Weekend OstermanaInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Weekend Ostermana. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Weekend Ostermana zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Weekend Ostermana i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Weekend Ostermana. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Weekend Ostermana! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Weekend Ostermana, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu niemiecki Weekend Ostermana
Tytu oryginalny Weekend Ostermana
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1983
dugo 102 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 16
Prt
Dyrektor Sam Peckinpah
scenariusz Alan Sharp ,
Ian Masters
produkcja William N. Panzer ,
Peter S. Davis
muzyka Lalo Schifrin
aparat fotograficzny John Coquillon
skaleczenie David Rawlins ,
Edward M. Abroms
zawód

Weekend Ostermana (tytu oryginalny: Weekend Ostermana ) to amerykaski thriller przez Sam Peckinpah od 1983 roku na podstawie powieci o tym samym tytule autorstwa Robert Ludlum .

akcja

Krytyczny wobec wadz dziennikarz telewizyjny Tanner co roku spotyka si z trzema przyjaciómi i ich rodzinami na tzw. Osterman Weekend. Oprócz Tannera i jego ony Ali s to Osterman, Tremayne z on Virgini i Cardone z on Betty. Do Tannera zwraca si agent CIA Fassett. Jego przyjaciele s podejrzani o szpiegostwo, a CIA chce monitorowa spotkanie. Kiedy zaczyna si spotkanie, jest duo napicia. Przyjaciele i ich ony wdaj si w kótni. Syn Tannera znajduje w lodówce gow psa, która okazuje si imitacj. Tanner chce zakoczy ca spraw i potajemnie spotyka si z Fassettem. Zauwaaj, e Osterman pody za Tannerem. Fassett chce zlikwidowa Ostermana, ale moe uciec do domu. Tymczasem Tremayne i Cardone próbuj uciec ze swoimi onami w samochodzie Tannera.

Tanner spotyka w domu Ostermana, który po krótkiej walce zostaje poinformowany o podejrzeniu szpiegostwa przez Tannera. Osterman przyznaje, e on i jego przyjaciele przesali pienidze do Szwajcarii, aby zaoszczdzi na podatkach. Od tego czasu przyjaciele i ich ony zostali zabici przez bomb w samochodzie Tannera. Z zewntrz Fassett przeczy si na sygna telewizyjny i potwierdzi owiadczenie Ostermana. Od tego czasu CIA odkrya prawd o grupie. Niemniej jednak Fassett chce, aby Osterman i Tanner zostali zabici.

W domu toczy si zacieka bitwa. Ali i jej syn zdoali uciec; sama zabija niektórych agentów z uku, ale potem zostaje wzita jako zakadniczka wraz z synem. Sporód agentów CIA walk przey tylko Fassett. Wyjania dwójce, e chce zemsty na dyrektorze CIA Danforthu. Podejrzenie o szpiegostwo byo podstpem, który mia wpdzi Danfortha w kopoty. Danforth wyda rozkaz zabójstwa ony Fassetta lata temu. Teraz Tanner ma skoni go do zdrady w swoim programie. To jest warunek uwolnienia ony i syna.

Osterman i Tanner przygotowuj tam z wywiadem, poniewa Danforth moe zosta przesuchany tylko przez telefon. Danforth realizuje plan ujawnienia go, ale jest ju za póno. Fassett moe owieci widzów telewizyjnych na temat machinacji reysera. W midzyczasie Tanner, który nagra pytania do programu przed jego emisj, uda si do Fassetta po on i syna. Fassett wyciga bro, ale Tanner jest szybszy i strzela do niego. Nie jest pewien, ale wydaje mu si, e Fassett pocign tak wolno, by zosta postrzelonym.

to

Osterman Weekend by ostatnim filmem wyreyserowanym przez Sama Peckinpaha. Reyser, który zmar w 1984 roku, by tak osabiony swym rozwizym yciem, e zachorowa i musia wkroczy gówny aktor Rutger Hauer i wystawi kilka fragmentów.

Burt Lancaster obchodzi swoje 70. urodziny 2 listopada 1983 r. Podczas krcenia zdj.

Recenzje

"Ciekawy wariant filmu szpiegowskiego, którego atrakcyjno polega na zoonym opisie moliwoci manipulacyjnych wspóczesnego aparatu medialnego" - oceni leksykon filmu midzynarodowego . Jednak sceny akcji i przemocy dominuj na dugich odcinkach. Kino okrelio film jako zimny [es], niejednoznaczny [es] zagmatwany i [w] szalony, zniewalajcy paranoja z pismem.

Nagrody

Na Cognac Festival du Film Policier we Francji film zdoby zarówno nagrod specjaln jury, jak i nagrod specjaln TF1.

synchronizacja

Wersja z niemieckim dubbingiem zostaa stworzona przez Interopa Film GmbH z Berlina.

rola aktor Aktor gosowy
Garbarz Rutger Hauer Norbert Langer
Fassett John Hurt Jürgen Thormann
Osterman Craig T. Nelson Michael Chevalier
Tremayne Dennis Hopper Heinz Dragon
Ali Tanner Meg Foster Almut Eggert
Virginia Tremayne Helen Shaver Alexandra Lange
Betty Cardone Cassie Yates Marianne Lutz
Stennings Sandy McPeak Rolf Schult
Steve Tanner Christopher Starr Norbert Gescher
Danforth Burt Lancaster Gottfried Kramer
Zona Brickman Merete van Kamp Liane Rudolph
Policjant na motocyklu Tim Thomerson Helmut Gauss

literatura

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Zobacz filmzentrale.com
  2. Weekend Ostermana. W: Lexicon of International Films . Serwis filmowy , dostp 7 czerwca 2017 .Szablon: LdiF / Maintenance / Access used 
  3. Zobacz Cinema.de
  4. Weekend Ostermana. W: synchronkartei.de. Niemiecki indeks synchroniczny , dostp 7 czerwca 2017 r .

Opiniones de nuestros usuarios

Krystyna Podgórski

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Wiktor Pietrzak

Ten wpis o Weekend Ostermana był właśnie tym, co chciałem znaleźć.

Anita Kaczor

Ten artykuł o zmiennej Weekend Ostermana przykuł moją uwagę. Zastanawia mnie, jak dobrze odmierzone są słowa, to jest jak... eleganckie.