prac jako projektantka wntrz, Rainer przejmuje stron biznesow. Dorothea von Siethoff ma ju zamówienie na Charlotte.

Kiedy wreszcie obchodzone jest wielkie wito wiate, pojawia si Maharada Jaipur w towarzystwie swojej ony i bogosawi. Dorothea mianuje Markusa nowym dyrektorem generalnym Grupy Siethoff, poniewa teraz chce wycofa si do ycia prywatnego.

produkcja

Wymarzony hotel - Indie krcony by od 15 padziernika do 7 listopada 2005 roku, gównie w Udaipurze , Agrze i Goa . Heike Werner stworzya kostiumy, a Sabine Richter wyprodukowaa . Film mia swoj premier 3 lutego 2006 na Das Erste .

krytyka

Tittelbach.tv tak skomentowa Indie w 2017 roku: [] Wielkie uczucia, bliskie kiczu, jak zawsze w pitkowy wieczór w Das Erste , ale te - trzeba przyzna - przepikne malownicze miejsca. [...] "

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Zobacz The Dream Hotel - India na crew-united.de
  2. tittelbach.tv. ródo 19 lutego 2020 r .

Opiniones de nuestros usuarios

Hanna Konieczny

To dobry artykuł dotyczący Wymarzony hotel. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Elzbieta Stankiewicz

Ładny artykuł z _zmienna.

Violetta Kwiecień

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.