Woda ycia (2017)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Woda ycia (2017). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Woda ycia (2017) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Woda ycia (2017) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Woda ycia (2017). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Woda ycia (2017)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Woda ycia (2017), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Woda ycia
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2017
Prt
Dyrektor Alexander Wiedl
scenariusz David Ungureit
produkcja Martin Hofmann ,
Julia Sturm
aparat fotograficzny Marcus duma
skaleczenie Claudia Fröhlich
zawód

Woda ycia to remake bani Woda ycia braci Grimm do baniowego serialu filmowego Six in One Stroke na ARD. Po raz pierwszy zosta wyemitowany 25 grudnia 2017 roku na antenie Das Erste .

wtek

Król Ansgar cierpi na nieuleczaln chorob i uwaa, e nadszed czas, aby rozway jego nastpc. Jest wybór midzy jego dwoma synami: Falk, wojownikiem, samolubnym i obsesj na punkcie wadzy, lub Lennardem, który zawsze traktuje swoich blinich z yczliwoci i szacunkiem. Król zastanawia si nad tym pytaniem i nie moe si zdecydowa. Osobisty lekarz króla nieustannie wymyla nowe i coraz bardziej niezwyke metody leczenia króla, ale adna z nich nie przynosi podanego rezultatu.

Pewnego dnia myliwy proponuje poszuka wody ycia i zanie j królowi. Mówi si, e jest to cudowne lekarstwo, które moe wyleczy kad moliw chorob i mona je znale w Mrocznej Puszczy. Falk, odwaniejszy z dwóch ksit, wyrusza do Mrocznego Lasu, gdzie si gubi. Spotyka czarodziejk Salw, która chce go wystawi na prób. Prosi Falka o kawaek chleba , wod lub kilka krowników , ale Falk arogancko odmawia. We wznoszcej si mgle czarodziejki Salwy Falk wpada do wwozu , gdzie ley nieprzytomny.

Kiedy ksi Falk nie wraca, ksi Lennard wyrusza na poszukiwania. Spotyka te czarodziejk Salw, która jest jedn z si dobra, z których te pochodzi woda ycia. Zdaje jej egzamin, dzieli si z ni chlebem i kiebas . Nastpnie wskazuje mu drog do zamku i udziela mu pomocy oraz porad w sprawie zdania trzech egzaminów, które tam na niego czekaj. W kocu dociera do niesamowitego zamku, który ma na sobie kltw. Mieszkacy zamku zamienili si w kamie. W zamku znajduje pic ksiniczk Friederike, która ma nadziej, e wskae mu drog do wody ycia. Cauje j i przywraca do ycia.

Ksiniczka Friederike informuje ksicia, e musi teraz zda trzy egzaminy i opuci zamek przed dwunastym uderzeniem dzwonu, aby uwolni zamek i jego mieszkaców od kltwy. Pierwszy test polega na rozwizaniu nieprawidowego równania . Zachcony przez Friederike i zapamitany sowami Salwy zda pierwszy test. Drugie zadanie prowadzi ksicia Lennarda za bram, w której znajduje si ukryta komnata. Zaczyna si drenie, ciany gro zawaleniem, ale ksi Lennard rozwizuje równie drug prób z pomoc swojego talentu do kombinacji i wskazówek Salwy.

W trzecim tecie ksi Lennard napotyka siy za. W miraie widzi odzyskanego ojca i brata Falka, którzy mówi mu, e przeszed ju trzeci test i jutro ma zosta koronowany na króla. Gos Friederike ostrzega go przed puapk. Ksi Lennard rozpoznaje ich i odpycha istoty si za. Po przejciu trzech testów zamkowa fontanna znów zawiera wod, a ksi Lennard moe przynie wod ycia swojemu ojcu. Obiecuje, e wróci do Friederike i polubi j. Z ich pomoc i mioci moe stworzy wszystko. Krótko przed dwunastym uderzeniem dzwonu opuszcza zamek. Kltwa zostaa zdjta, a mieszkacy obudzili si do nowego ycia.

