Umiech kobietInternet jest niewyczerpanym źródłem wiedzy, także jeśli chodzi o Umiech kobiet. Wieki i stulecia ludzkiej wiedzy o Umiech kobiet zostały przelane, i nadal są przelewane, do sieci, i właśnie dlatego dostęp do niej jest tak trudny, ponieważ możemy znaleźć miejsca, w których nawigacja może być trudna lub wręcz niewykonalna. Proponujemy, abyś nie rozbił się w morzu danych dotyczących Umiech kobiet i abyś mógł szybko i sprawnie dotrzeć do wszystkich portów mądrości.

Mając na uwadze ten cel, zrobiliśmy coś, co wykracza poza to, co oczywiste - zebraliśmy najbardziej aktualne i najlepiej wyjaśnione informacje na temat Umiech kobiet. Ułożyliśmy je również w sposób ułatwiający czytanie, z minimalistycznym i przyjemnym wyglądem, zapewniając najlepsze wrażenia użytkownika i najkrótszy czas ładowania. Ułatwiamy Ci to, abyś musiał się martwić tylko o to, by dowiedzieć się wszystkiego o Umiech kobiet! Jeśli więc uważasz, że osiągnęliśmy nasz cel i wiesz już wszystko, co chciałeś wiedzieć o Umiech kobiet, z przyjemnością przyjmiemy Cię z powrotem na te spokojne morza sapientiapl.com, gdy tylko Twój głód wiedzy zostanie ponownie rozbudzony.

Film
Tytu oryginalny Umiech kobiet
Kraj produkcji Niemcy
Oryginalny jzyk Niemiecki
Rok wydania 2014
dugo 90 minut
Prt
Dyrektor Gregor Schnitzler
scenariusz Silke Zertz
na podstawie powieci Nicolasa Barreau
produkcja Andreas Bareiss
Sven Burgemeister
muzyka Siggi Mueller
aparat fotograficzny Philipp Kirsamer
skaleczenie Moune Barius
zawód

Umiech kobiet to niemiecki film fabularny Gregora Schnitzlera z 2014 roku, w którym zagrali z Melik Foroutan i Benjaminem Sadlerem . Film ukaza si w serii kina Serca w ZDF .

Powie o tym samym tytule ukazaa si w 2012 roku pod francusko brzmicym pseudonimem Nicolas Barreau . Wedug krytyka dziennika Die Welt Elmara Krekelera stoi za tym niemiecka autorka i wydawca Daniela Thiele .

Powie podobno pozostawaa na licie bestsellerów SPIEGEL przez 83 tygodnie .

akcja

Wykadowca z Parya obserwuje samotn kuchark i wacicielk restauracji, jest ni zafascynowany i opisuje j w powieci. Ksika pojawia si pod pseudonimem i staje si bestsellerem . Kucharka przypadkowo trafia na t ksik, rozpoznaje siebie i szuka kontaktu z autork. Waciwie wolaby pozosta anonimowy, ale zakochuje si w tej uroczej kobiecie.

to

Zdjcia rozpoczy si 28 padziernika 2013 roku w Paryu i Berlinie . Film zosta wyprodukowany przez Andreasa Bareissa w TV60-Film Munich . Redakcj ZDF bya Anna Bütow i Anika Kern. Umiech kobiet zosta wyemitowany z wyprzedzeniem 22 listopada 2014 w ZDFneo oraz 23 listopada 2014 w ZDF.

Film stara si pokaza jak najwicej synnych zabytków Parya.

Autor szablonu Nicolas Barreau pochwali filmowanie w pakiecie prasowym ZDF: Ten film jest wietny! ... Szczególnie sceny wydawnicze s po prostu pyszne .

Piosenki w filmie

krytyka

Krytyk literacki Rainer Tittelbach z tittelbach.tv jest cakowicie entuzjastycznie nastawiony do filmu, który brzmi nastpujco: Umiech kobiet , oddany z wielk starannoci do najmniejszych ról, to film miosny w najprawdziwszym tego sowa znaczeniu - jeden zmysowe wyznanie mioci do miasta, do literatury, do medium filmu, do kobiety i do kochania siebie . Film nie moe przywróci wiary w mio, ale moe da jej zudzenie, nie bdc tandetnym by trywialnym lub naiwnym. Tittelbach podkrela, e Foroutan i Sadler równie mog si zakocha w swoich rolach.

Z kolei TV Spielfilm mówi o tym, e film ma mi atmosfer, adne obrazy i bardzo sympatyczn obsad, która szybko taczy po Paryu i wydawniczych stereotypach, ale jego win jest nieoryginalno. Tylko jeden punkt z moliwych trzech przyznano za humor i napicie (kciuki w bok) i wycignito wniosek: Pary i mio, zgodnie z oczekiwaniami: mio

Donaukurier zaleca tych, którzy go lubi gboko romantyczny, aby dostroi.

linki internetowe

Indywidualne dowody

  1. Elmar Krekeler: Dlaczego coraz wicej wydawców wymyla swoich autorów W: Die Welt, 15 sierpnia 2012. Dostp 27 listopada 2014.
  2. Adaptacja filmowa Umiech kobiet Nicolasa Barreau Piper-Verlaga i biura prasowego ZDF, listopad 2014.
  3. ZDF nakrci bestseller Umiech kobiet dla ZDF Herzkino Zdjcia z Melik Foroutan i Benjaminem Sadlerem w Paryu i Berlinie, portal prasowy ZDF, 6 listopada 2013. Dostp 25 listopada 2014.
  4. Wywiad z autorem powieci Nicolasem Barreau presseportal.zdf.de. ródo 27 listopada 2014 r.
  5. a b Rainer Tittelbach: Umiech kobiet, recenzja filmu na tittelbach.tv . ródo 25 listopada 2014 r.
  6. Romans telewizyjny umiechu kobiet na podstawie Nicolasa Barreau. Autor kocha kobiety - tylko sprawa jest nieco bardziej skomplikowana , tvspielfilm.de. ródo 25 listopada 2014 r.
  7. ZDF nakrci powie The Smile of Women W: donaukurier.de, 22 listopada 2014 r. ródo: 25 listopada 2014 r.

Opiniones de nuestros usuarios

Antoni Nowacki

Informacje o zmiennej Umiech kobiet są bardzo ciekawe i rzetelne, podobnie jak pozostałe artykuły, które przeczytałem do tej pory, a jest ich już wiele, bo na randkę na Tinderze czekam prawie godzinę i się nie pojawia, więc daje mi to, że mnie to wystawiło. Korzystam z okazji, aby zostawić kilka gwiazdek dla firmy i srać na moje pieprzone życie.

Dominika Olejniczak

Uznałem, że informacje, które znalazłem na temat zmiennej Umiech kobiet, są bardzo przydatne i przyjemne. Gdybym musiał umieścić 'ale', może to oznaczać, że nie jest wystarczająco wyczerpujące w swoim sformułowaniu, ale poza tym jest świetne.

Tom Kucharski

Czasami, gdy szukasz informacji w Internecie o czymś, znajdujesz zbyt długie artykuły, które nalegają na mówienie o rzeczach, które Cię nie interesują. Podobał mi się ten artykuł o zmiennej, ponieważ idzie do rzeczy i mówi dokładnie o tym, czego chcę, bez gubienie się w informacjach Bezużyteczne.