WienerblättchenInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wienerblättchen. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wienerblättchen zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wienerblättchen i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wienerblättchen. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wienerblättchen! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wienerblättchen, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Wienerblättchen
Plik Wienerblättchen.jpg
jzyk Niemiecki
Pierwsza edycja 1783
nastawienie 1793
Archiwum artykuów 1783 do 1785, 1788 i 1792

Wienerblättchen to austriacki dziennik, który ukaza si w Wiedniu w latach 1783-1793 . Zosta opublikowany przez Karla von Zahlheima i Josefa Politzera. W 1787 r. Nie byo wydania, po czym zmieni si wydawca, a nowym redaktorem zosta Josef Georg Öhler. W 1790 roku gazeta Neuester Rapport von Wien dodano do tej Wienerblättchen .

literatura

  • Helmut W. Lang (red.): Austriacka bibliografia retrospektywna (ORBI). Wiersz 2: austriackie gazety 14921945. Tom 3: Helmut W. Lang, Ladislaus Lang, Wilma Buchinger: Bibliografia austriackich gazet 16211945. N-Z. Wydano w Austriackiej Bibliotece Narodowej. KG Saur, Monachium 2003, ISBN 359823385X , s. 458.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Helmut W. Lang (red.): Austriacka bibliografia retrospektywna (ORBI). Wiersz 2, tom 3, 2003, str. 458.

Opiniones de nuestros usuarios

Marina Mucha

Wreszcie artykuł o Wienerblättchen, który jest łatwy do przeczytania.

Alexandra Mazur

Wpis _zmienna bardzo mi się przydał.

Iza Cieśla

To dobry artykuł dotyczący Wienerblättchen. Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Kinga Jaworski

Ten wpis na Wienerblättchen sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.

Kamil Kozak

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Wienerblättchen