Wymarzony hotelInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wymarzony hotel. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wymarzony hotel zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wymarzony hotel i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wymarzony hotel. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wymarzony hotel! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wymarzony hotel, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Odcinek z serii Das Traumhotel
Tytu oryginalny Chiny
Hotel marze Logo4.jpg
Kraj produkcji Niemcy
Austria
Oryginalny jzyk Niemiecki
dugo 90 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 0
Klasyfikacja Odcinek 10 ( lista )
Pierwsza transmisja 18 stycznia 2008 na Das Erste
Prt
Dyrektor Otto Retzer
scenariusz Hans Münch
Ulrike Münch
produkcja Karl Spiehs
dla Lisa Film
w imieniu
ARD / Degeto
muzyka Michael Hofmann de Boer
aparat fotograficzny Peter Zeitlinger
skaleczenie Uschi Erber
zawód
chronologia

  Poprzednik
Wymarzony hotel - Karaiby

Nastpca  
The Dream Hotel - Malezja

Chiny to niemiecko-austriacka historia miosna przez Otto Retzer od 2008 roku . Film telewizyjny jest dziesit czci serii filmowej Das Traumhotel .

akcja

Anna zabraa swojego ojca Karola na wakacje do Pekinu. Obaj docieraj do Pekinu i przenosz si do kwater w Markus Winter, dyrektorze generalnym grupy hotelowej Siethoff. Karl nie wie, e Anna chce polubi swojego narzeczonego Davida Wanga w Pekinie. Lekarz i ona s par przez dugi czas, ale jak dotd Karl blokowa wszelkie próby rozmowy z Ann o Davidzie. Gównym tego powodem jest naga mier matki Anny. Od tego czasu Karl przylgn do Anny. Anna równie ukrywa przed nim, e spodziewa si dziecka od Davida. Nawet David nic o tym nie wie.

Loretta Boehme i jej syn Fabian równie przyjedaj do hotelu. Loretta jest w kraju, gdzie odrestaurowano cenne naczynie ofiarne z koca ostatniej cesarskiej dynastii. Jej syn Fabian jest jak zawsze u jej boku, nie spuszcza go z oczu ani na minut. Dwa lata temu mia wypadek motocyklowy i od tego czasu jest zaleny od wózka inwalidzkiego, poniewa nie moe ju porusza nogami. Podczas gdy Loretta próbuje pozyska znanego konserwatora Thomasa Rittera, aby odnowi swoje naczynie ofiarne, Fabian odwiedza klasztory z córk Markusa Wintera, Leonie, i ostatecznie spdza noc na medytacji w klasztorze.

Anna na próno próbuje powiedzie ojcu o planowanym lubie. Karl jest jednak przekonany, e Anna jest jeszcze moda i znajdzie w domu przyziemnego modzieca. Przez przypadek Karl dowiaduje si, e Anna chce wyj za m w Pekinie. Wcieky daje si odjecha riksz . Jaki czas póniej, gdy chce gestykulowa kierowcy, e jest godny, kierowca zabiera go zamiast tego do szpitala, wierzc, e Karl cierpi na ból brzucha. Tutaj David czeka na Karola i nieporozumienie zostaje wyjanione. David rozpozna Karla i zaprasza go na obiad. Karl wylewa przed nim swoje serce i daje do zrozumienia, e Anna nie pokochaaby swojego narzeczonego, gdyby w innym przypadku przedstawia go Karlowi znacznie wczeniej. David broni siebie i Anny, cho ma wtpliwoci co do ich mioci. W kocu Karl zauwaa, komu si zwierzy, ale nie moe ju cofn swoich sów. David uwaa, e Anna go nie kocha i zrywa z ni. Jedzi do znajomego w kraju, aby zdoby nowe pomysy.

Anna wyznaje Karlowi, e spodziewa si dziecka od Davida i daje do zrozumienia, e go kocha. Teraz Karl próbuje wszystkiego, aby naprawi swój bd. Markus Winter wprowadza Karla do etykiety kraju i obaj odwiedzaj ojca Davida, Dr. Yong Wang, który jest take lekarzem jak syn. Karl dokada wszelkich stara, aby przestrzega wszystkich zasad interpersonalnych, a Dr. Yong Wang ostatecznie zgadza si na maestwo swojego syna z Ann. Anna przyznaje, e jest w ciy, a Dr. Yong Wang daje jasno do zrozumienia, e równie uwaaby siebie za dziadka, gdyby jego syn zdecydowa si na przeciw Annie. Karl i Markus Winter patrz na Davida, ale jest nieugity. Karl zapomina o etykiecie i mówi szczerze. Cho ma wraenie, e nie przekona, próbowa wszystkiego. Po powrocie do Pekinu Dr. Yong Wang, aby jego syn móg go ciga. Potrzebowa te czasu, aby zdecydowa si na korzy swojej ony. Nieco póniej David pojawia si smutno przed Ann i wyznaje jej swoj mio. Oboje wracaj do siebie i w kocu bior lub.

W midzyczasie Loretta zdoaa przekona odpychajcego Thomasa Rittera, by odnowi cenne naczynie ofiarne. Dziki jego namowom dzieo nie zostanie ostatecznie sprowadzone do Niemiec, ale raczej przekazane do chiskiego muzeum. Obaj zbliaj si do siebie, gdy podróuj razem, aby zobaczy specjalistów od kolorów i stopów tamtych czasów. Nawet jeli Loretta chce odrzuci kady nowy zwizek, nadal ma prac i jest zajta opiek nad Fabianem, w kocu wyznaje, e zakochaa si w Thomasie. Oboje zostaj par. Fabian te ma szczliwe zakoczenie. Podczas wicze medytacyjnych w klasztorze przez chwil mia wraenie, e czuje cae swoje ciao. Markus Winter przynosi Dr. Yong Wang, aby leczy Fabiana, a dowiadczony lekarz stwierdza, e cieki nerwowe Fabiana nie s przerywane, a jedynie blokowane. Rozpoczyna leczenie. Na weselu Anny i Davida palce u stóp Fabiana nagle si poruszaj, a mody czowiek wybucha radoci.

produkcja

Wymarzony hotel - Chiny by krcony od 17 wrzenia do 13 padziernika 2007 roku w Pekinie i okolicach. Kostiumy zostay stworzone przez Gabrielle Reumer , wedug scenografii Waltera Dreiera . Film mia swoj telewizyjn premier 18 stycznia 2008 roku w Das Erste .

krytyka

Serwis filmowy o nazwie Das Traumhotel - Chiny gotowe rozrywki przed egzotycznym tle. Dziesita cz niewymagajcego serialu telewizyjnego .

Film fabularny powiedzia: All inclusive: Koszmar w egzotycznej scenerii.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Certyfikat wydania dla Das Traumhotel - Chiny . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej , sierpie 2009 (PDF; numer testu: 119154 V).
  2. Zobacz Das Traumhotel - China na crew-united.de
  3. Hotel marze - Chiny. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  4. Zobacz tvspielfilm.de

Opiniones de nuestros usuarios

Alexandra Dziedzic

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Wymarzony hotel

Kate Konieczny

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Daniel Turek

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Wymarzony hotel.