witeczna wstrtInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o witeczna wstrt. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o witeczna wstrt zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących witeczna wstrt i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat witeczna wstrt. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o witeczna wstrt! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o witeczna wstrt, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny witeczna wstrt
Kraj produkcji Austria
Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2006
dugo 90 minut
Prt
Dyrektor Joseph Vilsmaier
scenariusz Rolf-René Schneider
produkcja Klaus Graf
muzyka Klaus Pruenster
aparat fotograficzny Joseph Vilsmaier
skaleczenie Norbert Herzner
zawód

The Christmas Disgust to niemiecko-austriacki film boonarodzeniowy z 2006 roku.

akcja

Prezenter telewizyjny Robert Lahnstein rok po roku ucieka przed Boym Narodzeniem . Równie w tym roku zamierza spdzi Boe Narodzenie samotnie w maej chatce. Ciarna Simone Jakob równie opuszcza swojego partnera i idzie sama do kliniki. Rita Waltleitner odkrywa równie, e ycie wci ma z ni wiele wspólnego i opuszcza dom spokojnej staroci . Inn gówn osob jest samotny kierowca ciarówki i oficer bezpieczestwa Thomas Sattler ze swoim maym synkiem Moritzem. Na scen wkracza Felicitas Fermandez przebrany za witego Mikoaja .

Póniej Simone i taksówkarz rozkadaj samochód, a moda kobieta przedziera si samotnie przez gboki nieg i spotyka Rit, z któr szuka schronienia w maej stodole . Bezdomnych Konrad Neuberger dya równie ochron w stodole. Nieco póniej Thomas i jego syn równie pojawiaj si w stodole, szukajc ochrony. Co gorsza, Robert w kocu przybywa do stodoy i natychmiast zmienia wiat we wroga. Nastpnie Felicitas równie wchodzi do stodoy i jest bardzo zszokowana, widzc ponownie Roberta, którego spotkaa wczeniej na stacji benzynowej i który j pooy. Z biegiem czasu kady musi zda sobie spraw, e znalaz si w fatalnej sytuacji. Robert szczególnie denerwuje wszystkich i nie zostawia nikogo z dobrymi wosami.

Po chwili Robert decyduje si na samodzielne opuszczenie stodoy. Nikt go nie powstrzyma i wszyscy maj nadziej, e jego nieobecno przywróci harmoni. Ale wkrótce Konrad zaczyna si martwi o Roberta i wreszcie znajduje go wamanego do lodu . Wykorzystujc wszystkie siy, ratuje go i obaj wracaj do stodoy. Szybko okazuje si, e Konrad ma zapalenie puc , a Simone zaczyna rodzi. Z energiczn pomoc Robertsa i Rity rodzi dziecko. To dziewczyna W midzyczasie Thomas i jego syn udaj si na policj po pomoc.

Nastpnego ranka karetka przyjeda w góry i zabiera Simone z noworodkiem i Konradem do szpitala . Thomas i Moritz id z nimi. Rita i Robert równie opuszczaj stodo. Podczas spaceru Rita radzi Robertowi, aby lubi siebie i nie traktowa innych ludzi tak, jak on. Ku zdumieniu wszystkich Robert bierze to sobie do serca. Rita wraca do domu spokojnej staroci, aby odebra swoje rzeczy i otrzymuje anonimowy list od Roberta. Konrad otrzymuje od Roberta maszyn do pisania i po duszym czasie pisze kolejn powie . Felicitas i Thomas równie podchodz i cauj si na wesoym miasteczku . Póniej Rita zbiera wszystkich razem i razem z Robertem, dla którego wita Boego Narodzenia s wane, obchodz pikne, harmonijne wita Boego Narodzenia. A syn Roberta, pianista Martin Lahnstein, z którym wczeniej pokóci si, widzi, jak szczliwie jego ojciec i wielu nieznajomych obchodz Boe Narodzenie.

to

The Christmas Disgust to trzeci film boonarodzeniowy, który austriacki producent Klaus Graf wyprodukowa dla Das Erste . Jego firma Klaus Graf Filmproduktion GmbH wspópracowaa z ARD Degeto i ORF . Zdjcia nie odbyway si w studio, ale w oryginalnych lokalizacjach, takich jak tyrolska stodoa. Film telewizyjny zosta wyemitowany po raz pierwszy 15 grudnia 2006 roku. rednio 6,41 miliona widzów osign najwysz ogldalno wieczoru w telewizji niemieckiej i udzia w rynku wynoszcy 20,8%.

Przyjcie

Rainer Tittelbach oceni przedwiteczn komedi tragiczn witeczn wstrt jako akceptowaln przyjemno za pomoc kalamburów. Fritz Wepper jest bardziej zabawny jako zniesmaczenie [] ni na kocu jako dobry czynicy dobro. Pod koniec filmu film jest le sentymentalny, w sumie lekka jaseka Degeto z gwarancj oczyszczenia.

Podobnie ocenia krytyk telewizji Spielfilm : Trzydzieci bezczelnych minut - potem robi si ckliwie. Podczas gdy jadowita boonarodzeniowa sza Weppera jest w nastroju, nastpuje zwyke, przesiknite smalcem stereotypy z filmów o ojczynie.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Das Weihnachts-Ekel In: kino.de , dostp 28 grudnia 2013.
  2. Czek Primetime: pitek, 15 grudnia 2006 quotenmeter.de, dostp 28 grudnia 2013.
  3. ^ Rainer Tittelbach: telewizyjny film "Das Weihnachtsekel" W tittelbach.tv , dostpne w dniu 28 grudnia 2013 r.
  4. The Christmas Disgust In TV Feature Film , obejrzano 28 grudnia 2013.

Opiniones de nuestros usuarios

Ada Czajkowski

Wspaniałe odkrycie tego artykułu na witeczna wstrt i całej stronie. Przechodzi prosto do ulubionych.

Dariusz Panek

Język wygląda na stary, ale informacje są wiarygodne i ogólnie wszystko, co napisano o witeczna wstrt, daje dużo pewności.

Hania Sobczyk

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Adam Gajda

Ten artykuł o zmiennej witeczna wstrt przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.