Upiór (2000)Internet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Upiór (2000). Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Upiór (2000) zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Upiór (2000) i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Upiór (2000). Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Upiór (2000)! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Upiór (2000), z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Phantom
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2000
dugo 93 minuty
Klasyfikacja wiekowa FSK 12
Prt
Dyrektor Dennis Gansel
scenariusz Dennis Gansel
Maggie Peren
Bernd Ohm
produkcja Christian Becker
Thomas Häberle
muzyka Rainer Kühn
aparat fotograficzny Axel Sand
skaleczenie Jochen Retter
zawód

The Phantom to nagradzana produkcja telewizyjna z 2000 roku . Film jest thrillerem politycznym opartym na ksice Das RAF-Phantom , która przedstawia szeroko rozpowszechnion teori spiskow dotyczc zamachu na Alfreda Herrhausena . Film zawiera retrospekcje i oryginalne nagrania z zamachu.

akcja

Waciwie to tylko rutynowa obserwacja policjanta Leo Kramera i jego przyjaciela i kolegi Pit Rotha. Z nudów ludzie spdzaj czas i piewaj stare piosenki na tamie obserwacyjnej ( Król Niemiec Rio Reisera ). Dopóki co si nie stanie, moesz to ponownie usun. Nastpnie Leo wychodzi z samochodu po kaw. Dokadnie w tym momencie pojawiaj si oczekiwani ludzie, a kiedy Leo wraca zaledwie minut póniej, znajduje wszystkich zamordowanych z zimn krwi, w tym Pit, który zosta w samochodzie.

Rozpoczyna si ledztwo, ale kiedy jego szef zostaje zamordowany, a tama znika, podejrzewa si Leo - który nie bez powodu widzi siebie w miertelnym niebezpieczestwie. cigany przez agentów ze swojej agencji i zabójców, musi sam wyruszy, by odkry to. Im czciej rozmawia ze znajomymi obserwowanych, tym bardziej staje si dla niego jasne, e znalaz si w rodku wysoce przestpczej sprawy pastwowej pierwszego rzdu.

Obserwatorzy podejrzani o wspieranie RAF przez wiele lat ukrywali si. Najwyraniej chcieli wróci i odkry kilka wybuchowych szczegóów. Ich prawnik za pomoc retrospekcji w najnowszej historii RFN pokazuje, e ataki na ekonomicznych szefów, o które zarzuca si RAF, mogy by dokonywane przez organy pastwowe - to znaczy, móg mie miejsce pastwowy terroryzm pod faszyw flag .

ledztwa Leo, prowadzone przy wsparciu jej asystentki prawnej Anne, zmieniaj ich w wrogów pastwa. Musz spieszy si od jednego kontaktu do drugiego, zawsze depczc po pitach ze swoimi przeladowcami, którzy nie cofaj si przed mordowaniem innych ludzi.

Film koczy si mierci Leo. Dotar do tamy, ale porywacze po prostu podeszli do niego zbyt blisko: w Belgii znajduje tylko jednego martwego, aw drodze powrotnej oczekuje si go na granicy. Maa polna droga, któr próbuje si przemkn, zamienia si w puapk na myszy, a Leo, bezbronny, zostaje zastrzelony z zimn krwi i okradziony przez dwóch belgijskich policjantów; ale nie mog znale przy nim tamy. I kiedy kamera patrzy w twarz umierajcego, wida jego rozluniony umiech, który si pogbia: W powtórkach wida, e Leo wysa poczt tam z dowodami i podobnie jak Hans Ganz, ojciec przeladowanego i zamordowanego Andreasa Có, otwórz skrzynk pocztow i znajd przesyk z tam w rodku.

Czy ta tama moga go uly i co obserwatorzy mówili o tle, teraz wreszcie wydaje si to jasne. Moe nawet gowy na najwyszych poziomach wypadn. Tama jest woona i znów sycha King of Germany Rio Reisera, podczas gdy kamera wychodzi na dugie ujcie, a film jest wygaszany.

Drobnostki

Dyrektor Dennis Gansel pojawia si krótko w charakterze wiadka. Wciela si w ravera, który wraz ze swoj dziewczyn, raverem, zobaczy, e po zamordowaniu przeoonego Leo Kramera na podziemnym parkingu odjechaa taksówka, za kierownic siedzia nie Leo Kramer, ale starszy mczyzna. Scena, w której mona zobaczy Dennisa Gansela, obejmuje zeznania ravera i raverina w siedzibie policji.

Nagrody

W 2000 roku film otrzyma nagrod publicznoci 3sat . W 2001 roku Dennis Gansel i Jürgen Vogel otrzymali nagrod Adolfa Grimme, a Jürgen Vogel i Nadeshda Brennicke nagrod publicznoci Marler Group . Równie w 2001 roku film zosta uznany przez czytelników magazynu Cinema za najlepszy telewizyjny film fabularny roku i otrzyma nagrod Jowisza . Aktor gówny Jürgen Vogel zdoby nagrod Jowisza w kategorii Najlepszy aktor telewizyjny.

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Roman Zieliński

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.

Jolanta Sowa

To dobry artykuł dotyczący Upiór (2000). Podaje niezbędne informacje, bez ekscesów.

Krystyna Zych

Ten wpis na Upiór (2000) pomógł mi w ostatniej chwili dokończyć pracę na jutro. Już widziałem, jak znowu ciągnę Wikipedię, coś, czego nauczyciel nam zabronił. Dziękuję za uratowanie mnie.

Bartosz Sadowski

Wreszcie! W dzisiejszych czasach wydaje się, że jeśli nie piszą artykułów składających się z dziesięciu tysięcy słów, to nie są szczęśliwi. Panowie autorzy treści, to TAK to dobry artykuł o Upiór (2000).