Wdrówki to pasja pana MülleraInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wdrówki to pasja pana Müllera. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wdrówki to pasja pana Müllera zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wdrówki to pasja pana Müllera i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wdrówki to pasja pana Müllera. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wdrówki to pasja pana Müllera! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wdrówki to pasja pana Müllera, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Wdrówki to pasja pana Müllera
Kraj produkcji Niemcy
Austria
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1973
dugo 87 minut
Klasyfikacja wiekowa FSK 6
Prt
Dyrektor Franz Antel
scenariusz Kurt Nachmann
produkcja Franz Antel
muzyka Gerhard Heinz
aparat fotograficzny Hanns Matula
zawód

i jako siebie: piosenkarze popowi Heino i Tony Marshall

Wandering is Herr Müller's Lust to niemiecko-austriacka gra filmowa z 1973 roku autorstwa Franza Antela z Ekkehardem Fritschem w roli tytuowej i niezliczonymi popularnymi aktorami z kina komediowego lat 60. i 70., na czele z modymi wówczas gwiazdami Sasch Hehnem i Ilj Richter .

akcja

Dyrektor Generalny Dr. Müller, korpulentna osoba o imponujcej prezencji, musi odby cztery tygodnie wizienia za wykroczenie drogowe. Skoro przyzwyczajony do lepszych rzeczy w ogóle nie lubi wiziennego jedzenia, po miesicu wraca na wolno, wyranie schudnity. Jego koledzy i znajomi zaczynaj wtedy nieustannie pyta go, jak udao mu si znacznie schudn. Pobyt Müllera w wizieniu jest czym wicej ni tylko zawstydzajcym, wic absolutnie potrzebuje dobrego powodu, by potrzsn jego kilogramami. Szczególnie kobiety wokó niego zakadaj, e by na kuracji przez ostatnie cztery tygodnie i tam poci. Aby wreszcie troch odpocz, bezceremonialnie potwierdza ogólne zaoenie pobytu uzdrowiskowego, co teraz skutkuje tym, e kady absolutnie chce zna nazw tego obiecujcego hotelu uzdrowiskowego wraz z nazw miejsca, bo chce si tam te pojecha i schudn.

Aby podtrzyma swój mit o terapeutycznym leczeniu postu, pan Müller potrzebuje pomocy przyjacióki swojej córki Dagmar, Miszy. On i jego kumpel Pit zastanawiaj si, w jaki sposób mog wzmocni sie kamstw na temat postu terapeutycznego. Nazwa Hinterberg pojawia si w nigdzie wiejsko-alpejskim, gdzie podobno fenomenalne cudowne lekarstwo zadziaao tak dobrze z panem Müllerem. Micha tworzy ramy dla caej sprawy, podczas gdy Pit wsuwa si take w damskie ciuchy i gra znakomit dietetyk. Krótko mówic: poufna wskazówka Müllera szybko si rozchodzi i wkrótce mieszkacy wpadaj na budki mieszkaców wioski, którzy czuj si cakowicie przytoczeni biegiem i nie rozumiej, dlaczego otrzymali ten zaszczyt. Dla niedawno zwolnionego biura podróy Pit, ta kampania daje równie bardzo realn szans na odzyskanie równowagi: on i jego przyjaciel Micha zaoyli wasne biuro podróy, które oferuje senne miasto jako gówn atrakcj. Wkrótce zapanuje kompletny chaos, bo z biaego kamstwa wyrasta prawdziwa turystyczna lawina. Zwykli ludzie, a take przedstawiciele tzw. Lepszych krgów licz na prawdziwe cuda z tego nowego hotspotu zdrowia i sprawnoci, a psychoterapeuta dr hab. Schön nawet usilnie próbuje odkry tajemnic rzekomej diety Müllera.

Uwagi produkcyjne

Wdrówka jest przyjemnoci pana Müllera zapocztkowana pón wiosn / wczesnym latem 1973 roku i miaa swoj premier 28 wrzenia 1973 roku.

Lini produkcyjn by Carl Szokoll , lini produkcyjn Kurt Kodal .

krytyka

Aby ukry swoje cztery tygodnie wizienia za wykroczenie drogowe, dyrektor generalny wymyli wakacje w sklepie rolniczym, który nastpnie przeksztaci si w poszukiwany orodek odchudzania. Komedia na tropie .

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Wdrówki to pasja pana Müllera w leksykonie filmów midzynarodowychSzablon: LdiF / Maintenance / Access used

Opiniones de nuestros usuarios

Andrew Marek

W tym poście o Wdrówki to pasja pana Müllera dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Marianna Tkaczyk

Minęło trochę czasu odkąd widziałem artykuł o zmiennej napisany w tak dydaktyczny sposób. Podoba mi się.

Martin Konopka

Ten wpis na Wdrówki to pasja pana Müllera sprawił, że wygrałem zakład, co mniej niż uzyskanie dobrego wyniku.