UpiórInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Upiór. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Upiór zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Upiór i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Upiór. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Upiór! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Upiór, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Upiór - Polowanie na Dagoberta
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 1994
dugo 100 minut
Prt
Dyrektor Roland Suso Richter
scenariusz Mikoaja Nicyfora
muzyka Robert Schulte-Hemming
kamera Martin Peglau
ci Mona Brauer
zawód

The Phantom - The Hunt for Dagobert to film kryminalny reysera Rolanda Suso Richtera z 1994 roku. Oparty jest na wyudzeniu domu towarowego przez szantayst Arno Funke , który sta si znany jako Dagobert .

akcja

Gówny inspektor Paule Pietsch otrzymuje zadanie polowania na Scrooge po eksplozji w domu towarowym i wymuszeniach. Jednak z powodu wewntrznych tar policja przerywa ledztwo, a Dagobertowi udaje si oszuka policj przy przekazywaniu pienidzy.

Opinie

Dieter Pfaff uwiarygodnia szalestwo pracy policji.

to

Dagoberta gra Klaus Funke, kuzyn prawdziwego szantaysty Arno Funke. Ten ostatni zosta uchwycony dzie po ukoczeniu scenariusza, po czym zmieniono zakoczenie filmu.

Wydanie DVD

Film zosta wydany w sierpniu 2017 roku przez firm Pidax film media Ltd. po raz pierwszy wydany na DVD z siedzib w Riegelsberg .

Indywidualne dowody

  1. a b c Upiór Polowanie na Dagoberta. W: fabularny film telewizyjny . ródo 22 lipca 2021 .
  2. Upiór - Polowanie na Dagoberta. W: kinie . ródo 22 lipca 2021 .

linki internetowe

Opiniones de nuestros usuarios

Alexandra Wilczyński

Zawsze dobrze jest się uczyć. Dziękuję za artykuł o zmiennej Upiór

Piotr Duda

Byłem zachwycony, że znalazłem ten artykuł na temat _zmienna.

Justyna Stachowiak

Ładny artykuł z _zmienna.