Wahado mierciInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Wahado mierci. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Wahado mierci zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Wahado mierci i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Wahado mierci. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Wahado mierci! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Wahado mierci, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
niemiecki tytu Wahado mierci
Oryginalny tytu Dó i wahado
Kraj produkcji Stany Zjednoczone
Oryginalny jzyk jzyk angielski
Rok wydania 1961
dugo 80 minut
Ocena wiekowa FSK 12, przed powtórnym badaniem 18
Prt
Dyrektor Roger Corman
scenariusz Ryszard Matheson
produkcja Roger Corman
muzyka Les Baxter
kamera Floyd Crosby
skaleczenie Anthony Carras
zawód

Wahado mierci to horror z 1961 roku w reyserii Rogera Cormana . Film powsta na podstawie opowiadania Edgara Allana Poe zatytuowanego The Pit and the Pendulum .

wtek

W XVI-wiecznej Hiszpanii Don Nicholas Medina mieszka w zamku miao pooonym na klifie. Jako dziecko obserwowa, jak ojciec torturuje matk i zamurowuje ocalaego w grobie jako kara za jej cudzoóstwo. Musi te opakiwa nag mier wasnej ony Elbiety. Film zaczyna si od wizyty brata Elbiety, Francisa, który niepokoi si mierci siostry. Wkrótce zostaje uwikany w intrygujc histori, w której wan rol odgrywa stara sala tortur zamku.

Opinie

Leksykon filmów midzynarodowych uznaa, e film by jednym z najbardziej udanych produkcjach Rogera Cormana. Wynika to z pracy kamery i dramaturgii kolorów

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. certyfikat dopuszczenia do wahada mierci . Dobrowolna samoregulacja brany filmowej , sierpie 2013 (PDF; ponowne rozpatrzenie 14.08.2013).
  2. Wahado mierci. W: Leksykon Filmów Midzynarodowych . Serwis filmowy , dostp 2 marca 2017 r .Szablon: LdiF / Konserwacja / Uyty dostp 

Opiniones de nuestros usuarios

Janina Czech

W tym poście o Wahado mierci dowiedziałem się rzeczy, których nie znałem, więc mogę już iść spać.

Kamila Stachowiak

Uważam, że ten wpis o zmiennej Wahado mierci jest sformułowany bardzo ciekawie, przypomina mi lata szkolne. Jakie piękne czasy, dzięki za sprowadzenie mnie do nich.

Urszula Gajda

Podoba mi się ta strona, a artykuł o Wahado mierci jest tym, którego szukałem.