Wymarzona paraInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wymarzona para. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wymarzona para zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wymarzona para i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wymarzona para. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wymarzona para! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wymarzona para, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Wymarzona para
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2008
dugo 90 minut
Prt
Dyrektor Ulrich König
scenariusz Marlies Ewald
produkcja Beatrice Kramm
muzyka Arnold Fritzsch
aparat fotograficzny Ludwig Franz
skaleczenie Claudia Fröhlich
zawód

Das Traumpaar to niemiecki film telewizyjny o Ulrich König z 2008 roku , który zosta wyprodukowany w imieniu Das Erste . Gówne role graj Jaecki Schwarz i Wolfgang Winkler .

wtek

Dwaj seniorzy, Erwin Michels i Günther Schlueter, byli bliskimi przyjaciómi, dopóki jeden z nich nie odebra drugiej onie. ona Günthera nie yje, a Erwin rozwiód si po raz drugi. Po 30 latach ciszy radiowej obaj ponownie nawizuj kontakt. Erwin przez lata by wacicielem salonu samochodowego, ale dzi oferuje jedynie usug osobistego szofera w biaej limuzynie Mercedesa. Ten weteran naley jednak do swojego starego przyjaciela Günthera, od którego byby bardzo szczliwy, gdyby kupi samochód. Oprócz tych zawodowych kontaktów, nie s ju niezaleni w yciu prywatnym, poniewa córka Günthera wysza za m za syna Erwina ponad 12 lat temu, a ich wnuk Charlotte wykazuje ju talent techniczny w warsztacie samochodowym Opi Günter. Dziadek Erwin odrabia za to zadanie z matematyki.

Kiedy nowa aptekarka Anita Lorenz pojawia si w miecie, Erwin i Günther natychmiast zostaj zabrani z atrakcyjn i wyksztacon kobiet. Erwin natychmiast przejmuje inicjatyw i zaprasza Anit na piknik. Natomiast Güther zaprosi j na obiad, który sam dla niej ugotowa. Obaj mczyni ponownie staj si konkurentami i wdaj si w kótni. Dopiero póniej musz zda sobie spraw, e byo to zupenie niepotrzebne, bo energiczna Anita nieustannie postanawia mie u boku kolejnego towarzysza.

Maestwo syna Erwina i córki Günthera nie ukada si obecnie najlepiej. Odkd Paula wrócia do pracy, nie tylko widuj si mniej, ale nowy szef Pauli wci robi postpy, których Thomas nie przegapi. Nie szczególnie elegancko przekazuje swoje wybuchy zazdroci Pauli. Dlatego jej ojcowie opracowuj plan ponownego zblienia ich do siebie. Erwin najpierw kupuje bukiet kwiatów, które Thomas kae przynie Pauli w imieniu Thomasa. Tymczasem Günther niespodziank rezerwuje im wyjazd na wakacje, ale ten plan si nie udaje i jeszcze bardziej niszczy maestwo. Dochodzi nawet do tego, e Paula wprowadza si do ojca bez dalszych ceregieli. Charlotte obawia si teraz, e jej rodzice si rozwiod. W desperacji nie tylko opuszcza szko, ale po prostu bierze biaego mercedesa i jedzi samochodem przez miasto w wieku 12 lat. Na szczcie zostaje odkryta przez Kalle, ucznia jej dziadka, który przywozi do Günther zarówno dziecko, jak i samochód.

Erwin i Günther ponownie próbuj zbliy do siebie Paul i Thomasa. Zwabiaj ich oboje do miejskiego paacu, który jest otwarty dla publicznoci jako muzeum, i zamykaj ich w jednym z pokoi. Tutaj zostawiaj j sam na nastpne trzy godziny, eby Paula i Thomas musieli ze sob rozmawia i nie mogli jak zwykle unika siebie. Tym razem may spisek si udaje i szczcie rodzinne wraca na waciwe tory.

to

Wymarzona para bya krcona od 4 lipca 2006 do 4 sierpnia 2006 w Tangermünde i innych miejscach w dzielnicy Stendal . Za film odpowiadaa firma Polyphon Film- und Fernsehgesellschaft mbH .

krytyka

Tilmann P. Gangloff z tittelbach.tv oceni: Wspólna wycieczka Jaeckiego Blacka i Wolfganga Winklera do specjalisty od komedii jest zagodzona, ni oczekiwano i jest zabawna zarówno Dugotrwaa wspópraca [z w pracy do obejrzenia. Polizeiruf 110 ] nie prowadzio do monotonnej rutyny, ale do perfekcyjnie skoordynowanego wyczucia czasu.Film próbuje wykorzysta klisze gatunkowe, które s popularne w ARD w pitki, ale imponuje precyzyjnym, oldschoolowym kunsztem komediowym. A Jaecki Schwarz i Wolfgang Winkler ratuj wszystko inne, co mona uratowa ...

Krytycy magazynu telewizyjnego TV Spielfilm komentowali Das Traumpaar Oje i przyznali filmowi najgorsz ocen, wskazujc kciukami w dó.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Zobacz presseportal.de
  2. ^ Wymarzona para w ekipie zjednoczonej , dostp 20 marca 2021 r.
  3. Tilmann P. Gangloff : Jaecki Schwarz i Wolfgang Winkler w Ulrich Königs Solo dla dwóch Herbertów na tittelbach.tv , dostp 21 maja 2020 r.
  4. Recenzja The Dream Couple w telewizji Spielfilm

Opiniones de nuestros usuarios

Urszula Kowalski

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Laura Winiarski

Informacje o zmiennej Wymarzona para są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Jozef Strzelecki

Ten wpis na Wymarzona para pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Wiktoria Kubiak

Podane informacje o zmiennej Wymarzona para są prawdziwe i bardzo przydatne. Dobrze.