Wszechwiat jest za dalekoInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wszechwiat jest za daleko. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wszechwiat jest za daleko zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wszechwiat jest za daleko i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wszechwiat jest za daleko. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wszechwiat jest za daleko! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wszechwiat jest za daleko, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Wszechwiat jest za daleko to siódmy album hamburskiego zespou Die Sterne . Zosta wydany 24 maja 2004 roku przez wytwórni V2 Records. Pyta zostaa nagrana we wasnym, gwiazdorskim studiu zespou bez pomocy producenta .

Lista utworów

 1. Co tu si dzieje - 3:22
 2. W tym sensie - 3:11
 3. Dostajesz za to pienidze - 2:26
 4. Wszechwiat jest za daleko (a reszta jest ju rozproszona) - 2:43
 5. Oto moja pozycja - 4:27
 6. Uderz i ruszaj - 3:07
 7. Nadchodzi zimny front - 3:23
 8. Hutasz si na wietrze - 3:17
 9. Zrozumienie to nie to samo, co przetrwanie (ale take pikne) - 3:48
 10. Jestemy tacy jak Ty - 3:45
 11. Nie ruszamy si - 4:44
 12. My / Ty - 3:10

led informacje

Wszystkie teksty do tego albumu zostay napisane przez Franka Spilkera. Napisa równie muzyk do tytuu Wir / ihr , wszystkie pozostae piosenki zostay napisane wspólnie przez zespó.

W w tym sensie gry James Durstewitz (puzon) i Mense REENTS (trbka) z muzykami goci. Christine Schulz i Rebecca Walsh piewaj w piosenkach You Are Paid For It And We Are Like You With. Róne gocie równie piewa w My nie ruszaj si z miejsca : Fettes Brot , Olifr M. Guz Carsten Friedrichs, Judyta Holofernesa , Kristof Schreuf , Nixe (Mobylettes), Pascal Fuhlbrügge i Thees Uhlmann .

Publikacje

Ukazaa si limitowana edycja tego albumu, na której oprócz dodatkowego tytuu You are Paid (Remix Victora Marka Try to Find a Solution) mona znale równie wideo do W tym sensie .

Tytuy w tym sensie i Here coming the cold front zostay wydane jako single . W tym sensie zawiera równie wicej tego, co si dzieje i czego potrzebujesz . Remiks utworu znajduje si na Here Comes the Cold Front .

Przyjcie

Pozycje wykresu
Wyjanienie danych
Albumy
Wszechwiat jest za daleko
  DE 70 06/07/2004 (2 tygodnie)
  W 67 06/06/2004 (1 tydzie)

Wielu krytyków ocenio ten album jako raczej mierny. Panowaa powszechna zgoda co do tego, e brzmi o wiele bardziej rockowo ni poprzednie albumy, a teksty Franka Spilkera stay si wyraniejsze. Wolfgang Kienast z magazynu muzycznego Visions przyzna 6 z 12 punktów, poniewa Das Weltall za daleko nie zawsze jest w stanie sprosta wysokim oczekiwaniom po poprzednim albumie Irres Licht . Kienast uzna produkcj albumu za gówny punkt krytyki, który przej sam zespó i podsumowa: Rezultat brzmi troch sabo.

Thorsten Thiel z Plattentests.de równie przyzna tylko poow punktów z 5 na 10 punktów. Stwierdzi, e zespó by ... z powrotem w protecie, z powrotem w funku i rocku. Poszukiwanie punktu widzenia dobiego koca - wrócie do miejsca, w którym zacze ponad dziesi lat temu: ywioowej póprzytomnoci, midzy poz protestu a kulturow kawiarni. moe by znowu plu. " Chwali teksty Spilkera, a szczególnie podkrela tytu. Nie poruszamy si z miejsca , ale na albumie jako caoci brakuje czego, co opisa w nastpujcy sposób: Rzadko zdarza si tak wiele osobistego lekcewaenia gwiazdorskiego albumu, tak mao refleksji nad porakami, tak mao mrugn oczami, tak samo mao zmienia si rytm .

Rainer Henze z internetowego magazynu laut.de wyda podobne owiadczenie , ale oceni album znacznie lepiej, uzyskujc 4 z 5 gwiazdek.

Miejsca docelowe na wykresie

Album osign 36 miejsce na niemieckich listach przebojów przez dwa tygodnie w roku wydania. Po raz trzeci z rzdu zespó by równie reprezentowany na austriackich listach przebojów. Album pozosta tam przez tydzie pod numerem 67.

Indywidualne dowody

 1. a b Informacje o albumie na Discogs.com
 2. a b Pozycja na wykresie w Niemczech na officialcharts.de
 3. a b Pozycja na wykresie w Austrii na austriancharts.at
 4. Recenzja na Visions.de
 5. a b opini na Plattentests.de
 6. Recenzja na intro.de

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Adrian Bednarczyk

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Natalia Mielczarek

Nie wiem, jak dotarłem do tego artykułu o zmiennej, ale bardzo mi się podobał.

Patrycja Smoliński

Ten wpis na Wszechwiat jest za daleko sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.