Wymarzona randkaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wymarzona randka. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wymarzona randka zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wymarzona randka i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wymarzona randka. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wymarzona randka! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wymarzona randka, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Wymarzona randka
Tytu oryginalny Ostatnia rzecz ...
Kraj produkcji USA
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 2005
dugo 92 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Alex Steyermark
scenariusz Barry Stringfellow
produkcja Jason Kliot ,
Susan A. Stover ,
Joana Vicente
muzyka Anton Sanko
aparat fotograficzny Chris Norr
skaleczenie Michael Berenbaum
zawód

Wymarzona data (tytu oryginalny: One Last Thing ... ) to amerykaska tragiczna komedia z 2005 roku . Scenariusz wyreyserowany przez Alexa Steyermarka napisa Barry Stringfellow .

wtek

16-letni licealista Dylan Jameison mieszka ze swoj owdowia matk Carol w Filadelfii. Jest miertelnie chory i ma guza mózgu . Fundacja Wish Givers zaprasza go do programu telewizyjnego, w którym pyta si go, jakie jest jego ostatnie yczenie. Jameison chce pozna synn modelk Nikki Sinclaire.

Sinclaire oglda przedstawienie i umawia si z uczennic na spotkanie, które po chwili koczy. Jameison jest rozczarowany i podróuje - w towarzystwie przyjació - do Nowego Jorku , gdzie mieszka Sinclaire. Sinclaire nie ma dla niego czasu.

Po powrocie do domu Dylan czuje si coraz gorzej, kiedy Sinclaire pojawia si w szpitalu i spdzaj razem ostatni noc na play, gdzie Dylan umiera.

Ostatnia scena przedstawia ducha Dylana owicego w zawiatach z duchem ojca.

Opinie

Mick LaSalle napisa w San Francisco Chronicle 5 maja 2006 r., e film daleki jest od zwykego schematu filmów o miertelnych chorobach. Komedia oglda si dobrze; ich kierunek wiadczy o wraliwoci na indywidualno bohaterów. W silne reprezentacje nawet w maych ról okae pewn rk reysera. Cynthia Nixon przekazuje mnóstwo emocji, do których nie potrzebuje dialogu.

ta

Film zosta nakrcony w Nowym Jorku oraz w Marcus Hook w Pensylwanii . Jego wiatowa premiera odbya si 12 wrzenia 2005 roku na Midzynarodowym Festiwalu Filmowym w Toronto . 5 maja 2006 roku film trafi do wybranych kin w USA, gdzie zarobi okoo 13,3 tys . Dolarów .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. ^ Recenzja autorstwa Micka LaSalle'a , dostp 13 padziernika 2008
  2. ^ Lokalizacje filmowania dla One Last Thing ... , obejrzano 13 padziernika 2008
  3. Daty wydania One Last Thing ... , dostp 13 padziernika 2008
  4. Box office / business for One Last Thing ... , dostp 13 padziernika 2008

Opiniones de nuestros usuarios

Janusz Kurek

Musiałem znaleźć coś innego na temat Wymarzona randka, co nie było typową rzeczą, o której zawsze czyta się w Internecie, i podobał mi się ten artykuł _zmienna.

Bogdan Sroka

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na Wymarzona randka i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Andrew Wieczorek

Ten wpis o Wymarzona randka był właśnie tym, co chciałem znaleźć.