Wymarzony hotelInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wymarzony hotel. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wymarzony hotel zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wymarzony hotel i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wymarzony hotel. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wymarzony hotel! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wymarzony hotel, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek z serii Das Traumhotel
Tytu oryginalny Dubaj - Abu Zabi
Hotel marze Logo4.jpg
Kraj produkcji Niemcy
Austria
Oryginalny jzyk Niemiecki

Firma produkcyjna
Lisa Film
w imieniu
ARD / Degeto
dugo 90 minut
Klasyfikacja Odcinek 8 ( lista )
Pierwsza transmisja 2 lutego 2007 na Das Erste
Prt
Dyrektor Dietmar Klein
scenariusz Thomas Hernadi
produkcja Karl Spiehs
muzyka Michael Hofmann de Boer
aparat fotograficzny Meinolf Schmitz
skaleczenie Uschi Erber
zawód
chronologia

  Poprzednik
Hotel marze - Afryka

Nastpca  
The Dream Hotel - Karaiby

Dubaj - Abu Zabi to tytu niemiecko-austriackiego filmu romantycznego z 2007 roku . Film telewizyjny jest ósm czci serii filmowej Das Traumhotel .

akcja

Dyrektor generalny Markus Winter odwiedza Emirates Palace Hotel swojej Grupy Siethoff w Zjednoczonych Emiratach Arabskich . Z jednej strony chciaby oceni przeprowadzone prace remontowe, z drugiej strony prowadzi negocjacje kontraktowe ze swoim partnerem turystycznym World Wide Tours . Jego partnerem negocjacyjnym po raz pierwszy jest twarda i niedostpna bizneswoman Sarah Reimers, która chce przeksztaci koncepcj hotelu ze szlachetnego luksusowego hostelu w turystyk masow i zaoszczdzi ogromne koszty. Markus musi wpa na kilka pomysów, aby przekona pani Reimers o wyjtkowoci swojego kompleksu hotelowego. Wreszcie wycieczka przez pustyni i nocleg w obozie Beduinów przeamuj lody.

Anna Rothmann jest projektantk wntrz i dekoratork w hotelu Emirates Palace. Od jakiego czasu jest romantyczn przyjaciók korespondencyjn i nie moe si doczeka wizyty Maximiliana Königa, który wydaje si by przyjacielem korespondencyjnym, w którego licie, jak sdzi, odkrya pokrewnego ducha. Kiedy Maximilian przybywa ze swoim przyjacielem Holgerem Ritterem, szybko zdaje sobie spraw, e jest zupenie inn osob, ni sugeroway jego listy. Max z listów jest wraliwy, wyksztacony i koneser sztuki, cechy, których prawdziwemu Maxowi zupenie brakuje. Jak si wkrótce okazuje, to nie Max napisa listy, ale Holger. Anna i Holger od razu uznaj si za sympatycznych i po pewnych zawirowaniach równie si odnajduj.

Samotna matka Renate Frey chciaaby wreszcie przedstawi swojego ojca Lutza Kempera swojemu synowi Tobiaszowi. Lutz, który nie wie, e ma syna, pracuje jako budowniczy odzi w Dubaju i organizuje wycieczki statkiem. Podczas jednej z tych wycieczek Lutz i Tobiasz poznaj si i doceniaj, nie wiedzc, e s ojcem i synem. Zanim Renate, Lutz i Thomas stan si rodzin, trzeba pokona kilka przeszkód.

produkcja

Hotel marze - Dubaj - Abu Zabi zosta nakrcony w Dubaju w 2006 roku . Ingrida Bendzuk stworzya kostiumy, a Walter Dreier zaprojektowa przedstawienie . Film mia swoj premier 2 lutego 2007 na Das Erste .

krytyka

Dla TV Spielfilm , odcinek hotelu marze Dubaj - Abu Zabi to poruszajca broszura podrónicza na poziomie operetki.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Zobacz Das Traumhotel - Dubaj - Abu Zabi na crew-united.de
  2. Zobacz tvspielfilm.de

Opiniones de nuestros usuarios

Gerard Maciejewski

Wreszcie artykuł o Wymarzony hotel, który jest łatwy do przeczytania.

Robert Stefański

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Wymarzony hotel, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Bernadeta Kowalski

Artykuł o Wymarzony hotel jest kompletny i dobrze wyjaśniony. Nie dodawałbym ani nie usuwał przecinka.