W lesie odnajduje nieprzytomnego i rannego brata Falka, którego przywraca na ten wiat wod ycia. Jednak Falk potajemnie wlewa wod ycia do swojej butelki z wod i wlewa sonaw wod z wwozu do worka na wod ksicia Lennarda. Kiedy ksi Lennard oddaje skaon wod swojemu ojcu, prawie prowadzi to do mierci króla. Ksi Falk udaje teraz, e przyniós prawdziw wod ycia. Król powraca, gorczka spada. Nastpnie król mianuje Falka królem. Król nie wierzy zapewnieniom Lennarda, e to on naprawd przyniós lecznicz wod.

Jednak ksi Lennard uznaje oszustwo i grozi Falkowi, e ujawni oszustwo królowi. Ksi Falk w kocu udaje si przekona ojca, e ksi Lennard chcia zabi króla. Ostrzega króla przed rzekomymi planami dalszych zabójstw ksicia Lennarda. owca Baldur ma by ksiciem w lesie w polowaniu na baanty do zabicia. Jednak myliwy nie moe dokona morderstwa, poniewa ksi Lennard zawsze traktowa go dobrze i uprzejmie oraz sucha go, gdy mia co do powiedzenia. Wystrzeli strza, aby wszyscy uwierzyli w mier ksicia Lennarda.

W lesie ksi Lennard ponownie spotyka mdr czarodziejk Salw. Zachca go, aby si nie poddawa i nie walczy o swoje królestwo. Ksi Lennard w kamuflau wraca na dwór, gdzie przygotowywana jest ju koronacja ksicia Falka. Ksiniczka Friederike jest teraz w drodze na dwór królewski, poniewa nie moga si doczeka powrotu Lennarda.

Kiedy król chce wyznaczy ksicia Falka na swojego nastpc, pojawia si ksiniczka Friederike i ogasza, e syn króla uwolni jej królestwo od kltwy i zoy jej owiadczyny. Wyjania królowi, e prawdziwym bohaterem nie jest ksi Falk, ale ksi Lennard. Król rozpoznaje oszustwo Falka i grozi mu kar na szubienicy . W tym momencie ksi Lennard wyania si z tumu i ujawnia si. Król prosi Lennarda o przebaczenie, które jest mu dane. Nastpnie nazywa Lennarda królem. Jako pierwszy oficjalny akt, król Lennard uaskawia swojego brata Falka, który moe teraz suy jako stajenny . W drugim oficjalnym akcie Lennard mianuje myliwego Baldura swoim osobistym przyjacielem na równych prawach. Wtedy moe wreszcie pocaowa swoj narzeczon.

to

WDR produkowane remake. Nagrania odbyway si w dniach od 8 do 26 czerwca 2017 r. Zdjcia odbyway si w paacach i miejscach w Kolonii i Dusseldorfie i okolicach, m.in. w zamku Hülchrath na zamku Gymnich , na Ehreshoven i Muzeum Górnictwa Mechernich .

Opinie

W przeciwiestwie do oryginau Grimma, w którym córka króla cieszy si z odkupienia i cauje ksicia w podzikowaniu, ksi w bajkowym filmie ARD cauje córk picego króla i uwalnia j od kltwy. Ale jej reakcja jest pocztkowo lekcewaca (O czym mylisz Nie moesz mnie tak po prostu caowa bez pytania) i klepie ksicia. Krytycy postrzegaj to jako prób unowoczenienia bani w kontekcie dyskusji o molestowaniu seksualnym i napaci oraz nadanie nowych akcentów.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. WDR nakrcio bajk The Water of Life dla serii ARD Six in one stroke na presse.wdr.de, dostp 18 lipca 2017.
  2. Sze za jednym zamachem - Woda ycia w zespole zaogi , dostp 30 wrzenia 2017 r.
  3. Grevenbroich: Schloss-Kulisse w poniedziaek w telewizji na rp-online.de, dostp 26 grudnia 2017.
  4. Film do programu witecznego: ARD nakrci The Water of Life w zamku Ehreshoven pod adresem rundschau-online.de, dostp 26 grudnia 2017 r.
  5. Das Wasser des Lebens (D 2017) - lub: Dwaj róni bracia na maerchen-im-film.de, dostp 9 kwietnia 2019.

Opiniones de nuestros usuarios

John Czajka

Informacje o zmiennej Woda ycia (2017) są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Chris Zieliński

Dla takich jak ja szukających informacji na temat Woda ycia (2017), jest to bardzo dobra opcja.

Lukasz Filipiak

Ładny artykuł z _zmienna.