Wymarzony domInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wymarzony dom. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wymarzony dom zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wymarzony dom i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wymarzony dom. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wymarzony dom! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wymarzony dom, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Wymarzony dom
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1980
dugo 113 minut
Prt
Dyrektor Ulrich Schamoni
scenariusz Tum Wolfganga
produkcja Bärenfilm / Paramount Filmproduction GmbH / Westdeutscher Rundfunk (WDR)
muzyka Peter Herbolzheimer
aparat fotograficzny Igor Luther
skaleczenie Dörte Völz-Mammarella
zawód

Dom marze to niemiecki film reysera Ulricha Schamoniego z 1979 roku .

zawarto

Julius, Esther, Jakobine i Käthe, wszyscy w wieku okoo 20 lat, znajduj odrapan star will w Berlinie-Grunewald i prowadz spokojne wspólne mieszkanie . Tutaj chc zrealizowa swoje marzenie o samowystarczalnym, alternatywnym yciu, w willi uprawia si roliny i uprawia si ekologiczn hodowl zwierzt, ale ich marzenie zostaje zachwiane, gdy nieruchomo staje si przedmiotem spekulacyjnym duego wykonawcy budowlanego Sybille, który chce, aby zosta zburzony. Ale inynier Conrad Kolberg, który, jak si póniej okazuje, jest biologicznym ojcem Jakobine, rozpoczyna ratowanie klejnotu z osobistego optymizmu i poczucia sprawiedliwoci.

Oprónia piwnic i wykonuje pierwsze zabiegi zabezpieczajce budynek, aby zwolnienie zlecone przez wykonawc byo nieskuteczne. Ona natomiast zalewa piwnic i niszczy spróchniay dach, aby zmczy mieszkaców i wymusi wczesn rozbiórk. Romans Kolberga i Sybille sprzed 15 lat zmienia ca firm w osobist kampani zemsty, z której Sybille rezygnuje po tym, jak Kolberg zagrozi jej obecnoci w mediach. Organizuje systematyczne prace konserwacyjne i modernizacyjne. Dom otrzyma nowy dach z kolektorami sonecznymi, uszczelnione zostan fundamenty i mur, zostanie zamontowana izolacja termiczna, dziki czemu mieszkacy wspólnego mieszkania bd mogli mieszka w ekologicznie wzorowym domu niskoenergetycznym, ale ogródek kuchenny i hodowla zwierzt jest usuwana z nadgorliwym zapaem, a do tej pory basen uywany jako biotop jest odnawiany i ponownie uruchamiany jako taki.

Podczas gdy mieszkacy wspólnego mieszkania wpatruj si w równo wyrównany ogród, Kolberg triumfalnie prezentuje cakowicie odnowion will na przyjciu inauguracyjnym. Dom nie moe by zburzony, ale jednoczenie jest to utracone w nie . Dom marze sta si typow podmiejsk will dla bogatych. Grupa alternatywna szuka nowego miejsca na pobyt w kraju. Ironi tej komedii jest to, e grupa musi si teraz dowiedzie, e osiedlia si obok elektrowni atomowej . Uczynek Kolberga w dobrych intencjach budzi zdrowy optymizm i naturalne czowieczestwo w Sybille, która niedawno bya lodowat, pesymistyczn bizneswoman.

krytyka

Czterech modych ludzi widzi swój idylliczny, alternatywny sposób ycia w starej berliskiej willi zagroonej przez lwic budowlan. Inynier spieszy im z pomoc, remontujc dom, cho sielanka przepada. Modzi ludzie przenosz si na wie. Próba poczenia dwóch wspóczesnych niemieckich tematów pónych lat 70. - alternatywnego ycia i budowania spekulacji - ze sob. - Leksykon filmu midzynarodowego

Drobnostki

Dom pod adresem Furtwänglerstraße 19 znajduje si w dzielnicy Berlin-Grunewald . Ulrich Schamoni kupi go za dochody ze swojego filmu Es i sam w nim mieszka. W 1973 roku w tym domu krcono ju Chapeau Claque .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Dom marze. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 20 sierpnia 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 

Opiniones de nuestros usuarios

Olaf Bednarczyk

Wreszcie artykuł o Wymarzony dom, który jest łatwy do przeczytania.

Marika Bartczak

Zgadza się. Zawiera niezbędne informacje o Wymarzony dom.

Tatiana Kurowski

Ładny artykuł z _zmienna.

Eva Kaczmarczyk

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Wymarzony dom i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.