Wola Sherlocka HolmesaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wola Sherlocka Holmesa. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wola Sherlocka Holmesa zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wola Sherlocka Holmesa i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wola Sherlocka Holmesa. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wola Sherlocka Holmesa! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wola Sherlocka Holmesa, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Wola Sherlocka Holmesa
Testament SH - Holmes i Watson naprzeciw siebie.JPG
Tytu oryginalny Testament Sherlocka Holmesa
Studio Frogware
Erstveröffent-
lichung
2012
Platforma PC ( Windows ), Xbox 360 , PS3
gatunek muzyczny Przygoda wska i kliknij
Tryb gry Jeden gracz
kontrola Mysz , klawiatura
zalety systemu
warunki wstpne .,
Windows 7 / Vista / XP
2 GHz CPU
2 GB RAM
14 GB miejsca na dysku twardym Karta graficzna
256 MB
jzyk niemiecki , angielski itp.
Ocena wiekowa
USK zatwierdzony od 16 US
PEGI polecane dla osób w wieku 16+

The Will of Sherlock Holmes to przygodówka typu point-and-click wydana w Niemczech 21 wrzenia 2012 roku i szósta gra z serii Sherlock Holmes, opracowanej przez Frogwares . Gra jest dostpna zarówno w klasycznej perspektywie trzecioosobowej, jak w Egoperspektive .

wtek

Akcja The Will of Sherlock Holmes rozgrywa si w Londynie w 1898 roku. Holmes wanie odzyska skradziony naszyjnik i przekaza go prawowitemu wacicielowi. Mona jednak zauway, e zwrócona biuteria to tania podróbka. Wyglda na to, e sam Holmes wymieni acuch na podróbk. Wkrótce potem Holmes spieszy na spotkanie z biskupem Knightsbridge, ale znajduje go w okrutny sposób zamordowanego.

Zarówno policja, jak i ludno maj wtpliwoci co do niewinnoci Holmesa. Nawet jego dugoletni przyjaciel dr. Watson jest sceptycznie nastawiony do niedawnego dziwnego zachowania Holmesa. Holmes rozpoczyna ledztwo, którego celem jest udowodnienie jego niewinnoci.

Rozgrywka

W roli Sherlocka Holmesa gracz wkracza do swobodnie dostpnego wiata. Perspektyw mona wybra midzy perspektyw pierwszej osoby a perspektyw trzeciej osoby. W perspektywie trzecioosobowej masz do wyboru nieruchom kamer w klasycznym widoku typu wska i kliknij lub kamer na ramieniu, co przypomina gr RPG.

Gracz sam decyduje, które wskazówki zastosowa. Gra opiera si gównie na badaniu wskazówek lub przedmiotów i rozmawianiu z innymi postaciami. Oddzielne mini-gry musz zosta ukoczone w rónych momentach gry. W miar postpów w grze gracz tymczasowo wciela si w rol dr. Watsona.

rozwój

W przeciwiestwie do swoich poprzedniczek, gra wykorzystuje nowo opracowany silnik graficzny . W celu realistycznego odwzorowania postaci wykorzystano proces motion capture . Twórcy starali si umieci osobowo Sherlocka Holmesa w centrum fabuy, nie zaprzeczajc oficjalnemu kanonowi twórczoci Sir Arthura Conan Doyle'a .

Przyjcie

Serwis Adventure-Treff chwali grafik, moliwo wyboru perspektywy, ekscytujc fabu w tle, przerywniki i dobr atmosfer, ale skrytykowa jako mini-gier, dziury logiczne i przecitn synchronizacj. Ogólna ocena wyniosa 78 procent.

Magazyn PC Games przyzna jej ocen 76 procent i uzna gr za rekomendacj dla fanów przygód, poniewa ledztwa nigdy nie byy tak interesujce i ekscytujce w adnej czci serii.

linki internetowe

Commons : Testament Sherlocka Holmesa  - Zbiór obrazów, filmów i plików audio

Indywidualne dowody

  1. Produkcja na sherlockholmes-thegame.com , dostp 25 padziernika 2012 r.
  2. Test na Adventure-Treff.de , dostp 25 padziernika 2012 r.
  3. Test na stronie PC Games , dostp 25 padziernika 2012 r.

Opiniones de nuestros usuarios

Angelika Kozak

Ten wpis na Wola Sherlocka Holmesa sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Angelika Pawlik

Bardzo ciekawy ten post o Wola Sherlocka Holmesa.

Katarzyna Krupa

To dobry artykuł dotyczący Wola Sherlocka Holmesa. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.